Skocz do zawartości
R4DOS

Kiedy P4 Priscott

Rekomendowane odpowiedzi

DOSC JUZ DOSC!!! PO CO SIE KLOCICIE ZADEN Z WAS NIE PRZEKONA DRUGIEGO DO WYZSZOSCI JEDNYCH PROCKOW NAD DRUGIMI. PO CO WAM TE .....JOWE POSTY?! TAK LUBIECIE MIEC "ZAAWANSOWANYCH UCZESTNIKOW" Z CZEGO 90% POSTOW TO TAKIE PIER.......... AMD VS INTEL. LUDZIE OPANUJCIE SIE :) POKOJ LUDZIOM DOBREJ WOLI:) JESZCZE RAZ POKOJ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH

 

Dobra plyta heheeh Pentium4 + Sdram eheheh ROTFL!!! koles zastanow sie co piszesz

sdram czy nie sdram ale p4 jest i wymiata :P rownie dobrze ja sie moge nalewac tego twoje athlona :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie wszyscy jarac tym P4 a to jest gowno! gdyby nie 0.13um to tego by nik nie kupil!! wydajnosc PII LOL!!! Zobaczymy co bedzie gdy amdek wypusci thounderburda

Hahaha, niezly argument. Gdyby nie 0.13u to pewnie ze tego by nikt nie kupil. Prawie nikt nie kupuje Willamate. A na 0.13u trza sobie zasluzyc. Jest 21 wiek a AMD jedzie jeszcze na 0.18u. Gdyby nie oszukiwanie tymi plusami przy liczbie (1800+) i sprytnej sztuczki to AMD jest takim samym Willamatem. Sztuczka ta przeciez jest dla koni. Wyprodukowali procka 1500, zmniejszyli mnoznik, wyjechali z magistrala 133 zeby dobic do 1500 i udaja, ze jest szybszy od 100FSB P4 1500. Smieszne, wiadmo ze przy szynie 133 i przy tym samym taktowaniu procek bedzie szybszy od tak samo taktowanego 100 Mgz-owego P4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy tu ktos mowil o jakims demonie szybkosci?

dobra plyta = 400zl

Athlon TB 1.2 =370zl

a to sie = 770zl i mamy sprzecik ktory bije p4 na glowe i do tego ladnie sie kreci na jakies 1.5-1.6

a p4 kupujesz za 750zl do tego plyta za 500zl co daje 1250zl (no lol :lol: )

i co masz? <span style="color:red;">[ciach!]</span>o masz: wydajnosci 0, pozostaje ci tylko liczyc na extremalny o/c zeby ten procesor mogl sie oderwac od ziemi

Gdzie to wyczytales ???

Ten TB 1.2 jest wolniejszy od celka 1.2 nie wspominajac o P4A, do ktorego zaden XP nie moze sie rownac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

BUHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH

 

Dobra plyta heheeh Pentium4 + Sdram eheheh ROTFL!!! koles zastanow sie co piszesz

sdram czy nie sdram ale p4 jest i wymiata :P rownie dobrze ja sie moge nalewac tego twoje athlona :P :lol:

ehhehe P4 jest! to mnie dobilo pewnie w twoim gronie fajny spzan jest miec P4 co nie :-)! PS. po <span style="color:red;">[ciach!]</span>u musi wymaitac zobacz na www.in4.pl test p4+sdram porazka!!! w ogle wszyscy wiemy ze P4+SDR to nieporozumienie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry od czego  :?:

athlona 2.0ghz

napisalem tak bo kaeres mysli ze jego proc to niewiem co

jakis mega szybki

Nie pekaj, zrozumialem aluzje do 2.0Ghz.

Nie koloryzowac prosze. Mowilem o TB 1.2 i celku T 1.2. Bez komentarza.

Jedno co zauwazylem to to, ze uwazam AMD za jedyne dobro, jakie spotkalo rynek komputerowy. Bardzo dobra firma, probujaca czegos nowego. Lapia sie tanich chwytow bo na to ich na razie stac (bez zadnego sarkazmu sie teraz wypowiadam - tak uwazam). Jest taka sama sytuacja jak na rynku soft (vide - win, linux). Lecz smieszy mnie i martwie sie, ze AMD ma takich po<span style="color:red;">[ciach!]</span>ych klientow w osobie Nyny i Tristan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry od czego  :?:

athlona 2.0ghz

napisalem tak bo kaeres mysli ze jego proc to niewiem co

jakis mega szybki

Nie pekaj, zrozumialem aluzje do 2.0Ghz.

Nie koloryzowac prosze. Mowilem o TB 1.2 i celku T 1.2. Bez komentarza.

Jedno co zauwazylem to to, ze uwazam AMD za jedyne dobro, jakie spotkalo rynek komputerowy. Bardzo dobra firma, probujaca czegos nowego. Lapia sie tanich chwytow bo na to ich na razie stac (bez zadnego sarkazmu sie teraz wypowiadam - tak uwazam). Jest taka sama sytuacja jak na rynku soft (vide - win, linux). Lecz smieszy mnie i martwie sie, ze AMD ma takich po<span style="color:red;">[ciach!]</span>ych klientow w osobie Nyny i Tristan.

kazdy z nich ma na swoj sposob troche racji, a ze czasem ponosze ich emocje ?

..heh.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu. Juz se moge wyobrazic jaki ten 0.09u 5Ghz bedzie demon. Powinni mu nadac jakas lepsza nazwe bo ta jakas taka niepozorna.

Ten bubel :> jakim był Willamete też miał być demonem :D Spekulować można o tym i owym a i tak każdy będzie zachwalał swoje, poczekajmy na pierwsze próbki/testy... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wracajac do tematu. Juz se moge wyobrazic jaki ten 0.09u 5Ghz bedzie demon. Powinni mu nadac jakas lepsza nazwe bo ta jakas taka niepozorna.

Ten bubel :> jakim był Willamete też miał być demonem :D Spekulować można o tym i owym a i tak każdy będzie zachwalał swoje, poczekajmy na pierwsze próbki/testy... :mrgreen:
Mysle, ze zachwala kazdy swoje bo taka jest kolej rzeczy. Lecz nalezy to czynic zgodnie z prawda i nie przeinaczac faktow. To ze willamate jest tandeta to sie zgadza. Ale niech nikt o zdrowych zmyslach mowi, ze P4A jest do bani bo w moich oczach sie kompromituje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ale niech nikt o zdrowych zmyslach mowi, ze P4A jest do bani bo w moich oczach sie kompromituje.

No cóż ja tak nie twierdze :mrgreen: Każdy kupuje to co lubi, chce, bądz podoba mu się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest różnica w możliwości podkręcania między wersjami BOX a OEM?

imho nie. Ale zdaje się że na starym forum krażyła opinia iż box mają jądro wykrawane ze środka wafla a oem z reszty... co by mogło teoretycznie dawać lepsze parametry dla box :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie:

po jaka cholere te pieprzenie... zdecydowana wiekszosc z Was kompa ma tylko dla Q3A. Jeden bedzie mial 200FPS a drugi 30FPS. Jaka roznica miedzy nimi? ZADNA!

 

Z drugiej strony nie spotkalem jeszcze AMD w firmach zajmujacych sie grafika i video.

Poprostu kazdy kupuje to co mu jest potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ceny sa takie 

p4 1.6 BOX - 700zl

msi 645 ultra - 430zl 

 

co daje 1130....  krecisz go na STANDARTOWYM wiatraku na min 16x150 ;) a tego swojego atlo... (cos tam) moizesz sobie wsunac.. bo tylko do tego sie nadaje.......

 

Watpie abys z tak kreconym Intelkiem sobie poradzil.... zarzuc jakies testy:)

 

pbern - gdzie ty takiego drogiego P4 1.6A BOX spotkałes? 580 zł to jest maxa cena......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie:

po jaka cholere te pieprzenie... zdecydowana wiekszosc z Was kompa ma tylko dla Q3A. Jeden bedzie mial 200FPS a drugi 30FPS. Jaka roznica miedzy nimi? ZADNA! 

 

Z drugiej strony nie spotkalem jeszcze AMD w firmach zajmujacych sie grafika i video. 

Poprostu kazdy kupuje to co mu jest potrzebne.

Troszeczke sie nie zgodze. W q3 jest bardzo wazne aby bylo minimum 125 fps. Taka wlasnie jest wartosc wymagana przez ta gre aby byly zsynchronizowane fps Twojego kompa z fps serwera. Wtedy nie trzeba wlaczac na serwerze pmove_fixed 1 aby kazdy mial wyrownane szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhehe P4 jest! to mnie dobilo pewnie w twoim gronie fajny spzan jest miec P4 co nie :-)! PS. po <span style="color:red;">[ciach!]</span>u musi wymaitac zobacz na www.in4.pl test p4+sdram porazka!!! w ogle wszyscy wiemy ze P4+SDR to nieporozumienie!!!

hmm sorry ale ja do bogaczy nie naleze i do cierpliwych rowniez a ze wczesniej nie mialem ddr'ow wiec qpilem plyte na sdr'y (przezucilem sie z celerona wiec jak dla mnie wymiata i na sdram) a najbardziej wypasionego kompa na swiecie nie potrzebuje (co nie zmienia faktu ze p4 jest najlepszy :P :P :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli teraz kupujesz nowego kompa i nie masz zamiaru podkręcać to kup athlonka, jednak jeżeli jesteś uzależniony od O/C to lepiej kup produkt Intela. Ja należę do tej drugiej grupy użytkowników, którzy chcą wycisnąć rezerwy mocy drzemiące w ich maszynach. I na tym zakończym spór kto lepszy? Intel czy AMD.

Poczekamy na Priscotty i Hammerki - zobaczymy...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...