Skocz do zawartości
HipHopAst

Pierwsze WC Projekt

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz... to sa dane producenta. Czesto bywa tak, ze kupujesz wiatrak, ktory ma byc super cichy, a potem okazuje sie, ze wcale taki nie jest. Zaden producent nie podaje procedury, jakiej uzywa to pomiarow.

 

Poki co, to moim skromnym zdaniem wszystkie, a na pewno 95-99% wiatrakow robionych specjalnie do komputerow to rozwiazania low-endowe i dosc slabe jakosciowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukas20: a te PANAFLO to widziałeś czy tylko po parametrach Ci sie podoba?

 

Bo te niebieskie wyglądają super, parametry extra... tylko na ile są ciche.. bo to w sumie o to chodzi.

 

I ponawiam pytanie. Czy wiatraki nad czy pod chlodnicą. Jak za mało precyzyjne pytanie to moge zaraz dorysować szkic.. ale chyba wczesniej jasno napisałem o co mi chodzi.

 

 

BTW: musze sie pochwalić bo nie wytrzymam. Mam nową klawiaturke i myszke (logitech cordles desktop mx + mx700). Miodzio ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANAFLO mialem w reku, aczkolwiek nie skladuje towaru u siebie. Tak wogole to jest to moja aukcja, wiec powiem, ze na ogol ludzie biora po kilka sztuk.

 

W dane producentow sprzetow do kompa ja specjalnie nie wierze. Roznie wyglada opis, a roznie praktyka.

Moje PAPST'y 120mm maja juz gruuubo ponad 10 lat, a chodza swietnie, bez zadnych drgan, czy dziwnych odglosow. Sunon'y wymiekaja po 6-12 miesiacach. TT 40mm tez juz mi wysiadke robi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...