Skocz do zawartości
ModdingKing

Project Toxic Revolution *56k warrning

Rekomendowane odpowiedzi

Thorn a ktoredy puscisz kabel od lcd'ka ??

 

spox kolorek tak 3maj

Kable do LCD puszczam samą górą budy będą schowane wiec ich nie będzie widać pokażę to na fotkach jak będę składał już budę do kupy :)

yhy no to czekamy na kolejne fotki i składanie budy pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko jedno zawuważyć ... moim zdaniem wnętrze budy kompletnie nie pasuje do koloru przedniego panelu, więc teraz co za tym idzie jedno podstawowe pytanie: Czy kolor na jaki pomalowany jest środek poostanie w obecnej deseni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko jedno zawuważyć ... moim zdaniem wnętrze budy kompletnie nie pasuje do koloru przedniego panelu, więc teraz co za tym idzie jedno podstawowe pytanie: Czy kolor na jaki pomalowany jest środek poostanie w obecnej deseni ?

tego jeszcze sam nie wiem ale jeżeli chodzi o zieleń to współgra akurat z niebieskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko jedno zawuważyć ... moim zdaniem wnętrze budy kompletnie nie pasuje do koloru przedniego panelu, więc teraz co za tym idzie jedno podstawowe pytanie: Czy kolor na jaki pomalowany jest środek poostanie w obecnej deseni ?

tego jeszcze sam nie wiem ale jeżeli chodzi o zieleń to współgra akurat z niebieskim

eeeee...zapytaj sie jakielkolwiek kobiety czy niebieski pasuje z zielonym...odpowie ci na 100% ze nie:/

 

dobra a troche z innej beczki...ZAMIESZCZAJ FOTKI, a nie komentuj kazdego komentarza!! przez to topic znowu sie rozrosnie do n stron...albo chociaz edytuj swoje posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko jedno zawuważyć ... moim zdaniem wnętrze budy kompletnie nie pasuje do koloru przedniego panelu, więc teraz co za tym idzie jedno podstawowe pytanie: Czy kolor na jaki pomalowany jest środek poostanie w obecnej deseni ?

tego jeszcze sam nie wiem ale jeżeli chodzi o zieleń to współgra akurat z niebieskim

eeeee...zapytaj sie jakielkolwiek kobiety czy niebieski pasuje z zielonym...odpowie ci na 100% ze nie:/

 

dobra a troche z innej beczki...ZAMIESZCZAJ FOTKI, a nie komentuj kazdego komentarza!! przez to topic znowu sie rozrosnie do n stron...albo chociaz edytuj swoje posty

Ale jeżeli środek budy bedzie podświetlany na zielono niebiesko ponieważ daje katode niebieską a UV bedą reagować z płynem z wc na zielono to chyba niebieski pasuje środek ? tak mi się wydaje ale to jeszcze nie jest sprawa przesądzona :D myśle że warto się zastanowić może dacie jakies sugestie co do koloru ? środka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym środek też zrobił zielony tylko w innym odcieniu, troche ciemniejszy bo w końcu cały projekt nosi nazwe Toxic więc do tego niebieski jakoś nie pasuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam srodek niebieski i nie mam go zamiaru zmieniac mnie sie taki jak masz kontrast podoba ja sie zastanawiam jednak nad kolorem zewnetrza budy i tu jest problem bo nie chce kopiowac zieleni po tobie :/ i musze taki kolor dobrac co bedzie z niebieskim w srodku pasowal , co do tych wentyli to je mma i efekt jest naprawde spoko :) tyle ze ja mam ta klamke do otwierania boku chiefa i musialem takie okno wyciac ze jest tam kawalek blachy i z boku kompletnie nie widac koszykow z wentylamki dopiero jak spojrzysz pod kontem to jes widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#_#... Pisze 3 posty wyzej ze Thorn czeka do piątku na Mopity a Ci nadal ze projekt upadł! Zamiast tak prorokowac to wejdzcie na forum "inne" i sie przekonacie ze Thorn jest zaebany robotą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHEaEHaEHaEHaEHaEHaEHaE

 

 

PROJEKTBLUWISJONSTARTED DŻENEREJSZYN 8 padl jak mucha  :lol: 

 

ehhhhh :?

nic nie padło tylko brak farby w sklepie sprowadzają mi ją już 3 tygodnie i nie mogą sprowadzić :( to juz nie moja wina musze czekać na farbę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHEaEHaEHaEHaEHaEHaEHaE

 

 

PROJEKTBLUWISJONSTARTED DŻENEREJSZYN 8 padl jak mucha  :lol:  

 

ehhhhh :?

nic nie padło tylko brak farby w sklepie sprowadzają mi ją już 3 tygodnie i nie mogą sprowadzić :( to juz nie moja wina musze czekać na farbę

to rob cos innego !! a nie czekasz na farbe :| jak ja bym miał tak czekac na farbe to bym nigdy nie skonczyl :P mozesz cos napewno zrobic bo napewno cos jeszcze masz innego do roboty przy modzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja sie tak z ciekawosci zapytam -> a ta farba to jest jakas taka wyjatkowa ? Tzn. z wywaru Babci Smith mieszkajacej na skraju NY ? Bo ja nawet jak kupowalem 4 lata temu "Montany" w SkateShopach , ktore mozna bylo tylko ze Stanow sprowadzac to zamowienia po tygodniu realizowali... Nie chce tu nikogo atakowac bo od pewnego momentu zaczyna mi sie ten mod podobac , ale ILE MOZNA CZEKAC ?

 

P.S Mogles chociaz dla zmylki zrobic fotki z innych ujec , uciac pare kabelkow , przylutowac je spowrotem , stwierdzic , ze lepiej jak sa przylutowane i wrzucic foty , zeby ludzie widzieli , ze cos sie dzieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja sie tak z ciekawosci zapytam -> a ta farba to jest jakas taka wyjatkowa ? Tzn. z wywaru Babci Smith mieszkajacej na skraju NY  ? Bo ja nawet jak kupowalem 4 lata temu "Montany" w SkateShopach , ktore mozna bylo tylko ze Stanow sprowadzac to zamowienia po tygodniu realizowali... Nie chce tu nikogo atakowac bo od pewnego momentu zaczyna mi sie ten mod podobac , ale ILE MOZNA CZEKAC ? 

 

P.S Mogles chociaz dla zmylki zrobic fotki z innych ujec , uciac pare kabelkow , przylutowac je spowrotem , stwierdzic , ze lepiej jak sa przylutowane i wrzucic foty , zeby ludzie widzieli , ze cos sie dzieje ;)

dosłownie masz racje :P zgadzam sie z twoim P.S w 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a farba dalej w drodze? Ktos ma tu nas za oderwanych od rzeczywistosci ludkow :/

 

Rozumiem wszystko- twoj brak czasu (sam pracuje i studiuje wiec wiem jak to moze wygladac), brak checi itp. ale po co w takim razie oglaszasz szumnie rychly koniec moda? Zrob cos wreszcie do konca (!!!) i dopiero pozniej zaprezentuj to na forum.

 

Zrobisz o niebo wieksze wrazenie. Trust me ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie spokojnie - nie mozecie wymagac ze ktos rzuci wszystko i poleci modowac bo wy chcecie ogladac postep prac, odstawianie sztuki dla sztuki (vide. kabelki) to tez raczej kiepski pomysl. poczekamy moze Thornwi wroci chec, albo farba dojedzie. Przykladem moze byc klejenie modeli - "nie rob nic na sile bo spierd....isz", z czasem weraqcaja checi a i pewne rzeczy da sie przemyslec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...