Skocz do zawartości
TOMELEK

ABIT ic7 max3

Rekomendowane odpowiedzi

piękna płyta - ale co z portami com - gdzie są ?

potrzebuje oba - ale w specyfikacji nie widziałem śledzi s kabelkami na płyte, jest wogóle wyjście z płyty na com1 i com 2

do jednego potrzebuje dołączyć UPS

a do drugiega SDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma niestety COMA jesdyne rozwiązanie to tak jak juz wcześniej ktoś sugerował to kupna przejściówki COM->USB, albo COM`ów na śledziu.

A do czego ten sledz podepniesz?

No jak to do czego?? Ja na swoim ABICIE BX133-RAID mam takie wejścia do podłączenia takich rzeczy. Wieć wymyśliłem że skoro ja mam w tak starej płycie to w tym abicie też powinno coś takiego być :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to do czego?? Ja na swoim ABICIE BX133-RAID mam takie wejścia do podłączenia takich rzeczy. Wieć wymyśliłem że skoro ja mam w tak starej płycie to w tym abicie też powinno coś takiego być :!:

Nie ma czegos takiego. Kontroler I/O nie obsluguje COMow i LPT. Brak wyprowadzen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Otes to jest o tyle fajny ,że nie potrzeba radiatorów na mosfety ,ale wiatrak od niego odłączyłem bo strasznie buczy.

 

Jeśli chodzi o OC to ja nie zauważułem ,ażeby cokolwiek to dało bo czy z nim czy bez niego(całkowicie ściągniety) FSB265 i więcej nie pójdzie.Może na WC byłaby różnica... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D a jak odłącze wentylator tez bedzie swiecilo ?:)

kolorek jest naprawde <span style="color:red;">[ciach!]</span>ny :)

pewnie ,że tak.

te diodki mają zasilanie z płyty i zawsze świecą :)

ten cooler jest dla mnie zbędnym dodatkiem - można go na szczeście wyciszyć w Biosie.U mnie jak nie jest wyciągniety to chodzi na 60%.

I jest oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak go wyciszasz w biosie? plyte mam dopiero od wczoraj wieczorem a wiec bo biosu zajrzalem tylko raz zeby CMOS checked cos tam :D i popatrzylem na napięcia i te sprawy...

 

PS. sandra 2004 cos mi nie dziala a konkretnie benchmarki mi nie dzialaja... np przepistowosc pamieci i cpu test.. wiesz czemu mi wywala N/N?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

->Pc health status

->cpu fanEQ... dajesz 60% - (najniższa wartość)

->i do tego ustawiasz w zakładce"Activ temperature"temperature powyżej której wiatrak automatycznie zacznie chłodzić mocniej.

ja dałem 55C

 

Pamietaj ,że przez fanEQ mniejsze napięcie idzie także na proca przez co i on działa ciszej i ta temperatura aktywna odnosi się bardziej do niego bo na mierniku spod otestu srednio mam 27C

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha ok dzieki.... juz to zrobilem jest duzo lepiej... ale mam problem z aidą 32 otoz podczas włączania szuka mi kart PCI ( nie mam ich ) i sie wiesza caly komp... wiesz czym to jest spowodowane..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...