Skocz do zawartości
wilk100

Allegro w Rzeczpospolitej

Rekomendowane odpowiedzi

We wczorajszej Rzeczyposplitej ukazal sie artukul o Allegro.

Ze mozna kupic sprzedac itd, pare zasad. Zaciekawilo mnie jedno na temat podbijania sobie aukcji na wzajem. Otoz temat znany gdyz wiele osob tak robi ale ma to wplyw na wlasna korzysc tylko. Jednak sa i tacy co podbijaja sobie konta na wzajem lub uzyskuja wiarygodnosc poprzez wiele komentarzy uzyskanych przez sprzedawanie byle czego za mala kase. Pozniej z kolei robia walki na wielka kase. Nikt sie nich nie obawia bo wygladaja czysto majac tyle komentarzy pozytywnych oczywiscie.

 

Mieli racje wyswietlajac na poczatku serialu X-files : "Trust no one"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten artykuł wnosi coś nowego ??? Przeciez każdy od dawna wie że cany sobie nawzajem podbijają , że sprzedają jakieś drobiazgi aby dostać komentarze a potem robią wajchy . Wiec czy ten topic ma jakąś wartość merytoryczną ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo normalnie przez pol roku sobie handlujesz na allegro - nie tylko jakimis znaczkami, papierem toaletowym czy dwiema tonami obornika ale np dyskami, kartami czy innymi cdromami; potem robisz przekret na 80k i znikasz hehe; tak jak z ta setka monitorow bylo co to niby na cle czekala; jedyna pociecha to ze ponoc typa zlapali;

 

UPDATE: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,3...12,1927356.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszej Rzeczyposplitej ukazal sie artukul o Allegro.  

Ze mozna kupic sprzedac itd, pare zasad. Zaciekawilo mnie jedno na temat podbijania sobie aukcji na wzajem. Otoz temat znany gdyz wiele osob tak robi ale ma to wplyw na wlasna korzysc tylko. Jednak sa i tacy co podbijaja sobie konta na wzajem lub uzyskuja wiarygodnosc poprzez wiele komentarzy uzyskanych przez sprzedawanie byle czego za mala kase. Pozniej z kolei robia walki na wielka kase. Nikt sie nich nie obawia bo wygladaja czysto majac tyle komentarzy pozytywnych oczywiscie.

 

Mieli racje wyswietlajac na poczatku serialu X-files :  "Trust no one"

wilk100 : Nie każdy czytuje Rzeczpospolitą a ty napisałeś topic w oparciu o artykuł z tej gazety . Ok ale z tego co napisałeś nic nowego sie nie dowiedziałem . Dopiero olkoo napisał że "jedyna pociecha to ze ponoc typa zlapali; " Czyli wprowadził jakiegoś newsa . Teraz jeszcze zrobił update z linkiem na krótym można dowiedzieć się szczegułów . Niestety tego z twojej skompej wypowiedzi nie mogłem odczytać . Więc takie coś "? to po co czytales?" chyba nie jest na miejscu

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszej Rzeczyposplitej ukazal sie artukul o Allegro.  

Ze mozna kupic sprzedac itd, pare zasad. Zaciekawilo mnie jedno na temat podbijania sobie aukcji na wzajem. Otoz temat znany gdyz wiele osob tak robi ale ma to wplyw na wlasna korzysc tylko. Jednak sa i tacy co podbijaja sobie konta na wzajem lub uzyskuja wiarygodnosc poprzez wiele komentarzy uzyskanych przez sprzedawanie byle czego za mala kase. Pozniej z kolei robia walki na wielka kase. Nikt sie nich nie obawia bo wygladaja czysto majac tyle komentarzy pozytywnych oczywiscie.

 

Mieli racje wyswietlajac na poczatku serialu X-files :  "Trust no one"

wilk100 : Nie każdy czytuje Rzeczpospolitą a ty napisałeś topic w oparciu o artykuł z tej gazety . Ok ale z tego co napisałeś nic nowego sie nie dowiedziałem . Dopiero olkoo napisał że "jedyna pociecha to ze ponoc typa zlapali; " Czyli wprowadził jakiegoś newsa . Teraz jeszcze zrobił update z linkiem na krótym można dowiedzieć się szczegułów . Niestety tego z twojej skompej wypowiedzi nie mogłem odczytać . Więc takie coś "? to po co czytales?" chyba nie jest na miejscu

Pozdrawiam

 

Moj boze ile paplaniny. Zlozylem ten topic dla tych co moze nie wiedza zwyczajnie chcialem podzielic infomacja. A tu blabla. Wiesz co zrobilem pewnie w topicu literowki je tez mi wypomnij. Wystarczylo przeczytac a jak sie nie podoba to zachowac to dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszej Rzeczyposplitej ukazal sie artukul o Allegro.  

Ze mozna kupic sprzedac itd, pare zasad. Zaciekawilo mnie jedno na temat podbijania sobie aukcji na wzajem. Otoz temat znany gdyz wiele osob tak robi ale ma to wplyw na wlasna korzysc tylko. Jednak sa i tacy co podbijaja sobie konta na wzajem lub uzyskuja wiarygodnosc poprzez wiele komentarzy uzyskanych przez sprzedawanie byle czego za mala kase. Pozniej z kolei robia walki na wielka kase. Nikt sie nich nie obawia bo wygladaja czysto majac tyle komentarzy pozytywnych oczywiscie.

 

Mieli racje wyswietlajac na poczatku serialu X-files :  "Trust no one"

wilk100 : Nie każdy czytuje Rzeczpospolitą a ty napisałeś topic w oparciu o artykuł z tej gazety . Ok ale z tego co napisałeś nic nowego sie nie dowiedziałem . Dopiero olkoo napisał że "jedyna pociecha to ze ponoc typa zlapali; " Czyli wprowadził jakiegoś newsa . Teraz jeszcze zrobił update z linkiem na krótym można dowiedzieć się szczegułów . Niestety tego z twojej skompej wypowiedzi nie mogłem odczytać . Więc takie coś "? to po co czytales?" chyba nie jest na miejscu

Pozdrawiam

 

Moj boze ile paplaniny. Zlozylem ten topic dla tych co moze nie wiedza zwyczajnie chcialem podzielic infomacja. A tu blabla. Wiesz co zrobilem pewnie w topicu literowki je tez mi wypomnij. Wystarczylo przeczytac a jak sie nie podoba to zachowac to dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie nich nie obawia bo wygladaja czysto majac tyle komentarzy pozytywnych oczywiscie.

 

Na szczęście co jakiś czas wyłapuję takie podejrzane aukcje i wspólnie z forumowiczami dywagujemy sobie na temat ich legalności by wkońcu ktoś zawiadomił allegro (zazwyczaj robi to Niemiec) o wątpliwej wiarygodności sprzedającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis w ksiegarni znalazlem ksiazke o allegro wydawnictwa helion , juz zaczynaja przeginac z tymi ksiazkami

Ja widzialem o GG i Neostradzie :

 

A takich ksiazek jest pewnie wiecej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis w ksiegarni znalazlem ksiazke o allegro wydawnictwa helion , juz zaczynaja przeginac z tymi ksiazkami

Ja widzialem o GG i Neostradzie :

 

A takich ksiazek jest pewnie wiecej...

O GG ??? 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie nich nie obawia bo wygladaja czysto majac tyle komentarzy pozytywnych oczywiscie.

 

Na szczęście co jakiś czas wyłapuję takie podejrzane aukcje i wspólnie z forumowiczami dywagujemy sobie na temat ich legalności by wkońcu ktoś zawiadomił allegro (zazwyczaj robi to Niemiec) o wątpliwej wiarygodności sprzedającego.

i znow wychodze na tego zlego :lol:

 

sam sie naciolem na aukcje i stracilem prawie 400pln i mimo wyroku nie moge odzyskac kasy od 3lat. a napisanie maila nic mnie nei kosztuje poza 30 sekundami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://helion.pl/ksiazki/cwkomn.htm <- tu jest jakas ale ja widzialem jeszcze inna tylko o GG.

96 stron 8O 8O

bo AZ tyle zajmuje opis konfiguracji tego arcy trudnego oprogramowania :lol:

 

ciekawe co wrzucili na te 96 stron?? chyba kazda ikonke na osobna strone i jej opis :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znow wychodze na tego zlego :lol:

Absolutnie tak nie twierdzę- wprost przeciwnie.

Gdyby mi się chciało sam bym pisał do allegro. Chęci starcza mi na tyle, aby na tweaku założyć kolejny topic o potencjalnym wałku (choć niektórym się to nie podoba :? ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech zyje naiwnosc i pazernosc!!!!!!!!!! co ciekawe z artykulu wynika ze nawet osoby z jego miasta zostaly wykiwane...

sam maialem okazje kupic cos mozna powiedziec dosc okazyjnie, chcialem sie z kolesiem spotkac, bo byl jak ja z Katowic, ale napisal mi ze pracuje i nie ma czasu, no wiec ja dla niego tez nie znalazlem.

dzieki temu przekretowi przybedzie troche myslacych ludzi :lol:

 

PS. nigy w zyciu nie kupilbym monitora, tym bardziej LCD w internecie, bez uprzedniego sprawdzenia, z nimi jest taki problem, ze technologia dopuszcza wystepowanie martwych punktow, co prawda generalnie sa malo widczne, ale trafi nam sie taka mala na srodku i... juz szkoda 2000zl, a gwarancja tego nie obejmuje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro - no niestety, nieuczciwe sa bardzo czesto ludzie... Ja sam [przyznaje sie:)] kupilem kieeeedys [bardzo dawno] NERKA ;] Ktora wystawil kolega ;]

raz, raz tez pomoglem koledze sie wkrecic, kupilem od niego rzecz, ktorej nigdy nie bylo... do tej pory jest to jedyny komentarz jaki ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...