Skocz do zawartości
qqrydza

fx 5900xt prolink overclocking

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeflashowaniu biosu na 5950 ultra nie mam vivo:(

Jeżeli ktoś wie gdzie można dostać bios do MSI fx5900xt z układem vivo Philips 7114H to proszę o linka

tzn do 5950 ultra z układem Philips 7114h (najlepiej MSI)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.mvktech.net/download.php

 

Tu jest "pare" :twisted: biosów od różnych producentów i napewno znajdziesz biosy w których działa vivo.

Tak przy okazji są też do radeon'ów ale nie sprawdzałem jakie.

 

Co do taktowania rdzenia to u mnie górna granica to 450!Może zmienić chłodzenie?Z pamięciami nie ma najmniejszego problemu na 950.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsze chłodzenie na pewno pomoże .....tylko nie wiem jak bardzo ....na standardowym chłodzeniu moja grafa jest stabilna na 530/1000...i nie ma radiatorów na pamięciach...ale mam zamówione miedziaki i blok na rdzeń ...zobaczymy wtedy co się da z niej wycisnąć

 

bez upgrade-u biosu rdzeń kręcił się tak samo ale pamięci max 800MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty różnych producentów różnią się co do max. taktowań układu więc moje pytania odnoszą się konkretnie do prolinka.Jak dla mnie 450 to troszeczkę za mało więc doszukuję się rozwiązania problemu.Gdzie podziali się posiadacze 5900xt prolink'a?

 

:arrow: dżordż znalazłeś bios odpowiedni dla swojej karcioszki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety jeszcze nie znalazłem ... vivo i tak nie używam ... ale męczy mnie sam fakt że jest vivo a nie działa :evil:

 

dzięki za pamięć qqrydza

 

jak znajdę biosik to się odezwę....może się komuś jeszcze przyda

 

A jeżeli o prolinka chodzi to mnie dziwi ,że nie chodzi powyżej 450MHz :?

ja osobiście sprawdzałem kilka kart w tym MSI, Point of View, Sparkle i Gainwarda....i wszystkie kręciły się powyżej 450 ...zwykle ok 490-510MHz

MSI był jednak najlepszy....grafy były sprawdzane na standardowych ustawieniach więc nie wiem jak się będą zachowywać na np chłodzeniu wodą...

powinieneś sprawdzić na lepszym chłodzeniu bo nie wierzę że ta grafa nie może chodzić na 500MHz 8O ...ze swojej udało mi się wycisnąć 590 z dodatkowym nawiewem ...a na wc będzie pewnie lepiej (ciągle czekam na dostawę)

powodzenia

"framerate is life" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Podrzucę Wam coś :wink:

http://service.futuremark.com/compare?2k3=2834652

Tak dla sportu.Myślę, że będę jeszcze troszeczkę się starał dowartościować mojego "syfiastego" fx'a :lol:

Po tej dyskryminacji nv smutno mu, więc jeszcze popracujemy nad wydajnością.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...