Skocz do zawartości
m-c

Dzwieki z zasilacza??

Rekomendowane odpowiedzi

Takie dziwne pytanko: czy Wasze zasilacze wydaja jakies dzwieki??? pomijakac wentylatory oczywiscie;)) bo z mojego wydostaja sie jakies dzwieki, jakby cykanie... odglos podobny do wystepujacego przy przeskoku iskry np. przy wlaczaniu swiatla. jest tak caly czas, zasilacz dziala, napiecia OK. normalne to?? nie wiem czy to od nowosci, bo niedawno spowolnilem predkosc wiatraka, wczesniej bym tego nie slyszal.

jeszcze raz: nie sa to dzwieki wiatrakow, po odlaczeniu ich odglos nadal jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie uspokoiliscie, bo jak ostatnio podejrzewalem kompa o dziwne zachowania to w ciagu tygodnia padl wlasnie PSU (z mojej winy....)

 

Zasilacz to chinszczyzna pewno:) jakis Hunt Key, 300W, wygrzany napewno jest (mam go ok. pol roku), tylko wczoraj wentylator przy nim puscilem na niskie napiecie, wczesniej odglosy mogly byc zagluszane...

 

ktore kondensatory?? chyba nie te najwieksze;)) jest sens sie bawic i wymieniac/naprawiac?? dodam ze mam duzo czesci (z 5 uszkodzonych podobnych;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz pfc to bardzo mozliwe ze to on, a wtedy to normalne. Jesli to kondensatory (najlepiej sprawdzic organoleptycznie) to hmm niewiem czy oplaci sie wymieniac, ale jesli zasilacz dziala dobrze i stabilnie to niemasz sie o co martwic przynajmniej narazie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie podpinam się do tematu, mam szefa 360 z passive pfc, wiele było o jego "cykaniu", ale mój... dzwoni!! Takie ciche, średniej częstotliwości dzwonienie, zwykle przy idleu robi to bardzo cicho, a jak dysk zacznie szurać to odrobinkę głośniej. I tak sobie podzwoni z minutke i przestaje... kolejna tura już za pół godzinki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...