Skocz do zawartości
Junior

Oscary 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Ogląda ktoś  :?: Troche późno leci transmisja bo o 2:00 w nocy i kończy sie koło 6:00. Najgorzej że jutro do budy trza iść. :(

No ja mam zamiar podejrzeć. Tylko nie wiem na ile mi sił starczy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś  :?: Troche późno leci transmisja bo o 2:00 w nocy i kończy sie koło 6:00. Najgorzej że jutro do budy trza iść. :(

No ja mam zamiar podejrzeć. Tylko nie wiem na ile mi sił starczy :lol:
Też mam podobne wątpliwości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzisiaj wykłady na 16 :D Ale średnio mi się chce siedzieć  :wink:

Co będziesz na wykłady chodził :twisted:

Nie no wiesz, na 16 to aż grzech nie pójść :lol: I tak już odpuszczam sobie wykład o 8:00(z wybranej specjalizacji :D ) bo zajebist okienko by było :D :wink:

 

UPDATE: Niezły film wprowadzający :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nudne przecie to ukoronowanie pracy nad wszystkimi 3 częsciami a nudne to sa te przerwy w ktorych wypowiadaja sie "spece" w polskiej TV do qrwicy mnie doprowadzaja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem LOTR załużył na te 11 oscarów bo nieźle się namęczyli peter i spółka chyba 7 lat trrwały prace no a teraz widać efekty. Co do reszty oscarów to załuję że oscara nie dostał Johny Depp za piratów chociaż Sean Penn też jest godzien tej satuetki.

No i jeszcze bardzo zbylwersował mnie oscar za Najlepszy film zagraniczny:Inwazja barbarzyńców jak dla mnie to wielkie nieporozumienie przecież oscara powinien dostać fenomenalny film czyli Miasto Boga a nie ta sztywna i nudna Inwazja barbarzyńców :evil:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj charakteryzacja , efekty ,kostiumy tak reszta zdecydowanie nie !! A juz na pewno nie za najlepszy film . Chyba zrobili tak tylko ze wzgledu na naciski wkoncu ktos musial wyrownac rekord 11 oscarow zeby wydania DVD zarobily kilka miliardow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwieksza porazka to brak matrixa reloaded/revolution nominowange do oscara.. revolutions mial o wiele lepsze efekty specjalnie niz LOTR: ROTK.. ehhh

No bez przesady - Matrix revolutions to największa qpa jaką widziałem !!!. Poza efektami (które z powodu nadmiaru wręcz stawały się nudne) film był wręcz denny. O ile w pierwszej części dało się poczuć klimat, druga powiewała nudą a jedyna atrakcja była Monika Belluci to trzecia część to już totalna porażka. Efekty, efekty i nic poza tym.

Nie dziwię się , że bracia Wachowscy dostali za to Złotą Malinę :)

 

Kwestia Oskarów dla LOTR-a. Dla mnie jako miłośnika twórczości Tolkiena jest to jak najbardziej radosne. Czy chcieli celowo wyrównać rekord przyznanych statuetek ? - nie wydaje mi się. Nie zapominajmy, że uhonorowanie Jacksona to podzięka za te wszystkie lata ciężkiej pracy - a tylko dzięki temu, że jest on również miłośnikiem Trylogii udało się uzyskać taki a nie inny obraz końcowy. Podejrzewam, iż gdyby trafiło na zwykłego "rzetelnego rzemieślnika" a nie fanatyka (jakim jest Jackson) to film nie byłby tak dobry i nie miał szans osiągnąć takiego sukcesu kasowego jak ten. Znaczenie statuetki ma raczej wymiar długoterminowy i co najwyżej pomoże w kolejnych produkcjach. Do tej pory film zarobił tyle, że jest bodajże 2 najbardziej kasowym przebojem w historii. Oskar w tym przypadku ma raczej znaczenie czysto symboliczne.

 

Oglądałem całą uroczystość i przyznam , że było ciężko. Przede wszystkim nuda, nuda i ślamazarne tempo. W tym roku z powodu LOTRA była to przewidywalna uroczystość - niemniej można było to jakoś skrócić i zwiększyć dynamikę. Wszyscy dziękowali za długo i praktycznie tak samo (mamie, tacie, babci, cioci - sratatata :( ). Prezentowane piosenki filmowe potrafiły uśpić najbardziej twardych widzów. Nie było niczego zaskakującego a liniowość i pompatyczność całej gali ratował jedynie świetny jak zawsze Billy Crystal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do du.py z takim filmem jak : powrot jakiegos pseudo i przereklamowanego krola  :!:  No comment

Argumentacja faktycznie nie do odparcia :lol:

 

PS. Kasuj powielone posty !! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do du.py z takim filmem jak : powrot jakiegos pseudo i przereklamowanego krola  :!:  No comment

Argumentacja faktycznie nie do odparcia :lol:

No comment, że no comment (powiedziałbym tak jakbym znał angielski :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam kwilke czasu wiec napisze.

A ja bylem na oscarach :) No moze nie w samym Kodak Center czy jak to sie nazywa ale przed nim. No moze troszke dalej niz przed, bo tlum ludzi i policja nie pozwolili na przedarcie sie blizej. Szczerze mowiac - porazka. Limuzyny podjezdzaja pod kawalek czerwonego dywanu, Ludzie na tych trybunach obok piszcza i krzycza i to wszystko. Ci co stoja dalej nic nie widza a i "gwiazdy" jakos specjalnie nie sa zainteresowane. Nuuuda. Ale "oscary" zaliczone.

Co do samych nomonacji to zgodze sie ze 11 oscarow to lekka przesada. Az tak dobry ten film nie jest, tym bardziej ze z 3 czesci wieje nuda i bardzo duzo ludzi to potwierdza. Mystic River zdecydowanie lepsze.

Ale oscary czesto sa niesprawiedliwie wiec nie ma co plakac.

Tym wieksza porazka jest nienominowanie Marixa chociazby za efekty.

 

Ale kazdy lubi cos innego i nie ma sensu spieranie sie czy LOTR jest lepsze od Matrix czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...