Skocz do zawartości
kendzior

FX 5700 - ktory wybrac???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam male pytanko do ludzi miejacych kiedykolwiek stycznosc z grafa typu FX 5700 w zwiazku z planowanym przeze mnie w najblizszym czasie zakupem takowej karty. Chodzi mi o to, ktorej firmy karte byscie polecali? Gigabyte? Microstar? A moze Prolink? Interesuje mnie, zeby w miare jak najwiecej wycisnac z tej karty (ktora ma najwieksze mozliwosci o/c). Tylko nie piszcie: kup fx5700 ultra, bo na takowego nie mam chwilowo funduszy :cry: Aha i czy bedzie widoczna roznica w gierkach miedzy moim GF Ti4200 (250,500), a ktoras z fx? Oczywiscie mowimy o nowych grach. Bo jakos mimo tej obslugi DX9.0 nie moge sie do tego przekonac. Prosze o rzetelne odpowiedzi, poniewaz nie mialem sam nigdy mozliwosci wyprobowywac tego typu kart. Z gory dzieki. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam male pytanko do ludzi miejacych kiedykolwiek stycznosc z grafa typu FX 5700 w zwiazku z planowanym przeze mnie w najblizszym czasie zakupem takowej karty. Chodzi mi o to, ktorej firmy karte byscie polecali? Gigabyte? Microstar? A moze Prolink? Interesuje mnie, zeby w miare jak najwiecej wycisnac z tej karty (ktora ma najwieksze mozliwosci o/c). Tylko nie piszcie: kup fx5700 ultra, bo na takowego nie mam chwilowo funduszy  :cry: Aha i czy bedzie widoczna roznica w gierkach miedzy moim GF Ti4200 (250,500), a ktoras z fx? Oczywiscie mowimy o nowych grach. Bo jakos mimo tej obslugi DX9.0 nie moge sie do tego przekonac. Prosze o rzetelne odpowiedzi, poniewaz nie mialem sam nigdy mozliwosci wyprobowywac tego typu kart. Z gory dzieki. Pozdrawiam!

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=63232

 

Przebrnij przez ten temat i rozważ jeszcze raz kupno jakiegoś FX-a. Polecałbym Ci raczej znalezienie 9500@9500Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lookaj na pamieci. standardowo to jest 3.6 (przewaznie Samsung) ale nie zawsze bo np. Prolink daje w najtanszych modelach 4.0 a w najdrozszych 3.3. MSI daje cisze :). wyniki http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=59130&highlight= a w oc sie nie bawilem bo faktycznie nie jestem pewien czy to najlepszy woboor za ta cene..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam male pytanko do ludzi miejacych kiedykolwiek stycznosc z grafa typu FX 5700 w zwiazku z planowanym przeze mnie w najblizszym czasie zakupem takowej karty. Chodzi mi o to, ktorej firmy karte byscie polecali? Gigabyte? Microstar? A moze Prolink? Interesuje mnie, zeby w miare jak najwiecej wycisnac z tej karty (ktora ma najwieksze mozliwosci o/c). Tylko nie piszcie: kup fx5700 ultra, bo na takowego nie mam chwilowo funduszy  :cry: Aha i czy bedzie widoczna roznica w gierkach miedzy moim GF Ti4200 (250,500), a ktoras z fx? Oczywiscie mowimy o nowych grach. Bo jakos mimo tej obslugi DX9.0 nie moge sie do tego przekonac. Prosze o rzetelne odpowiedzi, poniewaz nie mialem sam nigdy mozliwosci wyprobowywac tego typu kart. Z gory dzieki. Pozdrawiam!

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=63232

 

Przebrnij przez ten temat i rozważ jeszcze raz kupno jakiegoś FX-a. Polecałbym Ci raczej znalezienie 9500@9500Pro.

tak tak i ryzykowanie czy ta karta będzie napewno działać :

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=62595

 

tylko uważaj bo zaraz zgłosi się tu etatowa grupa fanów ati z tekstami : u mnie wszystko ok , nigdy nie miałem problemów itp.

 

 

a odnośnie pytania to napisze tak bez załączonego aa i anizo pomiędzy gf 4ti4200(315/615) a obecnym fx 5700U nie widziałem jakiejś specjalnej różnicy w wydajności , więc nie podejrzewam abys ty miał to odczuć na fx5700non ultra , może zobaczysz coś na takim fx z załączonym antyaliasingiem i anizo , ale tego nie jestem w stanie ci zagwarantować (fx5700 non ultra ma " normalne " zegary na pamięciach ) , wydaje mi sie iż nie ma sensu zmieniać gf4ti na zwykłego fx5700 , lepiej zainwestuj może w reszte kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=63232

 

Przebrnij przez ten temat i rozważ jeszcze raz kupno jakiegoś FX-a. Polecałbym Ci raczej znalezienie 9500@9500Pro.

tak tak i ryzykowanie czy ta karta będzie napewno działać :

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=62595

 

tylko uważaj bo zaraz zgłosi się tu etatowa grupa fanów ati z tekstami : u mnie wszystko ok , nigdy nie miałem problemów itp.

 

Kurde, AJDAHO, daj spokój - chodziło mi o takiego 9500@9500Pro gwarantowanego przez sklep - to znaczy takiego, w którym po odblokowaniu dodatkowych 4-ech potoków nie będzie art-ów :evil: A jeżeli sklep się nie wywiąże to "zmusić" żeby się wywiązał. :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=63232

 

Przebrnij przez ten temat i rozważ jeszcze raz kupno jakiegoś FX-a. Polecałbym Ci raczej znalezienie 9500@9500Pro.

tak tak i ryzykowanie czy ta karta będzie napewno działać :

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=62595

 

tylko uważaj bo zaraz zgłosi się tu etatowa grupa fanów ati z tekstami : u mnie wszystko ok , nigdy nie miałem problemów itp.

 

Kurde, AJDAHO, daj spokój - chodziło mi o takiego 9500@9500Pro gwarantowanego przez sklep - to znaczy takiego, w którym po odblokowaniu dodatkowych 4-ech potoków nie będzie art-ów :evil: A jeżeli sklep się nie wywiąże to "zmusić" żeby się wywiązał. :!:

tylko jak zmusić sklep do tego żeby ci uznał problemy z modowaniem karty ? oni to "gwarantują" bo mogą powiedzieć żę jak testowali to działało a że teraz nie działa , to nie ich problem , i w naszych realiach zmuś sklep do czegokolwiek

 

 

update :

to z tamtego topicu

AAGGGRHHH.....  u mnie jest podobnie. na grach ut04, halo, farcry  na teksurze ziemi widoczna jest szachowniczka (trzeba się wpatrzeć, ale jest i denerwuje jak się ją już raz zobaczy). nie ma tego natomiast np w CoD, NFS:U, Q3. problem jest taki że  KUPIŁEM GWARANTOWANE 8 POTOKÓW w barwkompie za 600zł.  co zorobić???  odesłać? spróbować jeszcze czegoś (czego)? pomóżcie prosze.  :cry: 

 

ps. ktoś już serwisował coś u nich?  długo się czeka? kto ponosi koszty kuriera: ja czy sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam prolink fx 5700 128MB 425/500(:E) 4ns...

tak czy siak juz czekam na radeon sapphire radeon 9600 pro 128MB VIVO 2.5ns :D, ale przez te 5 dni czekania, musze przyznac ze ten gf sie ladnie w grach sprawuje(przez 5 dni gralem z kumplem na lanie w najrozniejsze gry, eg nfs:u, painkiller mp test - smigaja w 1024 32bit i wszystko full). painkiller sp demo tez smiga na 1024 32bit + full. z tego co wiem prolnik 5700 golden limited jest niezly, standardowo ma pamieci na 600, i jeszcze sie podobno niezle kreci :x. wczesniej mialem MSI ti4200 64MB, ale sie zjebala i musialem na cos zamienic... nie odczuwam gigantycznej roznicy :E

 

w 3dmark 01se ti4200 wypadl lepiej niz ten fx, mimo to jakos milo sie na nim gra :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FX szczególnie dobrze sobie poradzi z AA i anizo a to znacząco poprawia jakośćobrazu bo nie ma schodków i rozmazanych tekstur. 3dmarki można sobie wsadzić, od dawna mało się liczą.

winfast będzie super bo ta firma daje bardzo ostry obraz, super podkręcanko no i to winfast :) albo rozważtego prolinka golden limited, ma lepsze pamięci a teraz głównie szybkość pamięci decyduje o wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano polecam WinFasta, ale kurcze grafy zaczynają tanieć, dzisiejsza cena w Pronoxie Sparkla FX5900XT to 900zł brutto i mają jeszcze tanieć. Nie lepiej troszkę zaczekać ?

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJDAHO-> O swój interes trzeba umieć zadbać - w ten sposób od dawna możnaby było sprzedawać Radki 9500 (na laminacie od 9700) z 64MB jako 9500Pro, ponieważ we wszystkich da się odblokować potoki, ale z jakim skutkiem to sklep już g..o obchodzi, hehe daj spokój skoro sklep gwarantuje że wszystko będzie ok to MUSI się z tego wywiązać, albo odsyłasz towar jako niezadowolony ze sprzętu-przez 10 dni można dokładnie wszystko sprawdzić,albo robisz im dym i dzwonisz codziennie. Z resztą jest to minimalny odsetek takich przypadków.

I`m out of here :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej polecił bym jakiegoś Radeona 9600PRO bo w tej samej cenie jest a wydajność wyższa lub tego Radeona9500@9500PRO, ale jeśli koniecnie musisz mieć NV to najlepiej Winfasta lub Gigabyte-robi świetne karty na procesorach ATI więc na NV nie będzie gorszy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJDAHO-> O swój interes trzeba umieć zadbać - w ten sposób od dawna możnaby było sprzedawać Radki 9500 (na laminacie od 9700) z 64MB jako 9500Pro, ponieważ we wszystkich da się odblokować potoki, ale z jakim skutkiem to sklep już g..o obchodzi, hehe daj spokój skoro sklep gwarantuje że wszystko będzie ok to MUSI się z tego wywiązać, albo odsyłasz towar jako niezadowolony ze sprzętu-przez 10 dni można dokładnie wszystko sprawdzić,albo robisz im dym i dzwonisz codziennie. Z resztą jest to minimalny odsetek takich przypadków.

I`m out of here :evil:

będzie działać albo nie i teraz chłopak kupi takiego radka ,wszystko ok jak będzi4e chodził ale jak nie będzie to cie przeklnie , bo zamiast cieszyć sie grafą będzie się użerał ze sprzedawcami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko jak zmusić sklep do tego żeby ci uznał problemy z modowaniem karty ? oni to "gwarantują" bo mogą powiedzieć żę jak testowali to działało a że teraz nie działa , to nie ich problem...

Nie no, ty chyba nigdy nie zmądrzejesz

BUAHAHAHA

Miałeś kiedyś w rękach taką kartę? Czy kiedykolwiek zamawiałeś dla siebie/dla kogoś kartę ze skelpu wysyłkowego? Pewnie nie, bo nie mogłeś dotknąć pudełka. :twisted: W przeciwieństwie do Ciebie ja zamawiałem R9500@pro z barwkompu i wiem o co chodzi, a ty po raz kolejny zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie umysły...

Sklep sprzedaje ci Radeona 9500pro, jednocześnie informując cię, że jest to 9500 z odbokowanymi potokami. Człowieku oni ci dają gwarancję na to, że karta będzie działała poprawnie z 8 potokami, jezu jak mogłeś coś takiego wymyślić, że u nich działała, a u Ciebie nie działa i to ich nie obchodzi. No normalnie dawno się tak nieśmiałem, na szczęście jesteś na tym forum i potrafisz czasami człowieka rozśmieszyć...

Specjalnie nie zabierałem głosu w tym temacie, ale tymi 8 potokami i gwarancją na nie mnie naprawdę wkurzyłeś :evil:

 

FX szczególnie dobrze sobie poradzi z AA i anizo a to znacząco poprawia jakośćobrazu bo nie ma schodków i rozmazanych tekstur.

Ke?

Chyba Ci się producenci pomylili :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=62595

 

AAGGGRHHH.....  u mnie jest podobnie. na grach ut04, halo, farcry  na teksurze ziemi widoczna jest szachowniczka (trzeba się wpatrzeć, ale jest i denerwuje jak się ją już raz zobaczy). nie ma tego natomiast np w CoD, NFS:U, Q3. problem jest taki że  KUPIŁEM GWARANTOWANE 8 POTOKÓW w barwkompie za 600zł.  co zorobić???  odesłać? spróbować jeszcze czegoś (czego)? pomóżcie prosze.  :cry: 

 

ps. ktoś już serwisował coś u nich?  długo się czeka? kto ponosi koszty kuriera: ja czy sklep?

no comment

FX szczególnie dobrze sobie poradzi z AA i anizo a to znacząco poprawia jakośćobrazu bo nie ma schodków i rozmazanych tekstur.

Ke?

Chyba Ci się producenci pomylili :?

a ty trzymałeś kiedyś albo testowałeś fx5700 ? , ostatnio jeden kolega sie spierał ze mną że jego super podkręcony 9600xt jest wydajniejszy w aa od mojej grafy , zrobiliśmy testy z aax4 i wyszlo że te grafy są w pełni porównywalne

 

ale gość chce kupić karte nv a tu zbiega sie grupa fanatyków ati i mu wciska jakieś "sklepowo podkręcane" radki z którymi mogą ale nie muszą być problemy , tylko że jak będą to wy tego nie odczujecie tylko ten chłopak który sie będzie musiał użerać ze sklepem :? zastanówcie się co komu radzicie :? :? wszystko dobrze dopuki działa ale jak nie będzie to co oddasz mu swoją grafe ?

 

 

ps. oto jeden z tych którym wszystko zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie, że nie widzę sensu wymiany GF 4 Ti 4200 na GF FX 5700. Uważam, że jeżeli już chcesz coś mocniejszego, to zbieraj na Radeona 9700, można go juz dostać za ok. 900 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie człowiek radzi innemu coś pewnego ,przedstawia dowody w postaci wypowiedzi tych co się już nacieli , a tu sie zwali taki i obraża i to w dodatku moder tego forum , nie potrafi podać Żadnych faktów na poparcie swojej tezy , jestem ZNIESMACZONY , CO SIĘ DZIEJE Z TYM FORUM !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJDAHO -> nie wiem co ty do mnie mówisz? Ja rozmawiam o potokach i gwarancji, a ty mi tu z FXem wyjeżdzasz...

Ale jak już wyjechałeś z AA to się powtórze - co z tego że twój FX jest wydajniejszy od 9600pro w AA skoro jego maksymalne wygładzanie, zjada Radeon z wygładzaniem 4x? No co masz po wydajności jak producent ewidentnie oszukuje? Zresztą czy on taki wydajny jest to bym się kłócił, bo za tą samą cenę masz taką karte jak moja, na której w CMR4 Demo przy 50 klatkach gram w 1024x768 wszystko na maks prz AAx6 i AFx16... Nie tracąc na jakości wygładzania, zresztą próbuje ci już przemówić do rozumu parę osób, chyba nic ci nie pomoże, więc ja też przestaje...

I napisz mi gdzie cię obrażam :?: :evil:

nie potrafi podać Żadnych faktów na poparcie swojej tezy

no <span style="color:red;">[ciach!]</span>a, nie mogę :evil: :evil: :evil:

kendzior -> między GF4Ti, a FX5700 nie zobaczysz dużej różnicy, a zwłaszcza w nowych grach, a dlaczego to już poszukaj sobie na forum 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJDAHO -> nie wiem co ty do mnie mówisz? Ja rozmawiam o  potokach, a ty mi tu z FXem wyjeżdzasz...

Co z tego że twój FX jest wydajniejszy od 9600pro w AA skoro jego maksymalne wygładzanie, zjada Radeon z wygładzaniem 4x? No co masz po wydajności jak producent ewidentnie oszukuje? Zresztą czy on taki wydajny jest to bym się kłócił, bo za tą samą cenę masz taką karte jak moja, na której w CMR4 Demo przy 50 klatkach gram w 1024x768 wszystko na maks prz AAx6 i AFx16... Nie tracąc na jakości wygładzania, zresztą próbuje ci już przemówić do rozumu parę osób, chyba nic ci nie pomoże, więc ja też przestaje...

I napisz mi gdzie cię obrażam  :?:  :evil:

aa radków jest ładniejsze anizo w fx , ponadto jest już tu temat w którym podane są inne problemy z radkami , fx porównywałem z radkiem 9600xt ale widze że masz problemy z rozpoznawaniem literek , a te kilka osób to przemawia tak jak ty , > podaje przykład że ludzie mają problemy , a wy nie ma problemu podaje na to dowód a wy u mnie działa :?

pożal się boże fachowcy

jak nie masz dowodów na poparcie swojej tezy to się może nie odzywaj wogóle , bo wszczynasz tylko kłutnie WYKORZYSTUJĄC swoją pozycję na tym forum

update

gdzie mnie obrażasz ? chyba sam nie czytasz tego co piszesz :evil: zachowuj się jak przystało na MODERA a nie na MAŁOLATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz dowodów na poparcie swojej tezy

Jakiej tezy, co ty do mnie mówisz człowieku?

bo wszczynasz tylko kłutnie WYKORZYSTUJĄC swoją pozycję na tym forum

Co robię? Wykorzytuje pozycję na forum i wszczynam kłótnie? To, że człowiek jest moderem to nie może zabrać głosu?

Nie będe się już wypowiadał w tym temacie, nie jesteś tego wart :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kendzior -> między GF4Ti, a FX5700 nie zobaczysz dużej różnicy, a zwłaszcza w nowych grach, a dlaczego to już poszukaj sobie na forum  8)

i na koniec jeszcze piszesz mu to co ja napisałem mu w swoim PIERWSZYM poście :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJDAHO-> O swój interes trzeba umieć zadbać - w ten sposób od dawna możnaby było sprzedawać Radki 9500 (na laminacie od 9700) z 64MB jako 9500Pro, ponieważ we wszystkich da się odblokować potoki, ale z jakim skutkiem to sklep już g..o obchodzi, hehe daj spokój skoro sklep gwarantuje że wszystko będzie ok to MUSI się z tego wywiązać, albo odsyłasz towar jako niezadowolony ze sprzętu-przez 10 dni można dokładnie wszystko sprawdzić,albo robisz im dym i dzwonisz codziennie. Z resztą jest to minimalny odsetek takich przypadków.

I`m out of here :evil:

będzie działać albo nie i teraz chłopak kupi takiego radka ,wszystko ok jak będzi4e chodził ale jak nie będzie to cie przeklnie , bo zamiast cieszyć sie grafą będzie się użerał ze sprzedawcami

 

takie sklepy jak barwkomp czy esc nie robia walow o jakich mowisz, jak jest napisane ze sa sprawne dodatkowe potoki - to tak jest ( a jak nie jest to wymieniaja na inny ), znasz przypadek w gdzie komus nie dzialal jak trzeba taki radek ?

To po co pie.... glupoty ? !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie sklepy jak barwkomp czy esc nie robia walow o jakich mowisz, jak jest napisane ze sa sprawne dodatkowe potoki - to tak jest ( a jak nie jest to wymieniaja na inny ), znasz przypadek w gdzie komus nie dzialal jak trzeba taki radek ?

To po co pie.... glupoty ? !

Nie produkuj się, nie ma sensu, jemu już nic nie "pomoże" :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie sklepy jak barwkomp czy esc nie robia walow o jakich mowisz, jak jest napisane ze sa sprawne dodatkowe potoki - to tak jest ( a jak nie jest to wymieniaja na inny ), znasz przypadek w gdzie komus nie dzialal jak trzeba taki radek ?

To po co pie.... glupoty ? !

następny przedstawiciel ati który nawet czytać nie potrafi

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=62595 

 

AAGGGRHHH.....  u mnie jest podobnie. na grach ut04, halo, farcry  na teksurze ziemi widoczna jest szachowniczka (trzeba się wpatrzeć, ale jest i denerwuje jak się ją już raz zobaczy). nie ma tego natomiast np w CoD, NFS:U, Q3. problem jest taki że  KUPIŁEM GWARANTOWANE 8 POTOKÓW w barwkompie za 600zł.  co zorobić???  odesłać? spróbować jeszcze czegoś (czego)? pomóżcie prosze.  :cry: 

 

ps. ktoś już serwisował coś u nich?  długo się czeka? kto ponosi koszty kuriera: ja czy sklep?

no comment

 

 

 

weź chłopie pierw przeczytaj cały temat zanima SAM zaczniesz PIER...,brailem ci tamte posty przesłać czy na empirestate building wywiesić ? a może telepatycznie jakoś , do kolegi KUCYKA się tez tyczy i to jest dokładnie to o czym pisałem wcześniej > FANATYKOWI ATI POWIEDZIEĆ ZE JEST ŻLE TO POWIE ŻE JEST OK < POKAZAĆ MU DOWÓD TO POWIE ŻE TO NIE DOWÓD 8O , pewnie uważacie że to JA i mi podobni sprzedali tamtemu klijentowi grafe za 600zl z GWARANCJĄ 8 POTOKÓW które jendak NIEDZIAŁAŁY :lol:

ŻAŁOSNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej polecił bym jakiegoś Radeona 9600PRO bo w tej samej cenie jest a wydajność wyższa lub tego Radeona9500@9500PRO, ale jeśli koniecnie musisz mieć NV to najlepiej Winfasta lub Gigabyte-robi świetne karty na procesorach ATI więc na NV nie będzie gorszy.

Pozdrawiam

chce zobaczyc jak 4 potokowiec pokonuje 8 potokowca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jestescie smieszni :) gosc sie tylko zapytal jakiego producenta kupic fx 5700 a tu odrazu kup radka doloz do 9700!!!! ludzie ten radek kosztuje 900zl a ten fx od WinFasta u mnie w sklepie 685zl wiem bo w sobote skladalem znajomym kompa roznica w cenie jest ogromna, a moze akurat go nie stac i dolozyc te 100zl to dla niego kupe kasy zreszta widzialem tego fx 5700 w testach i czasem jest nawet wydajniejszy od radka 9600pro http://www.tomshardware.pl/graphic/2003122...-charts-09.html a co do problemow z grami to nie bedzie ich mial tak jak na radeonie i nikt niech nie mowi ze ich nie ma bo sam posiadam radka i wiem ze sa problemy........pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej polecił bym jakiegoś Radeona 9600PRO bo w tej samej cenie jest a wydajność wyższa lub tego Radeona9500@9500PRO, ale jeśli koniecnie musisz mieć NV to najlepiej Winfasta lub Gigabyte-robi świetne karty na procesorach ATI więc na NV nie będzie gorszy.

Pozdrawiam

chce zobaczyc jak 4 potokowiec pokonuje 8 potokowca :lol:

porównaj mój wynik do wyniku kolegi PINKI na HALL OF FAME-3dmark2k1,obydwie karty kręcone , wynik HQ12 jest lepszy ale jakie on ma monstrum z grafy zrobione 8O jestem pod wrażeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hłopie za FX zapłaciszokoło 700 stów.Za te cenę polecam ci radeona 9600PRO.JAk go podkręciszto bije na głowe tego fx a i osiągasz prawie 4100 w 3d marku 2003 i w 2001SE okolo 13700.A jak masz czas to poszukaj sobie radka 9700.umnie na podkarpaciu so do kupienia za 900 zł.9700 deklasuje każdego fx 5700ULTRA radka 9600XT.Aprzecierz te dwie karty są droższe od radka 9700.FXultra od pożądnego producęta to około 1200Zł a za radka np saphir to okolo 900 zł.ALE przy tej samej cenie a nawet niższej o 300zł otrzymujesz 8 potoków i 256bit.i ogromny potencjał i bardzo dużą wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jestescie smieszni :) gosc sie tylko zapytal jakiego producenta kupic fx 5700 a tu odrazu kup radka doloz do 9700!!!! ludzie ten radek kosztuje 900zl a ten fx od WinFasta u mnie w sklepie 685zl wiem bo w sobote skladalem znajomym kompa roznica w cenie jest ogromna, a moze akurat go nie stac i dolozyc te 100zl to dla niego kupe kasy zreszta widzialem tego fx 5700 w testach i czasem jest nawet wydajniejszy od radka 9600pro  http://www.tomshardware.pl/graphic/2003122...-charts-09.html a co do problemow z grami to nie bedzie ich mial tak jak na radeonie i nikt niech nie mowi ze ich nie ma bo sam posiadam radka i wiem ze sa problemy........pozdrawiam :)

niech teraz nie zmienia tego swojego ti4 niech kaske wrzuci w pamiątki albo lepszego proca , a ja specjalnie nie wyskakiwałem tu z fx5900xt , bo tak można w bez końca > dożuć 200 będzie radek albo fx5900xt , a potem to już tylko 200~300 do radka 9700pro fx5900 itd. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej polecił bym jakiegoś Radeona 9600PRO bo w tej samej cenie jest a wydajność wyższa lub tego Radeona9500@9500PRO, ale jeśli koniecnie musisz mieć NV to najlepiej Winfasta lub Gigabyte-robi świetne karty na procesorach ATI więc na NV nie będzie gorszy.

Pozdrawiam

chce zobaczyc jak 4 potokowiec pokonuje 8 potokowca :lol:

porównaj mój wynik do wyniku kolegi PINKI na HALL OF FAME-3dmark2k1,obydwie karty kręcone , wynik HQ12 jest lepszy ale jakie on ma monstrum z grafy zrobione 8O jestem pod wrażeniem

chodzilo mi o 9500pro vv 9600pro a nie o porownanie z 5700, bo ten tez jest 4 potokowcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...