Skocz do zawartości
EDDY

Nukleon N2 v2

Rekomendowane odpowiedzi

[dużo bleble ble]POWTARZAM PORAZ KOLEJNY I OSTATNI

NIE JADE PO NUKLEONIE A WYKORZYSTYWANIU CUDZEJ PRACY I INWENCJI DO ZASPOKAJANIA WŁASNYCH POTRZEB"

Użytkowniku bogdan45

Niniejszym otrzymujesz ostrzeżenie, za bezpodstawne oskarzenia i obrazanie innych uczestnikow.

Jak zapewne wiesz udzialone przeze mnie ostrzeżenie jest pierwsze, ale zarazem ostatnie.

Jzeli jeszcze raz dostane od kogos linka do Twoich postow w stylu jaki zaprezentowales w tym temacie, wysle Cie na przymusowy urlop.

W miedzyczsie polecam ponowna lekture regulaminu.

Reed jak juz chcesz straszyc "przymusowymi urlopami" to rob to z łaski swojej obiektywnie. Jakbyś nie zauważył, to wiecej ludzi w tym temacie napisało posty obrażające innych userów. A co do oskarżeń uzytkownika bogdan45 to chciałem zauważyć nie są one do końca bezpodstawne. Jeżeli tego nie widzisz, to bardzo mi przykro.

Na jakiej podstawie oskarzasz mnie o brak obiektywizmu ??

Strasze bogdan45 poniewaz to on jest zarzewiem kwasu w tym topicu i to on zniewaza innych userow, ze wskazaniem na Mate.

Bardzo mi przykro ze jest Ci przykro, ale jezeli Ty uwazasz ze oskarzenia bogdan45 sa podstawne, to jest mi naprawde przykro.

Czasem warto przemyslec oskarzenia, slyszales moze o tzw. "domniemaniu niewinnosci" ?

Tymczasem bogdan45 moglby sie zalapac na oskarzenie z paragrafu o zniewazaniu, ewentualnie na masaz dziasel.

Z mojej strony EOT

 

PS:

Jezeli jeszcze komus jest przykro, to jest mi bardzo przykro z tego powodu, ale nie bede tolerowal goowniarstwa i chamstwa na forum.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie od samego poczatku irytuje postac bogdana45..

Jak wchodzisz na jakies forum to zrob to dyskretniej a nie wal z armaty do kazdego co stanowi konkurencje...

 

Mate byl tu od zawsze.. i sledzac jego kroki mozna dojsc do wniosku ze rozwija sie nieustannie w dobrym kierunku.. nie stara sie wyprodukowac jaiegos smiesznego zestawu, ktory poza fabrycznym wygladem nic za soba nie niesie... nie wciska ludziom kitu i stara sie by userzy w naszym kraju mogli sobie zakupic porzadny blok wodny..

 

ja tu nie kwestionuje twojej wiedzy "faciu" na temat wc, kwestionuje twoj poziom, ktory jest wyjatkowo denerwujacy... i lepiej bylo by dla tego forum jak bys sie tu juz nie pojawial - to oczywiscie moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko pokazalem moj bloczek ICE2 oparty na pomysle Cascade to Bogdan pieknie mnie zjechal za powielanie rozwiązan innych i to w celach komercyjnych

 

Zastanawia mnie czy gdybym zrobil tylko jedna sztuke i tylko dla siebie to czy problemu by nie bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojemu zestawowi tez sie dostalo i nawet nie wiem za co, ale mam nadzieje, ze "kolega" Bogdan, ktorego mialem okazje poznac na zjezdzie w GDA troche stonuje z racje tego iz jego wypowiedzi sa na miejscu.

 

a teraz wracajmy do tematu glownego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanko jaka jest grugosc podstawy ale nad rdzeniem:?: bo calosc wiadomo 2mm (tak??) bo robie sobie (kopie) lamiac wszelkie patenty przykazania religijne :P psuedo WW i mam nad rdzeniem 0,6 mm reszta 3mm i zastanawiam sie czy ide w dobrym kierunku czy nie warto tak wydlubywac nad jajem ?? bo wydaje mi sie ze powinno zwiekszyc wydajnosc . Drugie pytanie czy 2mm finy co 2mm nie sa troche za gesto ??

CO do topica to jedyna konsturktywna uwaga to to jak sie termicznie :twisted: poleruje i za to THX bogdan45 a reszta (srednio/wcale) mnie nie obchodzi :) IMHO niepotrzebne bicie PIANY czy ktos Opier....ł Danger Dena ze jest mało orginalny ze swoim RBX bo jest podobny do WW mi sie wydaje ze w tym przypadku mowimy o kostrukcji typu whitewater (cos jak samochod typu hatchback ) bo jest w niej tyle mozliwosci configuracji ze dwie podobnie wygladajace konstrukcje moga byc zupelnie rozne pod wzgledem wydajnosci. (wiem wiem chodzilo o te cholerne "diamenciki" nie o WW ale ...... e.... wlasnie ale czemu , za co , po co takie swiftechowskie diamenciki wydaje mi sie ze to z skrzowanie żółwia z samolotem nikomu na zdrowie nie wyjdzie , ale co ja tam wiem pamietam jak w jakims poscie po pokazaniu plexi projecta nuka1 stwierdzilem ze to nie moze byc wydajne LOL :oops: .

Co do wygladu nowego nuka to hmmmm.... :? Nuke2 z niebieskim podswietleniem i czerwnoym napisem wciagal go nosem :wink: ale to kwestja gustu , a e karbowanie tez mi sie srednio podoba.

Pozdrawiam wszystkich nawet bogdan45 :wink:

 

[update] I wisualisacja mojego e... wymyslu bo z tego wszystkiego zapomnialem :

{update2} Tak sie zastanawiam topic o blokach wodnych ale nie wiem czy moj post to juz OT czy nie bo jak tak to go wyje...rzuccie :?: :roll:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiajace ze Reed jakos nie zauwarzl np. wyzywania od " Pojebusow" .

Zauwazyl, czy w zwiazku z tym sugerujesz zeby zbanowac kazdego kto bluznal cokolwiek w tym watku ?

Poza tym mieliscie wrocic do tematu a nie walic w kolko OT :evil:

Czy to tak trudno ?

Czy mam zastosowac inne srodki perswazji dla "oczyszczenia" atmosfery ??

Dotyczy to wszystkich OT :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja piszę tak Panowie tak reed

 

Niezycze sonie aby to mnie mnie oplówano Panie reed

Jak sprawa dotyczy Pana MMate

(zresztą większość oplówającyvch mnie to po postaach mozna zauważyć z kim trzymaja)

to nie ja wypósciłem takie cudo

to nie ja na rozwiążaniach Swifttech napisałem PatentPending

to nie ja wyzywałem od pojebów

to nie ja kazełem wynościc się z tego forum

to nie ja zjezdzałem z tematu

to nie ja krytykowałem obecnych producentów WW i Cascade mimo iz na ich stronach pisze © Copyright

 

i za to że postanowiłem wypowiedzieć ostro swój pogląd

 

Mówie teraz do wszystkich mnie oskarżajacych

to Wy mnie oplówacie

to WY chcecie aby wszystko co pkazujecie chwalić

to Wy uzywacie wyzwisk

to Wy pochwalacie szerzenie się złej konkurencji (ukryci przyszli producenci)

to Wy jesteście nieobiektywni

 

Dziękuję wszystkim tym którzy bez wzgledu czy mnie krytykowali czy nie za moją niewyparzona gebe stajecie po stronie uczciwej konkurencji a nie

dzikiego zachodu

Ma pan racje Panie Reed czas przerwać ta nierówna walkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pogrążaj sie już dobrze?, bo to co piszesz jest żałosne... Poczytaj od początku swoje posty i innych, bo te rzeczy które wypisałeś nie dokońca są zgodne z prawdą - tylko sie ośmieszasz...

 

Przemyśl lepiej od początku całą sprawe bo ja już nie mam siły czytać tych bzdur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhhh, widze ze moje nie uwaznie wymsniete slowko "pojebusy" wywolalo wcale nie malo emocji :P

Przepraszam w zwiazku z tym wsyztskich urazonych, ale bylo to wywolane pod wplywem pewncyh emocji wywolanych przez pewnego osobnika :P

 

Własnie ta burza jest przeciwko takim jak Ty i tobie podobnym (prawda Panie TyBiAs - może zacytować archiwum z GG)

hehe :lol: :lol:

 

moze najpierw wytlumacze o co panu chodzi, o toz kiedys nosilem sie z zamiarem wypuszczenia wlasnego bloku, poczynilem nawet pewne postepy w projektach, ale po doglebnym przemysleniu kosztow i zwiazanych z tym wszytskim nakladu czasu ktorego mi brakuje zrezygnowalem........pan bogus45 dorwal sie na forum O C M topic w ktorym wzmainkowalem o tym i zagadnal mnie na gg......rozmawialo sie calkiem przyjemnie, szczegolnie ze bylem rad z zainsteresowania moimi dzialaniami prowadzilismy zywe dyskusje :P .......pan bogdan45 zaczal wspominac cos o jakis wspolpacach o rozpoczeciu dzialan nad wlasnym projektem jakoby na drugi dzien mial odebrac pierwsze sztuki big :lol: ......

 

Namiawail mnie do jakiejs wspopracy, ktor miala sie opierac na tym , ze ja bym wykonywal bloki i mu je podsyalal, nie pamietam dokadnie a archiwum mi sie neistety skasowalo.

 

Z wielka przyjemnoscia bym tu je wkleil :D szczegolnie te ostatnie rozmowy, mysle ze durzo osob mialo by nizly ubaw :P

 

Na koniec powiem jeszcze, ze w calej mierze doceniam twoja wiedze na ten temat (serio :D), ale twoje wypowiedzi mnie irytuja i wyprowadzaja z rownowagi czsami....

 

 

Pozdrawiam wszytskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojego posta nadal żeś się nie ustosunkował..

..standardowa taktyka - nie odpowiadać na niewygodne pytania..

 

..a najciekawsze, że:

Wy rozpętaliście tę burzę;

Wy czytacie wybiórczo;

Wy zaczęliście pluć

Wy jesteście "ukrytym przyszłym producentem"

Wy nie macie racji.

 

Wy, bogdan45, właśnie Wy.

 

 

Całkowity brak merytorycznych uzasadnień, a potem zgrywa urażone

dziecko.. ..ile Ty masz lat?? 13?? Weź że pomyśl logicznie..

 

A jako, że poziom Pańskich argumentów osiągnął stan, który

Brytyjczyk nazwałby "anoying", a ja po prostu "żenujący", więc

liczę, iż na tym jednak poprzestaniemy..

 

..no chyba, że zachciałby Pan jednak rzeczowo podyskutować - podkreślam

podyskutować, nie wygłosić swoje "racje" i nic poza tym..

 

 

 

Po raz kolejny (tym razem prawdopodobnie ostatni)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bloczk fajny i na oko wyglada wydajnie

btw panie bogdan45 pokaz mi jakis dokument z uzedu patentowego i gdzie jest napisane co Swifttech tam sobie opatentowal bo ja terz moge sobie wydlubac bloczek zrobic fotke i napisac na niej ze jest chroniony patentem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdziwilbys sie ileby cie to kosztowalo :] to jest karane takk smo jak bezprawne umieszcznie Copyright albo Trademark - bardziej sie oplaca faktycznie zlozyc wniosek - gdzies byl art o tym wlasnie problemie

 

ale nadal bym chcial zeby miktos wyjasnil co tak na prawde daje skos kanalow?

 

na moj rozum - powoduje to wiekszy przeplyw w jednym z kierunkow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa konstrukcja Nuka bardzo przypadła mi do gustu. Top mi sie podoba. A co do wydajności to napewno nie bedzie gorszy od poprzedniego rev:) BRAWO MATE.

Pozdrawiam i powodzenia w tworzeniu nowych odlotowych konstrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie fakt - napisane zostalo ze taka konstrukcja finow- czy jak je teraz nazwac ma wspomagac mieszanie wody

 

Mate: zastanawia mnie czy przeprowadzales albo zamierzaszjakis est z kolorkiem? - puszczasz normalnie wpde jak w uladzie- potem strzykawka przez waz wstrzykujesz jakis niemieszajacy sie z woda, barwny plyn i zobaczylibysmy jak taknaprawde wyglada przeplyw i wydajnosc mieszania tej konstrukcji - tylko przeplyw nie za duzy bo nie zdazymy zaobserwowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

ze dyskusja jest zenujaca to juz wszyscy sie zdolali zorientowac... ale co do blokow i pomyslow na nie to powiem jedno:

 

termodynamka jaka jest to kazdy widzi i wiekszsc projektujacych bloki (o ile mysli - a sadzac po niektorych pomyslach nie wszyscy ;) ) musi brac pod uwage pewne konkretne stale fizyczne.

 

prowadzi to do konkluzji ze 2 bloki projektowane przez 2 rozne osoby (przy zalozeniu ze oba sa idealne) beda albo mialy taki sam stosunek wszystkich branych pod uwage wielkosci co zapewni idealny efekt ale rozne wzory albo beda wrecz IDEALNIE TAKIE SAME!!

 

prozne wiec spory kto byl pierwszy i co zrobil. patenty sa tu watpliwa sprawa... szczegolnie te zagraniczne. bo watpie aby swiftec patentowal to w polsce....

 

przyklady podobienstw sypia sie jak z rekawa.... projekty naszych rodzimych "tforcooof" sa blizniaczo podobne do dangerdenowych i innych zagranicznych. szczerze powiem ze wisi mi kto byl pierwszy :D

 

dodatkowo gadanie ze to bzdura, ze to moj autorski projekt jest, szczerze powiem, totalna lipa.

 

teraz konkretniej. i bez obrazy bo ja nie oskarzam nikogo! chce tylko uwidocznic podobienstwa.

 

czesc projektow mate jak widac znajdujemy w swifteca i dangerdena. czy to nowy nuke czy orbitale czy jakies a'la maze....

podobnie z CFD i ich blokami. podobienstwa do dangerdenowych sa az nadto widoczne.

jak narazie to wybija sie tutaj z-blok (nie pamietam autora) i paradoksalnie cpc ;) (tu pomysly sa tak proste ze nie wymagaja komentowania - co nie oznacza ze nie spelniaja swojej roli)

choc chyba nie powiecie koledzy ze idea nawet prostych wierconych blokow powstala w glowach naszych polskich kolegow ;) mam na dowod jakas staaara stronke z pocztkow watercoolingu gdzie gosc dokladnie pokazuje co, jak, i gdzie zrobic aby zamrozic poczciwego ce300a....

i co i jakos nikt nie mowi ze stare bloki mate sa wrednie i podstepnie skopiowane?

 

i zeby uprzedzic ew. polemike naszych producentow :D to powiem odrazu ze nie uwazam za ZADNA ZNACZACA zmiane grubosci/ksztaltu top'a, czy detali w podstawie. ksztalt mnie nie interesuje.

 

fakt jest taki ze wszyscy kopiujemy bloki od innych bo o innowacje jest trudno czy to z powodu lenistwa czy z powodu dochodzenia do podobnych wnioskow poprostu.

 

mamy wiec na rynku tylko kilka podstawowych typow bloku - dokladnie tak jak za granica.;) p

 

odobienstwa sa i beda i dobrze! bo czego sie niby spodiewac jak chcemy osiagnac dokladnie tan sam efekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CFD podobne do GG??? Gdzie?

 

Co do samego patentu to mozna go zatwierdzic na Europe

(nie trzeba tego robic specjalnie dla Polski). Nie nam jest o tym rozstrzygac czy jest podobny czy nie, bo nie znamy dokumentow i specyfikacji patentowej.

 

Dziwie sie bardzo osobom, ktore na oko wiedza, ze to nie jest to samo i ktore same lepiej wiedza czy jest to podobne czy nie.

Zrozumcie, ze nie mamy kompetencji, zeby o tym decydowac.

 

Jesli jest napisane PATENT PENDING to jest to kontruckja chroniona prawem! Kazde wykorzystanie takiego pomsylu (nie mowie tutaj o Nukleonie) do celow komercyjnych jest lamaniem tego prawa!!! Koniec dyskusji, z prawem sie nie negocjuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CFD podobne do GG??? Gdzie?

wiekszosc? podobnie jak mate i innych? roznice dotycza kosmetyki, dziwnym trafem ulozenie finow itp sa prawie identyczne.

jak mowilem NIE OSKARZAM ani mate ani cfd o kopiowanie. witchunter ma na tyle wiedzy zeby zrobic to samodzielnie. ale jednak zmiana ksztaltu/wymiarow bloku i danie takichsamych finow jak gdzie indziej to raczej mala roznica...

prosilem o zrozumienie intencji a nie o klotnie kto, co i od kogo.

mate ma dobre bloki, cfd ma dobre bloki, DD na dobre bloki i pewnie jeszcze polowa forum ktora skopioiala sobie te bloki w zaciszu frezarnia pana zdzisia takze ma dbre bloki. niemmaij ich konstrukcja rozni sie szczegolami.

 

ja serio nie chce wywolywac wojny tylko pokazac ze klotnia o to ma maly sens. poprostu majac ten sam cel i podobna wiedze, dokladajac do tego odp. technike i odrobine zdrowego rozsadku to MUSI byc podobne. jestesmy juz w wc na etapie na ktorym innowacje (znaczace) beda sie roznic na niekorzysc...

 

Co do samego patentu ./.../.

nie twierdze przeciez ze wolno krasc... twierdze ze czasami ciezko powiedzisc kto co i od kogo poprostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta chyba topem identyczne przecierz WW a Maze to 2 calkowicie rozne konstrukcje.

jak bedziemy chcieli to zawsze znajdzemy ta 0.1 mm roznice... chodzi mi o podobienstwo nie tyle w milimetrowej zgodnoscio tego czy innego bloku co w pewnym "ogolniejszym" pomysle. poprostu nie ma sie co bic o to co jest do czego podobne bo poprostu inaczej sie nie da i juz. zgodnie z tym co piszesz to oczywiscie kazdy blok a'la orbital jest inny od kazdego a'la maze4 pomomo ze mozemy mu jakis podobny top wymyslic.

 

jak masz sie ochote czepic to sie czepisz :)

 

 

z reszta, i tak pojawienie sie jakiegos "w miare" nowego pomyslu wywoluje u wiekszosci forumowiczow pytania: a co to? a skad a jak wydajne i ostatecznie a dlaczego do cholery nie przypomina nukleona czy maze czy co tam jeszcze?

i badz tu chlopie madry i rób bloki :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CFD podobne do GG??? Gdzie?

 

dokladajac do tego odp. technike i odrobine zdrowego rozsadku to MUSI byc podobne. jestesmy juz w wc na etapie na ktorym innowacje (znaczace) beda sie roznic na niekorzysc...

 

Zaznaczam chodzi o rzczowa dyskusje

 

Pozwole sobie mieć na zacytowany fragment wypowiedzi "mosciak"

troszkę inna interpretacje a mianowicie

ostatnie konstrukcje które pokazuja się u producentów wg mnie przeczą tej cytowanej tezie a to włąśnie za sprawą wyższej sprawności

Ponaddto nie zgodze sie z twierdzeniem "jesteśmy juz na takim etapie"

otózwg mojej wiedzy etap jaki widzimy w oferowanych rozwiazaniach a tych które dopiero niedługo obejżą światlo dzienne jest duża przepaść

mogę tu wymienic

technika mikrokanalikowa (annotech)

micro-jet HP

na pograniczu molekularnym coolchipa

najnowsza nano rurkow

czy cała gama materiałów kompozytowych

 

Tecznika chłodzenia kanałowego (finowego) znana jest od lat

ale ostatnio pojawił sie mały rozłam czy kanał ma byc okrągły, kwadratowy, czy trójkątny i dla mnie jest to różnica

Tak jak jest różnica czy ktoś zastosował kanał prosty czy skosny

 

Co do wyrobów CFD i Mate nie widze zbytnio różnic

natomiast widze duze różnice pomiędzy WW,CFD, N! a DD-RBX

bo tu mamy do czynienia z dwoma technologiami kanałową i typu jet (tu mała dygresja proszę nie powoływaś sie na sprayery) i co potwierdza w swoich próbach "chaos gdańsk" i ja również mamy tu do czynienia z natryskiem na krawędz co jest ostatnio dosyć modna w połączeniu z przewężeniem kanału (te okrągłe wybrania)

 

Ubolewam nad faktem że ten temat wypłyną przy okazji prezentacji n2

i dotknął akurat tego produktu.Ale prosze zauważyć że dotyczy to i innych produktów czy producentów (chciażby rozmowa panów Lukasz20-mościak)

Temat WW jest dość złozonym ale z moich poszukiwań w sieci nie udało mi się znaledź wersji WW lub nacięcia typu Swiftech (czy równiez Cascade o do produkcji której przymierza sie pare osóB) oferowane komercyjnie przez innych producentów zachodnich (tu prośba jeżeli komus uda sie taki prdukt natrafić o powiadomienie mnie na PW)

 

Natomiast zachecam i potwierdzam że mozna dokonywać wszelich prób modyfikacji juz istniejących produktów na zasadzie DIY (zrób to dla siebie)i startowania w naszym wyscigu o majlepsze wyniki.Przy czym należy zawsze pokazac na jakim produkcie sie wzorowano (jest to częśt mile przymowane przez producenta)

Dla mnie wyścig to co innego a prodykcja komercyjna to co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszkę inna interpretacje a mianowicie

ostatnie konstrukcje które pokazuja się u producentów wg mnie przeczą tej cytowanej tezie a to włąśnie za sprawą wyższej sprawności

moim zdaniem bijemy sie juz o pojedyncze st.C oczywiscie ze wyscig w tej dziedzinie na tym polega ale czy roznica wynika z samego bloku, czy z zastosowanych "dodatkow" czy z oznic w waronkach/sposobie pomiarow stwierdzic juz raczej trudno :)

Ponaddto nie zgodze sie z twierdzeniem "jesteśmy juz na takim etapie"

otózwg mojej wiedzy etap jaki widzimy w oferowanych rozwiazaniach a tych które dopiero niedługo obejżą światlo dzienne jest duża przepaść /.../

oczywiscie masz racje. chodzilo mi wylacznie o bloki/producentow "rodzimych", "frezowanych" patentów ;) i cala wypowiedz dotyczyla wylacznie tej "klasy" urzadzen...

 

Tecznika chłodzenia kanałowego (finowego) znana jest od lat

ale ostatnio pojawił sie mały rozłam czy kanał ma byc okrągły, kwadratowy, czy trójkątny i dla mnie jest to różnica

Tak jak jest różnica czy ktoś zastosował kanał prosty czy skosny

zgoda, ale czy da sie obiektywnie stwierdzic (no moze poza "laboratorium" taki a nie inny KONKRETNY zysk z zastosowania takiego rozwiazania? w warunkach o ktorych tak naprawde mowa - czyli o domowym zastosowaniu - i tak nie ma to chyba wiekszego znaczenia (zakladam mala roznice wydajnosci bno jakos nie wydaje mi sie aby ostatnio pojawilo sie cos wiele lepszego)

 

Co do wyrobów /..../

specjalnie potraktowalem to szerzej i uproscilem to moze az zanadto. niemniej dla mnie granice podobienstwa sa jednak posuniete duzo dalej - ale jeszcze raz zaznaczam: nie dotycza one konkretnych realizacji, estatyki, tylko pewnei idei wykonania danego pomyslu. wiadomo ze zawse ktos jest pierwszy, ze moze komus uda sie przez obliczenie/przypadek poprawic osiagi niby juz znanego rozwiazania ale to nadal w duzej mierze bedzie "stary" pomysl...

 

Ubolewam nad faktem że ten temat wypłyną przy okazji prezentacji n2

i dotknął akurat tego produktu.Ale prosze zauważyć że dotyczy to i innych produktów czy producentów (chciażby rozmowa panów Lukasz20-mościak)

fakt ze moze to dla samego N2 nie za szczesliwy traf.

niemniej jesli blok bedzie dobry to sam sie obroni i jeki inektorych nic tu nie zaszkodza... a jesli dobry nie bedzie to zadne glosy poparcia wiele nie zdzialaja.

 

sadze ze ta akurat dyskusja w miare sie przyda wszystkim bo atmosfera zarowno na naszym forum jak i na rodzimym rynku wc zaczyna sie zageszczac (a z tego co widac szybko bedzie jeszcze wiecej ludzi zaiteresowanych zarobieniem kasy na wc) oczyszczenie wiec pewnych tematow ze zbednego w tym wypadku fanatyzmu raczej wyjdzie tylko na dobre.

poprostu nie bardzo jest o co sie klocic (jak juz po raz 3 wspominam ;)) i trzeba ze spokojem podchodzic zarowno do calkowicie nowych pomyslow jaki do wlasnie takich "zmienionych" konstrukcji... ostatecznie jesli rozsadnie potraktujemy sprawe bedziemy miec same korzysci... jesli nie to bedzie tu poprostu ciezka niezdrowa atmosfera a to oznaczac bedzie tylko jedno: straty dla kazdego zainteresowanego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie moge oprzec sie jednemu faktowi który jest bezsporny

 

A mianowicie temu że jestem chyba rekordzistą w dziedzinie markitingu

na tym forum gdyż udało mi się pokazująć dwa dobre wyroby (nigdy tego nie negowałem) pośredno zareklamować produkt

i w ciagu 48 godzin sciągnąć ok.1800 odwiedzin :D

(proszę bardzo o nie komentowanie tego zapisu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prosze tresciwie i na temat.

Watki odbiegajace od glownego zalozenia mozna kontynuowac na PW lub jakims komunikatorze.

W innym wypadku bede zmuszony zamknac topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...