Skocz do zawartości
ET

Dylemat ktory zasilacz uzyc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dylemat. Otoz mam 2 procesory athlon mp 2600+ na plycie gigabyte 7dpxdw-p. Zasila je zasilacz deer 400 wat atx p4. Niedlugo bede kupowal nowa obudowe. W nowe budzie jest juz zasilacz i zastanawiam sie ktory z nich zostawic a ktory sprzedac. Chodzi o to by zasilka trzymala napiecie i dawala jak najwiecej amperow.

Tu jest link do tabliczki znaminowej z zasilacza w nowej budzie: http://images10.newegg.com/productimage/11...-182-545-06.JPG

Moze ktos juz ma doswiadczenie z zasilaczami i maszynami wieloprocesorowymi ? Moze powiecie mi czy wogole oplaca sie zostawiac zasilacz dostarczony z buda.

Pozdrowka

ET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj obydwa i kup albo Chieftec'a , albo Fortron'a = ModeCom'a.

Ja polecam model Fortron 300W 60GTP . Najlepszy model z 300. Prawdziwa moc ~370W. W testach wypadl podobno lepiej niz chief 360W.

 

 

PS: na obydwoch tych zasilkach masz baaaardzo duze prawdopodobienstwo ... ze plyta, procek itd itp pojda do takiego swietnego serwisanta, nazywanego św. Piotrem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj oba i moze starczy na cos firmowego. wg tej nalepki moja 300 fortrona ma lepsze parametry pradowe, nie wspominam juz o takich "drobiazgach" jak pfc, zabezbieczenia przeciw przeciazeniowe, przeciprzepieciowe i przeciwzwarciowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...