Skocz do zawartości
aster

co to za baner???????

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra.. jesli sie nie myle to ten text:

"UWAGA !!!

Ta ramka to pole ogłoszeniowe, służące zamieszczaniu ważnych informacji związanych z

działaniem portalu tweak.pl i jego forum. Prosimy - począwszy od teraz - o zwracanie uwagi

na wyświetlane tu informacje oraz stosowanie się do ewentualnych zaleceń.

Dyskusja na temat tego moda prowadzona jest w tym wątku.

 

Wszystkie pytania z serii "co kupić" i "co lepsze" prosimy zadawać w dziale "Podstawowe zagadnienia"

Prosimy o sensowne tytułowanie nowych wątków.

Dziękujemy - redakcja."

przewija sie TAM od tygodnia albo i dluzej...

 

bedzie cos nowego???

bo jesli dzien w dzien jest to samo to sie to ludziom znudzi i wogule nie beda patrzec na to :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale to już przegięcie... mam bardzo restrykcyjne ustawienia przeglądarki bo bardzo nielubie wszelkich activex'ów i innych super potrzebnych rzeczy... ale do sedna.

 

Żeby się zalogować i napisać tego posta musiałem umożliwić applety dla całej strefy internet bo owy piękny bannerek informacyjny ciągnie się spoza obszaru tweak.pl więc dodanie powyższego adresu do strefy trusted nic nie daje. Do tego żeby było śmieszniej - jak applet się nie załaduje to strony też się nie ładuja - widać tylko tło... rewelacja... :?

 

Admini zróbcie coś z tym...

 

Wracam ustawieniami na restrict, sorry bardzo... odpowiedź przeczytam dopiero jak to naprawicie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ci chodzi? Bo to topic o ramce informacyjnej a ona nie ma nic wspólnego z apletami i innymi bajerami.

Jednak coś jest, wyświelta komunikat że activex blocked, ładuje w nieskończoność i nic poza tłem nie widać. Na maila wrzuce kod strony - tzn ile się ładuje, zobaczysz w którym miejscu staje - o ile dobrze pamiętam na ramce właśnie - wcześniej, zanim ramki nie było wszystko się ładowało przy restrykcyjnych ustawieniach... pewnego razu musiałem ostro namieszać żeby w ogóle się coś wyświetliło - wtedy ujrzałem właśnie rameczkę........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...