Skocz do zawartości
rumun_666

Rzeszów - Sklep o/c & moders

Rekomendowane odpowiedzi

no macie racje Apollo jest gites, ale oprocz tego ZETO - tam jest tanio, a skladaja zamowienie tego co chcesz :) zaraz na przeciwko ZETO, w budynku gdzie jest salon samochodowy znajduje sie sklepik CTRL+ - polecam, wymieniali mi 3x plyte w ciagu tygodnia, takze serwis najs, FROG - ale ja tam nie lubie kopwac, VOBIS - co sie stalo z vobisem na zamkowej ? O_o

 

ja teraz tylko w apollo i zeto kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no macie racje Apollo jest gites, ale oprocz tego ZETO - tam jest tanio, a skladaja zamowienie tego co chcesz :) zaraz na przeciwko ZETO, w budynku gdzie jest salon samochodowy znajduje sie sklepik CTRL+ - polecam, wymieniali mi 3x plyte w ciagu tygodnia, takze serwis najs, FROG - ale ja tam nie lubie kopwac, VOBIS - co sie stalo z vobisem na zamkowej ? O_o

 

ja teraz tylko w apollo i zeto kupuje

Gdzie jest ZETO - na jakiej ulicy ?

No właśnie, gdzie wcięło Vobis z zamkowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie, nie wiecie gdzie w rzeszowie znajduje sie taki sklep?? jesli oczywiscie sie znajduje... ew. moze byc sklep o wartościahc pokrewnych np. jakis sklep z duzym wyborem coolerów z gory THx  

 

 

Pozdro...

Jak wyżej - najlepsze to:

- Apollo

- Zeto

- Vobis (jak chcesz kupić kompa to odpada, ale mają czasami coś fajnego tzw. jakąś część)

- Media Markt :wink: (możesz tam kupić święcący cooler :D ale ja do mm chodze żeby coś potestować :twisted: , a kupuje w prawdziwym sklepie komputerowym)

- na zamkowej nie ma teraz vobisa, ale niedaleko na mikołajczyka jest

TiO :lol:

- Quatro Computers :lol:

 

Nie ma chyba żadnego pożądnego O/C czy mod...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VOBIS - co sie stalo z vobisem na zamkowej ? O_o

vobis na zamkowej splajtował niestety, pracowałem tam więc wiem z 1szej linii frontu

Powaga? Nie mów, że na zamkowej splajtował, a w Tesco (dużo, tanio Tesco :lol: ) "filia" się trzyma. Przecież tam nic nie mają i zawsze słyszałem cyt.:"Może na zamkowej moją" itp. To przypał :cry:

 

Ps. tanmo masz rację - w Vobisie mają/mieli czasami coś fajnego tzw. jakąś część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VOBIS - co sie stalo z vobisem na zamkowej ? O_o

vobis na zamkowej splajtował niestety, pracowałem tam więc wiem z 1szej linii frontu

Powaga? Nie mów, że na zamkowej splajtował, a w Tesco (dużo, tanio Tesco :lol: ) "filia" się trzyma. Przecież tam nic nie mają i zawsze słyszałem cyt.:"Może na zamkowej moją" itp. To przypał :cry:

w tesko jest filia Vobisowska i oni tam mają tylko "vobisovskie składaki", na zamkowej był tylko partner a poza "składakami" miał inny sprzęt którym handlował.

ja byłem serwisantem i czasami na przodzie też byłem a co do splajta, niestety takie jest życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie sprzęt do OC ?? Cos ty chlopie zapomnij ! A ze sklepów to ostatnio faktycznie w Zeto jest tanio. Szukalem niedawno Bartona M i zamowilem wlasnie w Zeto bo niegdzie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VOBIS - co sie stalo z vobisem na zamkowej ? O_o

vobis na zamkowej splajtował niestety, pracowałem tam więc wiem z 1szej linii frontu

Powaga? Nie mów, że na zamkowej splajtował, a w Tesco (dużo, tanio Tesco :lol: ) "filia" się trzyma. Przecież tam nic nie mają i zawsze słyszałem cyt.:"Może na zamkowej moją" itp. To przypał :cry:

w tesko jest filia Vobisowska i oni tam mają tylko "vobisovskie składaki", na zamkowej był tylko partner a poza "składakami" miał inny sprzęt którym handlował

i właśnie o tym mówie. W tesco nie moją nic (oprócz badziewnych składaków) a na zamkowej miałem "wszystko" co chciałem. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego zeto to myslicie bo ja tam nie bylem ze jest u nich moliwosc zostawienia starszych czesci i doplata na nowsze ? przejdzie u nich takie cos np plyta albo grafa ?

zapomnij - zeto to nie komis takie coś nie przejdzie raczej nigdzie, prędzej w komisie ale nie w sklepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego zeto to myslicie bo ja tam nie bylem ze jest u nich moliwosc zostawienia starszych czesci i doplata na nowsze ? przejdzie u nich takie cos np plyta albo grafa ?

W PTR w Reducie jest taki koleś co może od Ciebie kupić (ode mnie wziął procek+mobo+ram+buda, a za nowe zapłaciłem mniej :twisted: ) musisz popytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego zeto to myslicie bo ja tam nie bylem ze jest u nich moliwosc zostawienia starszych czesci i doplata na nowsze ? przejdzie u nich takie cos np plyta albo grafa ?

zapomnij - zeto to nie komis takie coś nie przejdzie raczej nigdzie, prędzej w komisie ale nie w sklepach

nie wiem poprostu zapytalem bo u mnie jest taki koles co zawsze odemnie wezmie starsze tz takie no co sie jeszcze sprzedaja w rozliczeniu .. ale blizej mi ze stancji do reduty niz do rejtana wiec zapytam spoko thx a teraz thc hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo mam pytanie jacy sa w rzeszowie dostawcy neta ??? chodzi mi o baranowke 4 wiem ze jest Dami kablowka ale mi nie pasuje jest moze jakas radiowka albo cos ? i jak tak to prosze o jakies szczegoly ile za ile itp z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu Apollo (vel Sigma - nie mogą się zdecydowac na jedną nazwę ;P) było chyba najtańszym sklepem w Rzeszowie. Niestety trochę się wycwanili i ceny poszły w górę. Mimo to jest to jeden z lepszych sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie... ale jeszcze jedno. tylko jedna osoba odpowiedziała na moje pytanie dokładnie... GDZIE? np. jest apollo, wiem ze zeto na zamkowej, a reszta?? co do Vobisa w tesco to imo szit... chociaż udało mi sie tam kupić fajny grill, poza tym mieli tanie wentyle z katodą, po 49 zeta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apollo dobry sklep ?

 

*ciezko lapie oddech*

*usiluje sie nie udusic ze smiechu*

*ledwo zyje*

 

Przeciez tam zawsze bylo, jest i bedzie DZIADOSTWO. Wiem co mowie - floppa potrafili zdupionego sprzedac. Poza tym, dawno temu pracowalem w kafejce i oni mieli kompy z apollo - non stop jezdzili do nich, zeby cos wymienic :twisted: . Kazdemu, komu moge odradzam ten sklep. A chwale sobie za to Quatro i 3/4 mojego kompa jest z czesci kupionych u nich. 0 problemow od 3 lat ;) Jedyne co sie psulo to flop (o ktorym juz pisalem :D).

 

Ze nie wspomne (oczywiscie sa to informacje nieoficjalne, kradzione i w ogole calkowicie zmyslone), ze Apollo handluje/handlowalo (nie jestem na biezaco ;) ) sprzetem "z ciezarowki" (dlatego byli swego czasu tacy tani).

 

No ale to sa wasze pieniadze... nie mowcie ze nie ostrzegalem :twisted:

 

:plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajgon chyba przesadzasz. Apollo to byl ,czy jest oddzial Krakowskiej Sigmy. Swego czasu sporo jezdzilem na gielde do Krakowa i ceny u nas w Rzeszowie mieli zblizone. A co do Quattro to znam pare osob ktore nie sa zachwycone zakupami u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajgon: z hdc daleko do apollo nie macie ;)

 

a quattro jest na zadupiu, ale jedo co jest git to to ze kiedys (nie wiem jak teraz) mieli w pizdu sprzetu wylozonego i mozna sobie bylo wsio poogladac

 

a w apollo kupiem monitor i oddalem ;) i przyjeli, na razie wrazenia pozytywne :D tylko serwisant nie rozroznial CTR od CRT :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...