Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

A ja razem z kumplem (właściwie dwoma kumplami) wracamy do WoWa po 3 latach przerwy oO. Grałem w bertę i zaraz po premierze, szczerze mówiąc po 2 miesiącach gry było tak nudno że dałem sobie spokój, ale to głównie pzez granie samemu. Ale czym więcej gram w Hellgate: London tym bardziej brakuje mi wielkiego WoWowego świata (inna sprawa że czym więcej gram w WoWa, tym więcej rzeczy z HGL zaczynam doceniać :|). Póki co 10dniowy trial, a dzisiaj wieczorem będzie full wersja.

 

Serwer Burrning Steppes. Gra tam ktoś z PPC? Widziałem gildię o nazwie Legion of Poland.

Kumpel gra priestem, ja magiem, ma grać jeszcze jeden kumpel warriorem. Mój mag tak ma być rozwinięty: link. Ma być do PvP chociaż zastanawiam się czy na pewno PvP nie będzie dla mnie tylko dodatkiem do PvE...

Przeciez end game to tylko pvp, poza tym nie rozumiem, jak mozna grac na serwerach pve, jak open pvp to esencja tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko twoja opinia, ale 90% gry to pve ... bez tego byś nie zrobił nawet drugiego levela.

A end game pvp jest oczywiste, w końcu poza dayli questami, instancjami to nic innego nie ma do roboty.

A na pve jesli sie ma ochote na pvp to są areny i bg.

Kto co lubi!!! Nie oceniaj innych po ich upodobaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ... kurde, no pograłbym z wami, ale tez mam kumpli na auchindoun (jeden 2x lvl, a drugi 70 priest [narazie nei graja ale jak wroca to bedzie boost xD]) . jakie lvlele macie ^^ ?

My dopiero zaczeliśmy znowu grać, 17lvl póki co. graliśmy przedwczoraj od wiczora i nocy i wczoraj. Od poniedziałku gonimy z lvl bo jutro jeszcze kumpel ma uczelnie. Jak masz tam kumpli to nie ma sensu się przenosić.

 

 

Przeciez end game to tylko pvp, poza tym nie rozumiem, jak mozna grac na serwerach pve, jak open pvp to esencja tej gry.

Hmm.. z tego co się orintuję to top gildie prawie codziennie organizujują kilku godzinne raidy winstancjach, chodzą zabijać bossów powiązancyh z fabułą itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą: gra ktoś na realmie Bladefist? Nie wiecie co się dzieje z gildią Synowie Hordy?

Z tego co wiem to gildia się rozpadła. :huh:

 

Ja zapraszam wszystkich na The Venture Co. dajny klimat i masa polaków ;) .

 

Miałem teraz przerwę od WoWa, ale coś czuje że znowu nachodzi mnie chęć do gry :banana: .

 

FOR THE HORDE ! B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój mag tak ma być rozwinięty: 2839553[/snapback]

hmm ... kurde, no pograłbym z wami, ale tez mam kumpli na auchindoun (jeden 2x lvl, a drugi 70 priest [narazie nei graja ale jak wroca to bedzie boost xD]) . jakie lvlele macie ^^ ?
70 rogue undead, combat sword. W tym że od 5 września nie grałem i na razie nie zapowiada się na powrót, no chyba że w drugiej połowie stycznia/początku lutego. Spytałem o Bladefist i Synów Hordy, bo przez jakiś czas byłem w tej gildii i jestem ciekaw co się u nich dzieje, a wygląda na to, że strona domowa gildii przestała istnieć. Prawdopodobnie był rozłam i forum przestało istnieć. Szkoda. Stąd moje pytanie, bo a może ktoś będzie wiedział?

Stuff mam dosyć słaby jak na 70 lvl. Tym 70lvlem cieszyłem się raptem 2-3 dni, a później konto przeszło w stan frozen, a spora cześć drogich materiałów najprawdopodobniej przepadła.

 

Oprócz tego były jeszcze inne postaci - warrior, dwóch druidów, 2 hunterów, kolejny rogue i pewnie ktoś jeszcze. Raczej stworzone w celu zobaczenia, jak oni wyglądają i co potrafią. Właściwie tylko co do druida miałem większe plany, hunter miał zostać twinkiem 19lvlowym na battlegroundsy, a reszta robiła za tragarzy.

 

Oczywiście wszystkie postaci to horda. Nie wyobrażam sobie grać alliance...

 

Przeciez end game to tylko pvp, poza tym nie rozumiem, jak mozna grac na serwerach pve, jak open pvp to esencja tej gry.

Nie tylko pvp, są przecież raidy. Synowie Hordy byli gildią raidującą, nastawioną na progress. Zresztą takich gildii jest pełno jak sądzę. Co do gry na pve też nie rozumiem, jak można grać na takich serwerach. Owszem kwestia upodobań i gustu, ale przecież Warcraft to zawsze była walka między alliance a hordą, od Warcrafta, poprzez Warcrafta II, Warcrafta III aż do World of Warcraft.

 

Poza tym nie ma to jak spotkać gdzieś na drodze postać z przeciwnej strony konfliktu... Nie lubię gankerów i nie lubię wysokolevelowców, którzy siedzą w Crossroads i wybijają co chwila niskolevelowców. Wkurzające jest zabijanie przeciwników przed wejściem do instancji itp. No ale to przecież wojna.

 

------

 

Wiecie co? Fajnie byłoby zebrać ludzi z purepc, wybrać jakiś porządny realm (żeby nie było problemu z zebraniem grupy do instancji i żeby ceny w marketplace nie były przesadzone) i grać wspólnie po tej samej stronie konfliktu. Co jak co, ale grać w MMORPG samemu jest bez sensu. A tak z purepc na pewno zebrałoby się kilka, kilkanaście osób, a wtedy możnaby utworzyć gildię i wspólnie grać. Dla mnie byłby to powód, aby ponownie udać się do Azeroth czy Kalimdoru i rozpocząć przygodę z Warcraftem. Marzy mi się gildia z prawdziwego zdarzenia, gdzie ludzie naprawdę sobie pomagają, mają odmienne talenty i stanowią jedną wielką grupę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My dopiero zaczeliśmy znowu grać, 17lvl póki co. graliśmy przedwczoraj od wiczora i nocy i wczoraj. Od poniedziałku gonimy z lvl bo jutro jeszcze kumpel ma uczelnie. Jak masz tam kumpli to nie ma sensu się przenosić.

Hmm.. z tego co się orintuję to top gildie prawie codziennie organizujują kilku godzinne raidy winstancjach, chodzą zabijać bossów powiązancyh z fabułą itp.

Ale jak juz masz najlepszy stuff to nabijasz tylko honor. ;]

 

Nie tylko pvp, są przecież raidy. Synowie Hordy byli gildią raidującą, nastawioną na progress. Zresztą takich gildii jest pełno jak sądzę. Co do gry na pve też nie rozumiem, jak można grać na takich serwerach. Owszem kwestia upodobań i gustu, ale przecież Warcraft to zawsze była walka między alliance a hordą, od Warcrafta, poprzez Warcrafta II, Warcrafta III aż do World of Warcraft.

 

Poza tym nie ma to jak spotkać gdzieś na drodze postać z przeciwnej strony konfliktu... Nie lubię gankerów i nie lubię wysokolevelowców, którzy siedzą w Crossroads i wybijają co chwila niskolevelowców. Wkurzające jest zabijanie przeciwników przed wejściem do instancji itp. No ale to przecież wojna.

 

Jak ktos jest tzw. carebear to gra na pve, zebu mu postaci nie zabili przypadkiem niedobrzelce jedne. ;]

 

 

Najgorsze jest to, ze wyjdzie nowy dodatek i wypieszczona przez nas postac jest praktycznie nikim. ;]

Wszystko zaczyna sie od nowa i tak kolejny dodatek i kolejny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link. Ma być do PvP chociaż zastanawiam się czy na pewno PvP nie będzie dla mnie tylko dodatkiem do PvE...

Build miażdży w PVP ale dopiero jak masz wszystko odblokowane ;) .

Do szybkiego lvlingu polecam deep fire lub taki http://www.wowhead.com/?talent=of0VZxgMzfcIkeRt0h .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zawsze możesz zrobić respeca.

 

70 rogue undead, combat sword. W tym że od 5 września nie grałem i na razie nie zapowiada się na powrót, no chyba że w drugiej połowie stycznia/początku lutego. Spytałem o Bladefist i Synów Hordy, bo przez jakiś czas byłem w tej gildii i jestem ciekaw co się u nich dzieje, a wygląda na to, że strona domowa gildii przestała istnieć. Prawdopodobnie był rozłam i forum przestało istnieć. Szkoda. Stąd moje pytanie, bo a może ktoś będzie wiedział?

Stuff mam dosyć słaby jak na 70 lvl. Tym 70lvlem cieszyłem się raptem 2-3 dni, a później konto przeszło w stan frozen, a spora cześć drogich materiałów najprawdopodobniej przepadła.

 

Oprócz tego były jeszcze inne postaci - warrior, dwóch druidów, 2 hunterów, kolejny rogue i pewnie ktoś jeszcze. Raczej stworzone w celu zobaczenia, jak oni wyglądają i co potrafią. Właściwie tylko co do druida miałem większe plany, hunter miał zostać twinkiem 19lvlowym na battlegroundsy, a reszta robiła za tragarzy.

 

Oczywiście wszystkie postaci to horda. Nie wyobrażam sobie grać alliance...

 

Nie tylko pvp, są przecież raidy. Synowie Hordy byli gildią raidującą, nastawioną na progress. Zresztą takich gildii jest pełno jak sądzę. Co do gry na pve też nie rozumiem, jak można grać na takich serwerach. Owszem kwestia upodobań i gustu, ale przecież Warcraft to zawsze była walka między alliance a hordą, od Warcrafta, poprzez Warcrafta II, Warcrafta III aż do World of Warcraft.

 

Poza tym nie ma to jak spotkać gdzieś na drodze postać z przeciwnej strony konfliktu... Nie lubię gankerów i nie lubię wysokolevelowców, którzy siedzą w Crossroads i wybijają co chwila niskolevelowców. Wkurzające jest zabijanie przeciwników przed wejściem do instancji itp. No ale to przecież wojna.

 

------

 

Wiecie co? Fajnie byłoby zebrać ludzi z purepc, wybrać jakiś porządny realm (żeby nie było problemu z zebraniem grupy do instancji i żeby ceny w marketplace nie były przesadzone) i grać wspólnie po tej samej stronie konfliktu. Co jak co, ale grać w MMORPG samemu jest bez sensu. A tak z purepc na pewno zebrałoby się kilka, kilkanaście osób, a wtedy możnaby utworzyć gildię i wspólnie grać. Dla mnie byłby to powód, aby ponownie udać się do Azeroth czy Kalimdoru i rozpocząć przygodę z Warcraftem. Marzy mi się gildia z prawdziwego zdarzenia, gdzie ludzie naprawdę sobie pomagają, mają odmienne talenty i stanowią jedną wielką grupę.

 

chetnie sie dołacze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował jakis swiezy, niedawno otwarty, gdzie jak sie postaramy beda szanse na utworzenie mocnej gildi :]

http://www.warcraftrealms.com/census.php?P...;servertypeid=2

tu jest fajna stronka ze statami serwow (ilu graczy, stosunek hordy do alliance itp) mozna cos wybrac i bym proponował wybrac strone ktorej jest mniej na serwie , dodtakowa motywacja by cos osiagnac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie tutaj http://www.warcraftrealms.com/eu_realmstats.php studiowałem realmy żeby wybrać the best. Tylko że jak już wybrałem to się okazało że on jest niemieckim serwerem. Ogólnie najlepsze są te niemieckie, a takich nie tknę...

No to studiowałem dalej serwery i padło na burning steppes, z tym że gram alliance, a nie hhordą. hordy tam jest większość

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował jakis swiezy, niedawno otwarty, gdzie jak sie postaramy beda szanse na utworzenie mocnej gildi :]

http://www.warcraftrealms.com/census.php?P...;servertypeid=2

tu jest fajna stronka ze statami serwow (ilu graczy, stosunek hordy do alliance itp) mozna cos wybrac i bym proponował wybrac strone ktorej jest mniej na serwie , dodtakowa motywacja by cos osiagnac :]

Ja bym się raczej skłaniał ku takiemu, gdzie jest mniej więcej po równo hordy i allies. No i żeby ceny na auction house nie były przesadzone. Aha, dobrze jakby było tak chociaż z 6-7k ludzi na serwerze, bo nie chciałbym, aby powtórzyła się sytuacja z Bladefistem, gdzie ludzi nowych praktycznie nie ma, pójść do instancji 55+ lvlowej graniczy z cudem, a o przeniesieniu też mowy nie ma, bo niewielu by zostało.

 

1. Server RP czy non-RP?

2. PvP czy PvE?

3. Strona konfliktu?

4. Jaką rasą byś grał?

5. Jaką klasą byś grał?

6. Jakie profesje zamierzasz wybrać?

To podstawowe pytania, bez których nie ma co dalej nawet dyskutować. ;)

 

Ja bym wybrał:

Non-RP, PvP, horda, undead rouge/tauren druid, co do profesji to pewnie to, co byłoby potrzebne. :)

 

Na razie byłyby 3 osoby, w porywach do pięciu. Mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Server RP czy non-RP?

2. PvP czy PvE?

3. Strona konfliktu?

4. Jaką rasą byś grał?

5. Jaką klasą byś grał?

6. Jakie profesje zamierzasz wybrać?

1. RP (najlepiej TVC. ;) )

2. PVP

3. Horda

4. Blood Elves

5. Mage / Hunter

6. obojętnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na serwery jestem otwarty, co do samej gry:

Non-RP, PvP

-horda / orc / rogue {no ewentualnie szaman}

-allly / dwarf / rogue

profki to: mining / eng dla rogue

skinning / leather work. dla szamiego

 

update:

serwery jakie proponuje:

http://www.warcraftrealms.com/census.php?s...servertypeid=-1

http://www.warcraftrealms.com/census.php?s...;servertypeid=2

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się jeszcze jakiś healer i warrior...

W trójkę to nie będzie tak fajnie.

 

O Shattered Halls też myślałem... I chyba na ten realm bym się zdecydował. Nie macie czasem jakichś znajomych na tym serverze? Zarówno z hordy jak i z alliance. Dobrze jest znać osoby z przeciwnej strony, bo zawsze możnaby umówić się na walki w Halaa czy innych miejscach w Outland.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny tank / healer ... hmmm ... jakbys grał Crosis druidem, to masz 2 w 1 :P mysle ze jak wiecej osob by sie zebrało, to bez problemu jakis tank czy healer sie znajdzie. Ja napewno bede grac rogalem, chyba ze horda to szami (moze xD) zalezy co mnie akurat najdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od ilu osob myslisz ze mozna zaczac zabawe ?

 

szmatka moge grac, zeby sie klasy nei powtarzały zbytnio, ale tylko po stronie hordy, bo tbc raczej odrazu nie kupie :/

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od ilu osob myslisz ze mozna zaczac zabawe ?

Najlepiej jakby było tak chociaż 10+ osób. Tyle że jak widzę, będzie ciężko zebrać taką liczbę osób. Nie macie żadnych znajomych? ;) Może chcieliby zacząć od nowa na nowym serverze?

 

Na obecną chwilę mielibyśmy: rogue, mage, shaman/rogue, bo alliance jak na razie odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie 10cio dniowego traila odpale na razie...

i moze z wami pogram, najwyzej pozniej dokupie miecha jak wypali.

 

co do klasy/profesji/itp to nic na razie nie powiem..

powiem tylko FOR THE HORDE!!! :P

 

(kiedys gralem na privie)

 

to jak kiedy zaczynamy?

Edytowane przez johnny00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KHOT:

apo5: czy ty przypadkiem nie grasz na Nagrandzie? ;)

...niet, obecnie gram mumu tankiem na Bronze Dragonflight (normal) (w Beretkach) i lockiem + rogue na Sha'tar (RP) i dla mnie serwer RP jest najlepsiejszy - nie gram pvp, nie lubię pvp, nienawidzę wręcz duel-junkies biegających po OG, czy StormW i czepiających się wszystkiego co chodzi...

 

Imho serwer RP wymaga dużo więcej wysiłku od gracza - samo granie postacią, nie trzaskanie wszystkiego wokół i więcej daje w zamian - nie ma znaczenia (z tego, co słyszę od znajomych którzy mają eng-game na RP) jak blisko jesteś end-game, gra nie kończy się z momentem wyrobienia max levelu, zrobienia wszystkich questów/raidów, po prostu prowadzisz postać dalej, grasz swoją rolę (poza tym nie do przecenienia jest fakt odstaszania dzieci-neo obowiązkiem używania poprawnej angielszczyzny na serwerze RP B-) )...

 

Co do znajomych, to imho nie ma co czekać, aż się zbierze grupka, znajomi (różni) pojawiają się w okolicach 15-20 lvlu, jak zaczynają się instancje, zaczynasz się docierać z ludźmi, tych ciekawszych dodajesz do /F i tak to powoli się kręci. Znajomego z real-life mam w wowie jednego, polaków tylko tylu ilu w gildii siedzi, reszta to mozolnie wypracowane różne znajomości, nie ma co czekać aż starzy kumple dołączą, tylko szukać dobrych m8's na serwerze... :lol2:

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróciłem :mur: ta gra jest jak nałóg. Robie warriora na Burning Legion po stronie Hordy mam tam troche znajomych bedzie gold na start.

 

@Miazga82: Nie ma sie czym chwalic miałem juz takie 3 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie. Trzeba powoli myśleć o wyborze serwera jesli mamy wspólnie grać. Widzę, że część osób już gra na różnych serwerach... Ja proponowałbym ten Shattered Halls. Co prawda podobno jeden gracz ma ogromny wpływ na marketplace po stronie hordy, ale myślę, że dalibyśmy sobie radę. :) No chyba żebyśmy grali po stronie alliance, o czym pewnie nawet nie chcecie słyszeć. ;)

 

Co by nie było, to i tak będę grał roguem undeadem. To postać, która pasuje do mnie najbardziej i którą uwielbiam.

 

Kto chce dołączyć? Rozpoczęcie zabawy proponowałbym najwcześniej od poniedziałku, z nastawieniem, że raczej przed świętami/po świętach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ... ja sie przyłaczam do Crosisa, jednak nie iwem dokonca kim grac :/

Johny00 licze na ciebei ze tez sie dołaczysz ;) jak i na innych :]

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...