Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tylko tak po cichu zastanawiam czemu wszyscy fascynujący się rywalizacją nvidia vs ati nie poczekacie na oficjalne wyjście obu kart, po to, aby rzeczywiście przekonać się która będzie miała najlepszy stosunek jakość/cena (bo chyba tylko o to chodzi). Może i nvidia będzie miała gorsze wyniki niż ati, ale i tak decydującym kryterium będzie cena - twórcy gier nadal będą optymalizować swoje dzieła pod bardziej dostępne karty (czyt. tańsze). Taka jest prawda i narzekania posiadaczy lepszych i bardziej wydajnych (obojętnie czy nvidia czy ati) kart będą mówili - " nasza karta ma lepsze wyniki tylko chamy i prostaki z (tu nazwa firmy developerskiej) robią gry pod tańszy chłam"- to jest marketing i tak zawsze będzie. I w tym miejscu kończe swój wywód prośbą d owszystkich - POCZEKAJMY NA PREMIERY TYCH KART i gier które je obsłużą, dopiero później oceniimy kto dał dup.y a kto się wycwanił. Bo to jest tak jak z samochodami - nie mają największych zysków ci co robią najszybsze, tylko ci co robią najbardziej dostępne i i w miarę dobrej jakości. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest logiczne chyba ze kazdy sie kieruje przy zakupie karty graficzbym kryterium koszt/wydajnosć, zwłaszcza ze ma zamiar dać za grafe ponad 1000zł.

Dokładnie

I jeszcze dodam, że po bardzo bardzo wnikliwej analizie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie ta panienka z ATi .... nV tez jest do d...

 

Zwolnilbym tych kolesi :x

 

Mogliby wziac jakas dobra, nie obrazilbym sie za Claudie Schiffer, przejechac ja skanerem 3d i nam dac jako demko ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo powinni Polkę zeskanować.

Przeciez wiadomo, że Polki najładniejsze są.

Od razy im sprzedaż wzrasta o 100% :)

A nie tam jakieś babsztyle mi tu wciskają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny link do tego zdjecia pewnei dorwal z forum Beyond3d :wink:

Po necie krazy jeszcze inne

http://karpo.org/images/Dunno/Ruby.jpg

Tylko na pierwszy rzut oka te dwa zdjecia niebardzo wykazuja podobienstwo... :? Ale powiedzmy, ze to kwestia innej mimiki twarzy i oswietlenia :wink:

 

Co do wygladu - to Ruby z tego 2-go zdjecia wyglada lepiej od Nalu - ta to wyglada jak dziecieca lalka. Zreszta rysy tez ma dzieciece. A do tego przecpany wzrok...

Jesli juz piszecie o wzorcach - moze ta, co ma <span style="color:red;">[ciach!]</span>iki w oczach... :?:

:wink: :lol:

A tak powaznie to Hale Berry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz te 1400 zeta za 9800pro :)

Zadam Wam dobrym spekulantom pytanie - jak myslicie w jakiej cenie bedzie 420? Czy 2tys to bedzie za malo?

Obstawiam cos ok. 2500 na poczatek, a moze sie myle ...

Potem mam nadzieje ze spadnie cena do ok. 2 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.frazpc.pl/komentarz/10393

 

Nalu rulezzz :!:  :wink:

myślę, że jednak nie

 

 

Następny dzień, 15 kwietnia, rozpoczął się od prezentacji poświęconej nowemu demu ATI, które promować będzie R420. Na razie nic na jego temat napisać nie możemy, chociaż pewnie już Wam się coś obiło o uszy (np. imię jego bohaterki ;-)). Demo to zrobiło na nas dużo większe wrażenie, niż syrenka NVIDII.:

http://www.pclab.pl/art9725.html

 

 

Na prośbę ATI musiałem usunąć z tekstu trzy ilustracje. Pojawią się ponownie 4 maja.:

Ciekawe jakie?

Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że 2500zł po odliczeniu VATu

trzeba będzie zapłacić 2049zł.

Dużo za dużo jak dla mnie.

Trzeba będzie poczekać jak karta spadnie do poziomu 1000zł netto.

 

 

http://www.pclab.pl/thread25572.html

To jest dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

R420 :twisted: cos podobna do 9800XT, ale wicherek większy chyba :twisted:

 

Dołączona grafika

 

Demko R420 :twisted: ale coś podobne do tego co Microsoft pokazał o swoim nowym jezyku do robienia gier ??

 

I taktowanie domyślne dla X800 będzie 500MHz Core i 600MHz Ram.

 

Question one:Which Radeon does the X800 indicator product rank at present have to plan? Estimated when can go on the market? Market selling price appointment in which rank?  

 

ANS:At present we determined can promote has Radeon X800 Pro with X800 XT these two section, certainly future possibly will be able to have other ranks the product to promote(about this 1., Janus will find material demonstrated, ATi will have possibility to be able to promote 128MB edition Radeon X800 series product), as for the time which will go on the market are partial, we estimated will be able in 5/4 officially to publish X800 Pro, will need to be able to go on the market as for X800 XT to 5,/21 side, but we believed, officially time which will sell in the market also can approximately at this time, but the present stage we also not conveniently will announce these two section products the selling price.  

 

...Moreover 3Dc is a new specification, always unavoidably can have some questions, but here 1. which explained with you is, compares uses the seal room to CG the overhead construction to say, 3Dc is with a Windows accommodating standard...  

 

Question five:New Radeon the X800 product has not supported Pixel Shader as if 3.0, why ask the reason? How ATi also regards this specification?  

 

ANS:In fact, Pixel Shader 3.0 with 2.0 effects, to the naked eye said is no difference, simple saying, the majority of games the instruction collection which need with the formula, in Pixel Shader 2.0 then sufficiently deals with, in addition within the short time cannot have any support Pixel the Shader 3.0 software urgent needs use such specification, much less present Pixel the Shader 2.0 specifications by no means completely display, if demands guides Pixel Shader 3.0, then draws a chart the chip operation ability is can carry out smoothly, or the undecided number, looked from the ATi angle, The increase operation ability can compare increases other functions to come to have the significance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos gierce ..i scren z gierce

panowie developerzy(czy jak sie tam to pisze) chyba zajeli sie implementacją CRASZ TESTÓW w grach komuterowych ....

:twisted: :twisted: czołówke z tirem bym chciał zobaczyć .:twisted: :twisted:

 

zawsze mnie zastanawiało czy faktycznie tak jak w nfs2 jadąc 340 maklarenem i uderzając w tira ... prędkość spada do 200 a tir lecii i lecii :twisted:

 

może ... jak widać na focie efek będzie inny :?: :?: :?:

 

 

hehhe tak patrze i jesio jedno wspomnienie z dawnych lat DESTRUCION DERBY

 

dobra ale za dużo o grach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassalem to pierwsze i musze przyznac , ze konkretnie ta fure rozwalilo :D Jak tak beda wygladac nowe gierce to ja jestem za :D Tyle , ze pod wzgledem graficznym to mnie jakos nie polozylo na lopatki... Moze jak zobacze te nastepne to zmienie zdanie... Taki maly OT -> sciagal to ktos przez Neo bo mi cos strasznie zwalnia (40kb/s a normalnie jest ~60kbs) bo nie wiem czy mi znowu kable kradna czy tylko tak dzisiaj zwalnia... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...