Skocz do zawartości
Pinki

nV PS 2.0 a raczej jego brak - Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

full chodzi duzo lepiej niz demo ale sprawdzalem i wmiare plynnie dopiero sie robi przy 512ram a na 256 to tak sobie(gra sie ale czasami jest maskara)

A gdzie sa te rury??

a na jakich detalach grasz ... i ile FPS osiagasz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to FXy rulez ;)

ech.. no comments...

 

ehhh zebys sie jeszcze na tych komentazach nie przejechal .... masz Radeona to sie ciesz ... ale pozwol tez innym cieszyc sie swoimi kartami .... i nie rob z ATI boga ...... po prostu tym razem poslzo im lepiej .... ale czy do kona zobaczymy jak wyjdzie DOOM III .... to ze FX gorzej radzi sobie w PS2.0 to nie znaczy ze jak gra bedzie napisana od poczatku z mysla o szaderach w FX bedzie to samo .....

 

nie wiem jak jest z wydajnoscia FX w farcry full ..... ale podobno duzo lepiej niz w demo ...

..eee bez sensu. hal_9k :arrow: OK :!: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie , długo bez ukochanego nałogu żyć nie mogłem i znowu złożyłem kompa:

Antek 2500xp z odblokowanym mnożnikiem @ 2600mhz

RADEON 9800pro za 1200zł

1gb ramu

ABIT NF7

SB AUDIGY 2

CHIEFTEC 420watt

no i troszke innych pierdułek

 

musze to wkoncu przyznać ATI RULEZZZZZZZ!!!!!!!

po przeskoczeniu z fx na ATI normalnie szok , ten obraz ta szybkość , sprzęt złożyłem po południu dalej jestem w fazie testów , wrażenia opisze wkrótce

Pozdro ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwierzyłbym w to gdyby nie fakt iż dziś 1 kwietnia  :lol:

Kucyk ty draniu :P
:P

Choć dużo prawdy jest w tym co mówisz, jakbyś kupił radka to właśnie tak byś krzyczał :lol:

może i tak by było w rzeczywistości , ale teraz to nie ma znaczenia , nie moge zasnąć bo czekam na moją 1 cyfrówkę OLKA C4000 od LISKA , a głupi myślałem że jak żuce jeden nałóg to będę miał spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie powiem far cry sie tnie ale to najbardziej przez 256ramu hdd calyczas chodzi(w demku od poczatku misji do konca)

No właśnie, ale i na 512MB tez tak sie dzieje, dysk cos "skrobie" i gra sie przycina.

Niech sie chłopaki wypowiedzą z 1GB na pokładzie czy już przy takiej wielkości pamięci jest spoko.

O PS2.0 mogę zapomnieć (to akurat normalne), ale faktycznie tutaj ilosc RAMu robi różnicę. U mojego kumpla na R9600 Non-Pro i 512 MB łazi gorzej niż na Ti4200 i 1024 MB Ram. Kolejny raz dochodzę do wniosku, ze Ti4200 to całkiem niezła karta (ale jak dla mnie ostatnia z tego co dobre u NV).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje że komentarz jest niezbędny.....

 

czy zauwarzyłeś że nad zdjęciem jest czerwony napis autodetect setings ?

 

tu masz scren na NV w high detal http://www.hardocp.com/image.html?image=MT...GVfM182X2wuanBn

 

bez komentarza ;)

 

niewiem co to miało udowodnnić ale ok :] ja tylko zwruciłem uwage na to że się nieco pomyliłeś nic więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.

chciałem zauważyć, że p.s.2.0 uruchamiany jest tylko wtedy, gdy opcja Lighting Quality ustawiona jest na very high.

jestem ciekaw jakie ustawienia proponuje aplikacja na najlepszych kartach(5950ultra i 9800xt)

:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

http://www.hardocp.com/image.html?image=MT...GVfM180X2wuanBn

 

bez komentarza.

 

pozdrawiam.

..ale dlaczego bez komentarza. takie jakies wyrwane z kontekstu (?) to ja dorzuce ten komentarz w wersji orginalnej :D

 

With the latest 1.1 patch for FarCry performance is extremely close between the BFG 5900XT OC and the Radeon 9600XT with the same in-game quality settings. There is only a 1FPS difference for the minimum FPS and only a 1.4FPS difference for the overall average, which is definitely not noticeable as you play the game. What is noticeable though is the image quality; apparently the patch version 1.1 takes care of many issues, but adds some image quality degradation to GeForceFX cards while it doesn’t effect ATI Radeon cards. If you want the best image quality for FarCry the 9600XT is better but the huge IQ gaps we saw in the demo are no longer evident. Talking in terms of FPS performance, both cards are similar at the “High” image quality settings where the framerate is smooth enough for gameplay. At the “Very High” settings performance was to slow for all three cards. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dobije kolejny gwóźdz

 

Dołączona grafika

 

[...]jestem ciekaw jakie ustawienia proponuje aplikacja na najlepszych kartach(5950ultra i 9800xt)[..]

co do screnu w high details na NV wygląda to tak

 

Dołączona grafika

 

ale wszyscy oczywiście wiemy że farcry ma zwalony engine i jest optymalizowane pod ATi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? :) Ta sytuacja przypomina mi o naszym starym dobrym znajomym Ajdaho! (Pozdrawiam :wink: ). Co by chłopak nie napisał to zaraz był błyskawiczny odzew i robiło się ciekawie. Może user qqrydza chce zająć jego miejsce? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?  :)  Ta sytuacja przypomina mi o naszym starym dobrym znajomym Ajdaho! (Pozdrawiam  :wink: ). Co by chłopak nie napisał to zaraz był błyskawiczny odzew i robiło się ciekawie. Może user qqrydza chce zająć jego miejsce?  :twisted:

Ehh kojak_ct te batalie :D AJDAHO (pozdrawiam) wróci pod innym nickiem i wszystko się zacznie od nowa :D :wink: A "nawrócenie" na ATI to po prostu 1 kwietnia.

 

3maj się :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaa POZDRAWIAM starych znajomych , widze że tęsknicie , chwali się chwali , ale nie dla mnie już te kłótnie PANOWIE nie dla mnie , ja sam od czasu do czasu pogram w COMANDOSA 3 (max mam 25fps)

teraz mam nowe zabawki i nowe hobby , ciekawsze i ZDROWSZE od gnicia przed kompem , wam polecam również :

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

PS.

Lisek aparat super maszynka , dzieki wielkie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasiek przestań już mój win XP ma dodanych 12 wpisów w rejestrze poprawiających działanie systemu około 50 jest zmienionych a swp mam na oddzielnej partycji ustawione na stałe

co to za wpisy ? lepiej instalować XP czy 2000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasiek przestań już mój win XP ma dodanych 12 wpisów w rejestrze poprawiających działanie systemu około 50 jest zmienionych a swp mam na oddzielnej partycji ustawione na stałe

co to za wpisy ? lepiej instalować XP czy 2000 ?

Tu chodzi o przyśpieszanie windowsa.

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=56399

Oczywiście jeśli grasz to XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bajdałejczyktośznamjejscepobytubiosafx5959ultraprolinka?

:oops: 

fx5950ultraoczywiście.

pozdrawiam.

Wsumiejakbysposzukalsamtomozecosbysznalazl.Jestwatekoprzekrecaniu5900na5950ultra

zapomocawlasniebiosu.Szukajaznajdzieszjakpowiadaja:)Ifajniesieczyta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie.

Chodzi mi konkretnie o biosa od prolink'a, nigdzie nie mogę go znaleźć.

Ręce normalnie mi już opadają(i nogi).

Czekam, może ktoś się znajdzie z 5950ultra prolink'a.

Będę jeszcze szukał, jeśli mi się nie uda to pozostanie mi skorzystanie z biosu referencyjnego nv.Może ktoś już próbował i może się wypowiedzieć czy działa poprawnie i czy jest tv-out.

 

Wesołych Świąt Wielkanocnych wszystkim forumowiczom.

 

Sajonara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie.

Chodzi mi konkretnie o biosa od prolink'a, nigdzie nie mogę go znaleźć.

Ręce normalnie mi już opadają(i nogi).

Czekam, może ktoś się znajdzie z 5950ultra prolink'a.

Będę jeszcze szukał, jeśli mi się nie uda to pozostanie mi skorzystanie z biosu referencyjnego nv.Może ktoś już próbował i może się wypowiedzieć czy działa poprawnie i czy jest tv-out.

 

Wesołych Świąt Wielkanocnych wszystkim forumowiczom.

 

Sajonara.

Jeśli twój 5900XT ma kości 2.8ns to przerobisz go max na FX5900(chyba nie musze tłumaczyć ze kosci 2.8ns nie będą działać z zegarem 950MHz).Ale jeśli masz 2.2ns to wystarczy pancerzyk na pamiątki no i biosik od FX5950Ultra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...