Skocz do zawartości
Slayer

Ufo- ktoś wierzy?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście jestem zdecydowanie sceptyczny....ale na oewno to zmienię, jeżeli ujżę na właśne oczy :lol: Dzsiaj zobaczyłem Video z netu- motyw z WTC i ufo- jeżeli to robota jakiegoś grafika- to jest to geanialne. Jeżeli znajdziecie w Kazie plik o nazwie:

UFO - helicopter_films_world_trade_center_ufo.mpg

lub coś podobnego zciągnijcie- mnie zdziebko zaryło 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, motyw- kolega powiedzmy z hmmm firmy państwowej :wink: koło godziny 23 widział ze 2 tygodnie temu jakieś światła- raz coś przeleciało zajebiście szybko przez całe niebo, a ze 2 godziny później coś bardzo wysoko i też szybko poleciało przez niebo- ze 20 razy większe to było od jakiegokolwiek satelity 8O 8O

 

PS. ktoś widział w Białymstoku może mniej więcej 1987 roku w czerwcu coś zajebiście wielkiego spadającego z nieba? Gdy mieszkałem na Piasta to patrząc w stronę Warszawskiej coś na serio się jarało - ogień jak w jakiejś komecie, coś dużego- . Kojarzy ktoś? 8O Niezłe jajca z tym UFO 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SETI? Raczej nic z tym nie wypali- nie sądzę, żeby Obcy( nie, nie te z dwiema szczękami :lol: ) komunikowali się za pomocą fal radiowych- to zbyt prymitywne- dane idą za wolno i zero kontaktu z bazą- no, chyba, że są z Marsa :lol: :lol:

 

PS- wie ktoś może, coś więcej o pojęciu ,,piana kwantowa"? :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, motyw- kolega powiedzmy z hmmm firmy państwowej :wink:  koło godziny 23 widział ze 2 tygodnie temu jakieś światła- raz coś przeleciało zajebiście szybko przez całe niebo, a ze 2 godziny później coś bardzo wysoko i też szybko poleciało przez niebo- ze 20 razy większe to było od jakiegokolwiek satelity 8O  8O  

8)

Też widziałem coś podobnego, wieże że gdzieś tam daleko są jakieś obce formy życia, ale są one zbyt daleko żebyśmy ich spotkali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem zdecydowanie sceptyczny....ale na oewno to zmienię, jeżeli ujżę na właśne oczy :lol:  Dzsiaj zobaczyłem Video z netu- motyw z WTC i ufo- jeżeli to robota jakiegoś grafika- to jest to geanialne. Jeżeli znajdziecie w Kazie plik o nazwie:

UFO - helicopter_films_world_trade_center_ufo.mpg

lub coś podobnego zciągnijcie- mnie zdziebko zaryło 8O  8O

Slayer moglbys gdzies to wrzucic lub wyslac mi na maila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wierze w ufo, jednakze nie wykluczam ze gdzies w kosmosie istnieje zycie (na marsie w podziemiach czy europie) w postaci mikroorganizmow albo i juz nawet zaawansowanych inteligentnych form (np , cos na wzor jamochlonow czy owadow)

 

a kazda inteligentna istota (jak np. ludzie) doprowadzi predzej czy puzniej do samozaglady gatunku (np. bron nuklearna) i jezeli juz odbierzemy sygnal od inteligentnych istnien (w co bardzo watpie) to nie wiem czy bedzie sens odpowiadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś w nocy widziałem jakąś zieloną kule przez dosłownie 2 sekundy i zniknęła za horyzontem, sam nie wiem co to było.  8O

Tez kiedyś widziałem zieloną kulę :lol: W szklanej lufie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich Setimaniaków, a może ktoś chce się dołączyćdo prężnie działającej grupy???

Hmmm :) Wątpie żebyście coś znaleźli :wink: , a po za tym mam za słaby procesor w swoim kompie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem zdecydowanie sceptyczny....ale na oewno to zmienię, jeżeli ujżę na właśne oczy :lol:  Dzsiaj zobaczyłem Video z netu- motyw z WTC i ufo- jeżeli to robota jakiegoś grafika- to jest to geanialne. Jeżeli znajdziecie w Kazie plik o nazwie:

UFO - helicopter_films_world_trade_center_ufo.mpg

lub coś podobnego zciągnijcie- mnie zdziebko zaryło 8O  8O

Widzialem to, jakies podejrzane - z reszta sprawa sie malo glosna zrobila. Kilka dni temu w jakims programie pokazywali wywiad z kosmitą, niby że to jest prawdziwe i w ogole... Ale czy ja wiem...

Pamietam kiedys byl taki przypadek, ze ufologom pokazali zdjęcia z UFO, wszyscy zgodnie powiedzieli ze jest prawdziwe, a pozniej okazalo sie ze ktos ich podpuscil i na zdjeciu bylo kilka podstawowych bledow przy robieniu taich fotek.

W kosmosie pewnie costam istnieje, bo nei wierze zeby tylko takie durne ludzie w calym kosmosie siedzialy, ale zeby byc pewnym to musze zobaczyc :) A do tego specjalnie mi sie nie spieszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajny filmik :D heh

Mam już 200 MB takich filmików :twisted: A wszystko z Kazyy!!! :o 8) Ale ten filmik z WTC to jednak mistrzostwo- leprzego nie widziałem 8O 8O 8)

 

PS. zauważcie, że pomiędzy wierzami widać, jak to powolutku przechodzi zza jednej wierzy w drugą- na chwilę się zatrzymuje...no ja już sam nie wiem.

PS- więcej motywów jest na tej stronie

scifi.com/happens

 

polecam motyw z przczołami 8O 8O obrazek z dzieckiem kliknijcie 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem zdecydowanie sceptyczny....ale na oewno to zmienię, jeżeli ujżę na właśne oczy :lol:  Dzsiaj zobaczyłem Video z netu- motyw z WTC i ufo- jeżeli to robota jakiegoś grafika- to jest to geanialne. Jeżeli znajdziecie w Kazie plik o nazwie:

UFO - helicopter_films_world_trade_center_ufo.mpg

lub coś podobnego zciągnijcie- mnie zdziebko zaryło 8O  8O

Widzialem to, jakies podejrzane - z reszta sprawa sie malo glosna zrobila. Kilka dni temu w jakims programie pokazywali wywiad z kosmitą, niby że to jest prawdziwe i w ogole... Ale czy ja wiem...

Pamietam kiedys byl taki przypadek, ze ufologom pokazali zdjęcia z UFO, wszyscy zgodnie powiedzieli ze jest prawdziwe, a pozniej okazalo sie ze ktos ich podpuscil i na zdjeciu bylo kilka podstawowych bledow przy robieniu taich fotek.

W kosmosie pewnie costam istnieje, bo nei wierze zeby tylko takie durne ludzie w calym kosmosie siedzialy, ale zeby byc pewnym to musze zobaczyc :) A do tego specjalnie mi sie nie spieszy :P

Lisek- jak masz możliwość, zciągnij ten olik z kazy- wpisz w serch UFO- i masz tego multum. Pliczek z WTC ma dokładnie 5198 kb. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O- właśnie jeszcze motyw znalazłem- F14(chyba) przekracza barierę dźwięku tuż obok statku- pare metrów dosłownie obok- zajebiste 8O 8O

I chyba jakiś viedeomontarz- acz nie jestem pewny super kopii z bliska lecące UFO- WOW! 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z kosmitą? Mówisz o Michelu Jacksonie? :wink: A na jakim to kanale było? TVN-Strefa 11? :lol: Mi chodzi o w ,,miarę" prawdopodobne rzeczy .A ten kosmita to pewnie po amerykańsku gadał :wink: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ogladnalem ten filmik z WTC w tle. Co mnie dziwi, to oprocz tego, ze porsza sie tak jakby skokami (najpierw byl obok jednej z wierzy, pozniej gdzies dalej nad miastem), jest tak jakby jeden budynek gdzies zniknal. Nie wiem moze akurat i obiekt i klatka zbiegly sie w takim miejscu (nawiasem mowiac, mozna czyms dokladniejszym jak quick time ogladac pliki mov ?), ale przyjzyjcie sie, takiemu ciemniejszemu budynkowi przy pierwszej klatce 22 sekundy, pod rozmycie on znika, a powinna byc widoczna jego gorna czesc (kawalek).

Poza tym, taki jakby huk ktory slychac pod koniec sekundy 21, ma miejsce jak jeszcze obiekt stoi w miejscu - albo sie wydaje, ze stoi w miejscu ? Z tego co wiem to jesli cos porusza sie z predkoscia naddzwiekowa, dzwiek dociera pozniej jak sam obiekt, tutaj bylo odwrotnie, najpierw byl huk, pozniej dopiero statek sie poruszyl. W ogole trzeba cos dokladniejszego od quicktime...

 

A co do ufo, nigdy nie widzialem i nie mam jednoznacznego zdania na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z kosmitą? Mówisz o Michelu Jacksonie? :wink:  A na jakim to kanale było? TVN-Strefa 11? :lol: Mi chodzi o w ,,miarę" prawdopodobne rzeczy .A ten kosmita to pewnie po amerykańsku gadał :wink:  8)

Nie, to był niby ten ze strefy 51 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...