Skocz do zawartości
art.plo

orbital 02 vs blast B1

Rekomendowane odpowiedzi

chce zaczac przygode z WC i mam pytanko

jakie sa roznice miedzy tymi dwoma blokami poza pleksa w orbitalu(czy z czasem ta pleksa nie sciemnieje i jak ze szczelnoscia pleksy z podstawka miedziana i jak jest z tymi króćcami czy sa zamocowane czy trzeba dokupic)

 

blast wyglada mniej ciekawie ale jest z calosci z miedzi

 

 

cena obydwu ok 50 zl

 

http://mcs.pc.pl/sklep.php?id=11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na radka to kup najlepiej Atria GPU (niestety aż 145zł), albo poszukaj na allegro starych bloczków CFD (za 50zł nawet). A co do pleksy to jest ona szczelna jak diabli, a właściwie uszczelniona jak diabli, no chyba że wykonawca spaprał robotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ma za małą pow. oddawania ciepła (taki mały kwadracik na środku). Do mocno kręconej grafy napewno się nie nadaje.

Nie no bez przesady taka proxima napewno będzie lebsza od standardowego chłodzenia R9700 zakładając że reszta wc jest w miarę dobra tzn: jakaś nagrzewnica i dobra pompka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od standardowego to napewno, ale jak się chce siódme poty wycisnąć to już może nie być tak ciekawie. Ja zamówiłem starą konstrukcję CFD (takie 3 frezowany romby czy coś w tym stylu) za 50 i 60zł (GPU, NB), tylko że ciężko je dostać (ja kupiłem od pewnego forumowicza i na allegro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień, rdzeń Radeona jest malutki, coś jak w Athlonach

i ten "klocek" jest bezposrednio nad nim. mie tez interesuje wydajnosc Proximy ale tylko ze wzgledu na ciekawosc, bo mam blok na gpu. VIP ma proxime i moze sie wypowie na ten temat.

 

szkoda, ze obecnie na rynku sa tylko dwa bloki na gpu i na nb - drogi i bardzo ladny od Mate i 2 razy tanszy i ladny, jezeli jest tak samo wykonczony jak spider EX, blok z bloki.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...