Skocz do zawartości
Zioło85

FX5200 i 5,5 tys w 3DMarku

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ten temat byl poruszany przynajmiej ja nie znalazlem ALE sprawa jest taka mam FX5200 i mam jeden tylko problem z nia ze w 3DMarku2001 mam ino jakies 5500punktów, ale widze ze nie ktorzy chwala sie ze maja kolo 10000 punk. Co jest ze jest taka roznica nie ktorzy mowia ze poprostu ci co piszą ze maja tak wiele punktow poprostu ściemniaja(ja sie nie znam na grafach :oops: ) Jak mozecie to powiedzcie oco chodzi :!: Z gory dzieki :!:

P.S.

przeprasza moderatorow jesli ten temat byl jusz poruszany ale jesli moge prosic to naprowadzcie mnie na niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom krta i szyna pamienci na jakiej pracuje jest najwazniejsza PS. mam dosprzedania GF FX5600XT 128mb 128bit - 450zl (karta dorównuje radeonowi 9500 a w 3dmark'03 nawet przewyższa ocale 600 ptk !!

kolejny twoja sciema IMO nalezy ci sie ban jak nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol 5600xt lepszy od r9500 hehehe dobre :) szuka frajera bana mu za takie klamstwa !!! :D

 

A wracajac do tematu ja ostatnio mialem gf5200 i na moim kompie

 

xp1700, 512ddr mialem 5000tys w 3dmarku2k1 ale karta byla przegrzana podkrecaniem i juz ledwo zipala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahhh :):):)):) tak sobie przeglądam forum a tu nawet coś smiesznego się znalazło :):):) 5600XT to jest najbardziej beznadziejna karta jaka kiedy kolwiek została wyprodukowana, wiem bo przez nią przeszłem, XT w GF nie znaczy to samo co XT w ATi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pyta gość poważnie a wy jaja robicie jest tak

5200 64bit to około 5000-6000

5200 128 bit to ok.8000-9000

różnice o jakieś 100-500 to knfiguracja+ over+ chłodzenie+ stery itp.

mam i wiem bo postów na temat 5200 chyba z tysiąc przeczytałem na ileś tam forach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcąc zaśmiecać forum chciałbym wam zadać jedno pytanko.

mianowicie czy warto przesiadać sie z noname'owego g4mx440 se64mb DDR/128bit na fx5200 128mb/128bit firmy microstar lub pixelview??

 

 

 

 

pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy jesli nie wiem doplata bedzie graniczyla do 50złoty to mozna w sumie wymienic bo dostaniesz troche kopa w grach. Duzo dobrego slyszalem o pixel view, ale niech sie wypowiadaja uzytkownicy 5200 na ten temat, poniewaz moja wiedza na ten temat nie jest ogromna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcąc zaśmiecać forum chciałbym wam zadać jedno pytanko. mianowicie czy warto przesiadać sie z noname'owego g4mx440 se64mb DDR/128bit na fx5200 128mb/128bit firmy microstar lub pixelview??

Jeśli już, to bierz Pixel View Ultimate - podobna cena a szybszy od MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, u mojej siory na kompie 2200xp, 512ddr (333) i fx 5200 ultimate w 3dmarku2001 se wychodzi 7500 pkt.

U mnie na takiej samej konfiguracji ok. 7800 bez kręcenia czegokolwiek. Karta jest naprawde w porządku, jak na ten model oczywiście :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na sprzęcie z podpisu miałem 4800 3dmarków,a karta prolink fx5200 128Mb/128bit ,250/333

Ta karta na pewno nie miała 128bit. Zanizone taktowanie pamięci mają tylko wersje 64 bit. Zresztą juz po wyniku widać ze to 64 bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, u mojej siory na kompie 2200xp, 512ddr (333) i fx 5200 ultimate w 3dmarku2001 se wychodzi 7500 pkt.

U mnie na takiej samej konfiguracji ok. 7800 bez kręcenia czegokolwiek. Karta jest naprawde w porządku, jak na ten model oczywiście :wink: .
To i ja sie pochwale :D u mnie bez OC niczego mam ~8600 pkt... a po OC ~11000 pkt. ( v- mod coming soon and 12k in 3DsMark :D:P ) a odnośnie topicu to taka mała ilośc pkt jest spowodowana 64 bitową szyną... niestety takie karty są bardzo słabe i nic z nimi nie zdziałasz...

Odnośnie tej wymiany to po OC kop by był w miare duży... i jesli FX 5200 to tylko Ultimate od Prolinka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Prolink FX5600XT 128b - 128 MB RAM - (nie ze względu na niewiedzę, tylko po prostu nie potrzebuję nic lepszego)

 

Podgoniłem trochę kartę... Lecz pomimo tego wynik jest taki troche słaby... Juro spróbuję bardziej, ponieważ karta nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa ;) Wszystko na oryginalnym "chłodzeniu" - Pamięci Hynix 3.6 ns. Artefacts free :)

 

http://xero.monternet.pl/prolink.jpg

 

W 3dmarku2003 - wynik - 2860. Ale nie zrobiłem screena.

 

Komputer: Abit NF7-S v2.0; AMD 2500+@3200+; 2 x 512 Kingmax....

 

Potwierdzam wszystkie opinie... silnik FX5600 jest baaardzo słaby i karta nie znajdzie zastosowania u graczy :)

 

Pozdrawiam, Xero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...