Skocz do zawartości
Gość

geforce 4 mx czy fx 5200 ??

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie , mianowicie czy warto zmieniać kartę geforce 4 mx 440 64mb ddr/128bit na geforca fx 5200 128mb ddr/128bit??

 

czy jest to raczej zwykłe wyrzucanie pieniędzy w błoto? :wink:

 

 

 

pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopłata nie jest symboliczna.....

 

moją kartę może sprzedam za koło 150zł a potem musze dodać jeszcze 200zł i mam fx 5200 :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam już nie wiem, niektóre gry już dziś mi nie działają ,a patrząc w przyszłość to będzie tak coraz częściej.

ale zarazem gdy teraz kupie titana 4200 to on nie będzie miał obsługi dx 9 który już niedługo będzie bardzo przydatny[tak mi sie zdaje] więc sam już nie wiem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup se ti4200 najwyzejpozniej go opchniesz i kupisz se cos od ati BTW Kaeres co sie stalo z twym avatarem ........ moj pozostanie niezmiennnnnniony :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz mieć 300zł to radek 8500LEod herca, sapphire, HIS, jeśli masz 400-450 to tylko GF4Ti4200 MSI, winfast.

FX5200ultimate to jedyny warty uwagi FX5200, inne to z daleka omijać i kijem nie tykać. często FX5200 dostaje baty od MX440, zależy od testu. mało poprawili a przy okazji popsuli, normalnie czasami nV robi z siebie kołka jak 3DFX. efekty tego drugiego znamy .... na szczęście nie jest całkiem tak źle i konkurencja pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem obydwie karty, zdecydowanie lepsza jest 5200, ale żadna rewelacje, chociaż wszystkie gierki w które grałem chodziły na 1024 i max detale, bardzo płynnie. Teraz przerzucilem się na radeona 9600pro :). Jeszcze dodam że obydwie karty miałem z pixel view

 

 

 

konf: 2000, 512Mb(400Mh), albatron KT400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...