Skocz do zawartości
shakur_45

Praca praca praca

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie wlasnie z qmplem siedzimy i zastanawiamy sie jakby tu zalatwic sobie prace ? w sumie interesuje nas wszystko przy czym mozna zarobic troche kasy :D praca na lato oczywiscie, moze ktoszna jakies oferty ze szwecji, irlandi, szkocji nie wiem obojetnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuj waść, do czegoś przyuczon, bo ci polecą dworzec Zoo w Berlinie albo Czerwoną Dzielnicę w Hamburgu. Pełnoletniś? Gotóweś wyciskać krew, pot i łzy za cwaj ojro, za które możesz w takiej Norwegii kupić waciki? A na miejscu, w rodzinnym Nie Powiemie, niczewo nie nada?

Swoją drogą "siedzą i zastanawiają się" jakieś 3 miliony Lechitów, więc osamotnieni nie jesteśwa.

Było już zamiast tweak.pl - bravo.pl, warez.org i napalone.w.lateksie.com, teraz jobpilot.pl :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Cie z kolega zatrudnic za 10zl za godzine.

Bedziesz sluzyl u mnie na imprezach domowych. Dokladniej obslugiwal gosci czyli przynosil drinki, zabieral puste szklo, wycieral stoly... Impry tak 4-6 godzin wiec 40-60zl platne po skonczonej imprezie. Ubranie koszula biala i spodnie od gajera w zakresie wlasnym. Dojazd i odjazd w zakresie wlasnym. Zlapie na podpijaniu i w tej chwili wylatujesz bez pensji za ten wieczor. Impry robie jak mi sie zachce wiec musisz byc w stanie dojechac w 4 godziny do Szczecina. Nie place zusu ani podatku wiec rozliczasz sie sam ;)

Piszesz sie?

 

Update:

Nie no w sumie sprawa nie jest smieszna jak pracy nie ma... Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Cie z kolega zatrudnic za 10zl za godzine.

Bedziesz sluzyl u mnie na imprezach domowych. Dokladniej obslugiwal gosci czyli przynosil drinki, zabieral puste szklo, wycieral stoly... Impry tak 4-6 godzin wiec 40-60zl platne po skonczonej imprezie. Ubranie koszula biala i spodnie od gajera w zakresie wlasnym. Dojazd i odjazd w zakresie wlasnym. Zlapie na podpijaniu i w tej chwili wylatujesz bez pensji za ten wieczor. Impry robie jak mi sie zachce wiec musisz byc w stanie dojechac w 4 godziny do Szczecina. Nie place zusu ani podatku wiec rozliczasz sie sam ;)

Piszesz sie?

 

Update:

Nie no w sumie sprawa nie jest smieszna jak pracy nie ma... Powodzenia.

:lol: :lol: :lol: spoko job :D laski te sprawy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Cie z kolega zatrudnic za 10zl za godzine.

Bedziesz sluzyl u mnie na imprezach domowych. Dokladniej obslugiwal gosci czyli przynosil drinki, zabieral puste szklo, wycieral stoly... Impry tak 4-6 godzin wiec 40-60zl platne po skonczonej imprezie. Ubranie koszula biala i spodnie od gajera w zakresie wlasnym. Dojazd i odjazd w zakresie wlasnym. Zlapie na podpijaniu i w tej chwili wylatujesz bez pensji za ten wieczor. Impry robie jak mi sie zachce wiec musisz byc w stanie dojechac w 4 godziny do Szczecina. Nie place zusu ani podatku wiec rozliczasz sie sam ;)

Piszesz sie?

 

 

przeczytaj sobie moj pierwszy post ;) chodzi o prace dobrze  platna na jakies 1-2 miechy i za granica, bo w Polsce to duzo nie zarobimy :), swoja droga wiem, ze takie "pytanie" na forum o kompach jest smieszne, ale w akcie desperacji myslelismy, ze moze ktos ma jakis fajny kontakt ;)

 

Update:

Nie no w sumie sprawa nie jest smieszna jak pracy nie ma... Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jezeli legalna praca sezonowa za granicą to tylko przez Urząd Pracy. Jednak zawsze jest tyle chętnych, że głowa mała. Czasem oferty prasowe - ale tu sie można przejechać. Najlepiej mieć kogoś "zainstalowanego" za granicą kto nakręci robotę. Niektórzy jeżdzą w ciemno. Niektórym to się nawet udaje. W Wielkiej Brytanii działają agencje pracy dla Polaków - przez Polaków prowadzone. Załatwiają pracę, ale potrafią zabrać nawet 50% zarobków jako prowizja.

 

Więc wcale nie jest tak różowo, ale ja przytoczyłem fakty powszechnie znane.

 

Ja co wakacje jeżdze, o mam ludzi za granicą.

 

Ostatnio w Holandii była oferta pracy -składanie komputerów. 1500 euro miesięcznie brutto. Do takich zarobków lepiej jechać na rok czy dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jezeli legalna praca sezonowa za granicą to tylko przez Urząd Pracy. Jednak zawsze jest tyle chętnych, że głowa mała. Czasem oferty prasowe - ale tu sie można przejechać. Najlepiej mieć kogoś "zainstalowanego" za granicą kto nakręci robotę. Niektórzy jeżdzą w ciemno. Niektórym to się nawet udaje. W Wielkiej Brytanii działają agencje pracy dla Polaków - przez Polaków prowadzone. Załatwiają pracę, ale potrafią zabrać nawet 50% zarobków jako prowizja.

 

Więc wcale nie jest tak różowo, ale ja przytoczyłem fakty powszechnie znane.

 

Ja co wakacje jeżdze, o mam ludzi za granicą. 

 

Ostatnio w Holandii była oferta pracy -składanie komputerów. 1500 euro miesięcznie brutto. Do takich zarobków lepiej jechać na rok czy dłużej.

hehe masz numer do tych gosciu z holandii :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie gdzie w Szczecinie mozna dostac robote typu skrecanie dlugopisow, klejenie kopert itp. (taka by robic ogladajac TV/uczac sie)??

Taka robota to żadna robota, tylko oszustwo. Parę lat temu też chciałem się za to wziąć, ale jak przeczytałem warunki, to dałem sobie spokój. Przede wszystkim nie dostaniesz tych długopisów za darmo, tylko musisz za nie zapłacić. I to od razu musisz kupić jakieś kilka tysięcy, więc na dzień dobry to wydatek kilkuset złotych + jakaś tam kaucja na kolejne długopisy. W sumie około 1000zł.

Potem jak je złożyć, to "pracodawca" je odkupuje za parę groszy więcej. W praktyce kończy się to najwyżej jednym zamówieniem i tyle (gorzej jak nie zechce ich odkupić, to zostajesz z ręką w nocniku). A zysk jest śmiesznie niski. Więcej zarobiłbyś na roznoszeniu ulotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jezeli legalna praca sezonowa za granicą to tylko przez Urząd Pracy. Jednak zawsze jest tyle chętnych, że głowa mała. Czasem oferty prasowe - ale tu sie można przejechać. Najlepiej mieć kogoś "zainstalowanego" za granicą kto nakręci robotę. Niektórzy jeżdzą w ciemno. Niektórym to się nawet udaje. W Wielkiej Brytanii działają agencje pracy dla Polaków - przez Polaków prowadzone. Załatwiają pracę, ale potrafią zabrać nawet 50% zarobków jako prowizja.

 

Więc wcale nie jest tak różowo, ale ja przytoczyłem fakty powszechnie znane.

 

Ja co wakacje jeżdze, o mam ludzi za granicą. 

 

Ostatnio w Holandii była oferta pracy -składanie komputerów. 1500 euro miesięcznie brutto. Do takich zarobków lepiej jechać na rok czy dłużej.

Wcale nie tylko. Czasem jest tak, że pracodawca sam załatwi pozwolenie na pracę. Generalnie opłaca się jechać na Work & Travel, bo nie dość, że można zarobić trochę grosza to pozwiedzać świat. Program działa m.in. w Belgii, Australii, Kanadzie, czy USA. Dobre jest to, że angielski wymagany jest w stopniu podstawowym, co jest dobre dla wielu osób. A zarobki to jakieś 300USD tygodniowo. Jest też spory zakres posad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoc holandia nie taka zła... kumpel ponoc "skleja okna" bynajmniej tak to wytlumaczyl i po dwuch miechach przyjechal do mnie swoja beemka M3 3.0L e46 uzywaną za 90.000 zeta w polsce ; ) wiec atakowac holandie a raczej "jej" okna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zalezy jaka firme sie wybierze z tych Work&TRavel moj brat pojechal w 2lata temu w tym tez jedzie przez jedna z firm i prac mial bral nawet dodatkowa co by wiecej zarobic, caly wyjazd mu sie zwrocil dodatkowo kupe zwiedzil, i przywiozl troche rzeczy. Prace mial zapewniona przez firme, pracowal w SeaWorld Adventure w Orlando , czasami pokazują ten park w tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały a z jakiej firmy korzystał :?:

 

Znalazłem w necie kilka firm i zauważyłem że zgłoszenia przyjmują tylko ~ połowy lutego :? Więc jeśli chodzi o W&T to jedynie w przyszłym roku, na ten muszę poszukać czegoś inego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...