Skocz do zawartości
Marcin_gps

Karta dźwiękowa na USB = wysoka jakość i niska cena

Rekomendowane odpowiedzi

na allegro kiedys mozna bylo kupic :-P z TI juz nie wysylaja :/

 

co do tego grania PCMki to z tego co ja wiem to KARTA GRA BEZ OPA. kolega mi mowil ze zjaral TLcostam to zamiast OPA i bez tego tez mu gralo tylko ze bez basow :) ale gralo....

z ciekawosci wymontowalem AD

karta gra...

ciszej....i bez smaczkow - bas gorszy....

po ponownym wmontowaniu AD czuc POWER!!! :P

hehehe:P

niezly badziew;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czym sie rozni PCM2702E od PCM2702EG4 bo jestem wlasnie na etapie zamowienia w TI i nie wiem ktory wybrac...i jeszcze jedno, z AD ktorego ampa zamowic:

AD8066AR

AD8066ARM

AD8066ARMZ

AD8066ARZ

roznice to temperatury (RMZ to wersja military :? ), "package" (nie bardzo wiem jak to w tym kontekscie przetlumaczyc) (RMZ jest microSOIC, reszta SOIC)

Edytowane przez alef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz ad8066AR

wzialem AD8066AR i PCM2702E

 

i teraz taki male i skromne pytanko...sam za to sie nawet nie zabieram i o ile kumpel ani wujek nie beda chcieli mi tego zlozyc do kupy to czy moglbym liczyc na kogos z forumowiczow? oczywiscie nie za darmo...a jako bonus dorzuce po jednym z obu ukladow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzialem AD8066AR i PCM2702E

 

i teraz taki male i skromne pytanko...sam za to sie nawet nie zabieram i o ile kumpel ani wujek nie beda chcieli mi tego zlozyc do kupy to czy moglbym liczyc na kogos z forumowiczow? oczywiscie nie za darmo...a jako bonus dorzuce po jednym z obu ukladow

bede skladal sobie karte teraz na feriach jesli mi sie ja uda zlozyc i bedzie dzialac to bede ci mogl taka tez zlozyc. no ale najpierw moja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede skladal sobie karte teraz na feriach jesli mi sie ja uda zlozyc i bedzie dzialac to bede ci mogl taka tez zlozyc. no ale najpierw moja.

dzieki za checi...i czekam na dalsze info jak juz odpalisz swoja maszyne :wink:

 

 

Jak jest z tymi samplami od TI wysyłaja do Polski?

do tej pory przysylali, ja na razie czekam na potwierdzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzialem AD8066AR i PCM2702E

 

i teraz taki male i skromne pytanko...sam za to sie nawet nie zabieram i o ile kumpel ani wujek nie beda chcieli mi tego zlozyc do kupy to czy moglbym liczyc na kogos z forumowiczow? oczywiscie nie za darmo...a jako bonus dorzuce po jednym z obu ukladow

mozesz uderzyc do mnie:)

karcioszka bedzie odrazu full zmodowana

trafko - mostek prostowniczy - po wyprostowaniu idealne +-12 (nie bedzie stabilizatorow, wiec nie bedzie zadnych szumow:)

jak cos wal na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za checi...i czekam na dalsze info jak juz odpalisz swoja maszyne :wink:

do tej pory przysylali, ja na razie czekam na potwierdzenie

 

Słyszałem że wysyłają znów ale mi jakoś nie chcieli przysłac... :]

no niestety...wlasnie dostalem maila z TI:

Sorry. In this region we prefer to deliver free samples to the Company or University address. Please contact your University supervisor, use his name and the University address for delivery and reenter the request. Or contact your local distributor.

 

 

takze dopoki nie uda mi sie sciagnac w jakis sposob PCM to sprawe "przygasam" :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś zbędny ad8066,zamawiałem już dwa razy, dostałem potwierdzenie ale scalaczków nie otrzymałem.Łódz to chyba pechowe miasto.

cierpliwosci, przesyłka troche trwa;]

 

a ja mam inna ciekawostke;]

t-amp;]

poszukajcie na googlach o co chodzi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko pierwsze zamówienie było na początku stycznia a drugi pod koniet tego miesiąca.

to rzeczywiscie cos nie tak...ja zamowilem 3.02 , w mailu napisali ze przwidywana dostawa 13.02 ,

na stronie TNT w trackingu napisali ze 6.02 wzieli paczke z analoga a 9.02 byla juz u mnie - tempo expressss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar zakupic karte muzyczna, w cenie ~220zl moge nabyc Creative Sound Blaster Live! 24-bit USB, co o tym sadzicie ?? nie lepiej kupic jakas wewnetrzna do tej kwoty?? jak widzi wam sie taki pomysl. z gory tx za zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to i to .. bardziej pod muzyke raczej ale bez wiekszych problemow i bez wiekszych strat podczas gry, osobiscie posiadam Audigy 2 ZS jak widac na dole :) a ta karta powiedzmy ze do drugiego komputera.. dlatego sie zastanawiam co zakupic .. to czy cos innego podobnej cenie czy tez lepiej zainwestowac w wew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pcm ?? oczywiscie chodzi Ci o pci, nie myle sie ?? co w cenie 220zl kupie ?? przydalby sie do tego pilot, dosc wygodny rarytas:)

 

co sadzicie o

Sound Blaster Audigy 4 bulk Dolby EX DTS ES 108dB
?? w cenie ~210zl konkretnie ten:
Sound Blaster Audigy 4 bulk Dolby EX DTS ES 108dB
Edytowane przez oZmO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nie dostaniesz nic lepszego niż PCM pod muzykę

Jeśli chodzi o gry... sam lubię często gęsto...

IMO jest lepsza do gier niż Live tylko tyle że stereo to samo tyczy się filmów.

Edytowane przez Bartek-83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, po zachwytach OPA2604 przyszedł czas na coś lepsiejszego - niestety wzięło mnie ostatnio mocno na słuchanie muzyki i po kilku porównaniach do innych sprzetów trochę mi brakuje. Poza tym karta była zamawiana i składana na szybko i w sumie nie wiem na ile układ jest ok - nieważne.

 

W bliższym lub dalszym okresie mam zamiar złożyć subwoofer i skombinować jakiś wzmacniacz a Megaworksy które teraz mam sprzedać (narazie mam tylko satelitki zmienione).

 

Ale przydała by się dobra karta złożona tym razem solidnie i z dobrych części no i z tym zachwalanym AD8066. Przekopałem wątek i znalazłem tylko skąd <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> układ AD a reszta nie za bardzo. Dlatego może by zrobić jakąś listę linków i do tego jakieś info jak złożyć, jakie najlepiej użyć części - coś dla osoby nie mającej specjalnego pojęcia o elektronice a chcącej złożyć sprzęt dający dobrą jakość dźwięku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, może pora jest późna i słabo kontaktuje, poza tym właśnie zainstalowałem pluginy i sterowniki ASIO i jestem w lekkim szoku (czemu mnie wcześniej nie skusiło)... Ale żeby kupić części musze mieć jakiś schemat pod tego AD8066 do tego jak zrobić mody itp.

 

Dobra - znalazłem to: http://mars.iti.pk.edu.pl/~msfalcon/pcm2702/ - to się nadaje do AD8066? I do tego są jakieś mody poprawiające jakość dźwięku?

 

Zamówiłem AD8066 z Analog Devices - przy okazji wziąłem AD797 - jak mi się będzie chciało to ten drugi też sprawdzę jak chodzi.

 

No a narazie muszę się zabrać za gromadzenie częśći.

 

 

Takie pytanie - zasilacz można zrobić poza obudową - skoro jest stabilizowany, to czy nie będzie problemów z utrzymaniem napięcia - czy lepiej w obudowie umieścić?

 

Chcę do tego wsadzić jak najlepsze części - ale nie zbankrutować - proszę o pomoc...

 

 

Dobra, idę spać, bo zaraz zasnę przy kompie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...