Skocz do zawartości
BLANTMEN

Cwiczenia na mięśnie brzucha

Rekomendowane odpowiedzi

a ja tam nie stosuje zadnego treningu ani super dietki, a jestem zadowolony z płaskiego eleganckiego brzucha ;].... sekret twki w jedzeniu do woli wybranych potraw oraz w bieganiu kilkanaście minut dziennie dla relaksu, ale może pewnie też w warunkach każdego z nas.. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unoszenie nóg w lezeniu

unoszenie nog wiszac na drazku

Tak to jest genialne ćwiczenie . Unoszenie nóg tak pięknie wchodzi na brzuch że aż czujesz jak "palą" cie mieśnie brzucha . Polecam.

A oprócz tego jeszcze brzuszki ze skrętem i skośne brzuszki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam bardzo dobry sposób, są to zwykłe brzuszki ALE! nie rób to tak jak znasz(do kolan łokciami, plery bolą i wogóle)): połóż się ręce za głowę i rób tak jak byś chciał dosięgnąć głową do pępka (zginasz się w kręgosłupie) w fazie gdy będziesz zgięty naprężaj mięśnie ok 3 sec. możesz także używać skrętów. Ćwiczenie to nie jest męczące a mięśnie poprostu palą , i można spokojnie je robić podczas oglądania filmu, poćwiczysz i "kaloryfer" pewny!!! Powodzenia i Pozdro. PS.unoszenie nóg dobre na dolne partie brzucha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro Swing - Do ćwiczeń brzucha za jedyne 249 zł :mrgreen:

 

hahahahaah  :lol:  :lol:  :mrgreen:

 

Eeee, nie znasz sie. Na mięsnie brzucha tylko SUPER AB GYMNIC (czy jak to sie tam pisze :lol: ), kupując jedną sztukę, drugą dostajesz GRATIS! A jeśli zadzwonisz w ciądu najbliższych 10 min, dostaniesz również pokrowiec i okulary przeciw słoneczne w filtrem UV. Wszystko to za niezwykle niską cene, 99 złotych! Nie zwlekaj!

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwiczenia na mięsnie brzucha raczej nie daja jakis widocznych spadkow wagi i spalleniu faldek z brzuszka. Sam ćwicze Karate Kyokushin, brzuchow macham duzo, z przodu mam zelazo ;) a zezby nie mam takiej piknej wcale. Na spalanie tkanki tluszczowej najlepsze sa ćwiczenia areobowe - czyli takie które trwaja dosc dlugo nie sa za bardzo intensywne (np bez ciezarkow itp) i najwazniejsze - dostarzcana jest ciagle duza ilosc tlenu. Takimi cwiczeniami jest bieganie lub rower.

Ogolnie na zeźbe najlepiej potrnowac z 30 min silowych a potem pare kilosow nadczo, tak ze 3 razy / tydz.

Troszke mozna o tym poczytac w Man's Health ostatnim. (o bieganiu i o rzeźbieniu, zrzucaniu tluszczu)

Wczoraj jeszcze na znalazlem kalkulator ile dany wysilek zużywa kalori - Kalkulator Kalori by kalorie.net

A ogolnie wszystkim sportowcom polecam Sportowe Forum Dyskusyjne. Można znalesc tam duzo ciekawych informacji, przydatnych w prawie kazdej dyscyplinie.

 

PS. Forum to jest troche podobne do Tweaka - też często jest "szukaj" :P (lookajcie w menu u góry ForumWyszukiwarka.

 

Pozdrawiem i życze mokrego jajka, smaczego dyngusa i duzo prezentów pod choinką ;)

 

 

Co do wcześniejszego posta: SUPER AB GYMNIC chodzi w okolicach 20 zlociszy na allegro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same cwiczenia na miesnie brzucha nie sprawia ze beda one widoczne. Potrzebna jest odpowiednia dieta i co najwazniejsze cwiczenia aerobowe, dzieki ktorym spali sie tluszczyk ktory pokrywa brzuch. Mozesz biegac lub jezdzic na rowerze z tym ze musisz sie trzymac ok 70% swojego tetna maksymalnego (tetno maksymalne ze wzoru 220-wiek), wtedy najlepiej sa spalane tluszcze. No i wazne zeby nie przekraczac dlugu kalorycznego, czyli nie jedz wiecej kalorii niz spaliles:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja jem wszystko co popadnie i jakoś widać mój kaloryferek  :wink:

Ile treningow Judo tygodniowo? i ile trwaja? :)

 

Mozna jesc tyle ile sie chce z tym ze zawsze trzeba wiecej spalic. Oprocz judo pewnie jeszcze biegasz? a moze rowerek/basen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile treningow Judo tygodniowo? i ile trwaja?  

4 w tygodniu po 2 godziny dziennie :wink:

Oprocz judo pewnie jeszcze biegasz? a moze rowerek/basen?

Hehe biegam codziennie za autobusem jak się spóżnie na przystanek a basen raz w tygodniu :cry: (brak czasu na więcej a uwielbiam pływać :cry: :cry: :cry: )

 

Ogólnie to prowadze bardzo aktywny tryb życia bo prawie cały dzień jestem w ruchu i spalam bardzo dużo kalori , ale przez zime udało mi się przytyć 4 KG z czego jestem bardzo dumny i zadowolony :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

powiem tak

jesli chcesz schudnac z brzucha to cwiczenia miesni brzucha ci nic nie dzadza

jedynie aeroby w postaci biegania czy jazdy na rowerze daja pozytywne skutki.

 

Co do cwiczen hmmm unoszenie nog na dolne partie, normalne brzuszki na gorne partie i skrety tulowia na skosne.

 

KRATY nigdy nie bedziesz mial z samego cwiczenia brzucha....

 

 

zreszta liczy sie calosc a nie jedynie brzuch:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze ćwiczenie - schylać się po pilota od TV co godzine, jako obciążenie w jednej ręce paczka czipsów, w drugiej browar ;)

Zdecydowanie to najlepsze ćwiczenie. Czasem jeszcze warto "pobiegać" do lodówki po kolejne browary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele tez zalezy jaką organizm ma przemiane materii ... niektorzy moga jesc jesc i jesc nic niebiegajac i cwiczac - i sa jak sie to mowi "szczupli" czy innymi słowy wysportowani... inni wiadomo 2 dni za dlugo posiedza na foteliku przed TV z 3 pizzami w reku i sie dziwią czemu mi brzuszek urusł ?

- ja zas musze cwiczyc ale nie ze wzgledu ze mam "większa wagę" czy tez za duzy brzuszek, ja musze cwiczyc by niewyglądac jak hmmm "chudy bolek" ... mam bardzo szybka przemiane materii, dziennie jem PRZYNAJMNIEJ jedna tabliczke czekolady oraz jedna paczke delicji, do tego 2 jogurty DUŻE DANONE ( obojetnie jaki smak ), na objad ziemnaki, surówka & jakieś miesko, czasami wypadną LODY ... i o dziwo potrafie siedzec w chacie tydzien nic nierobiąc i jeszcze schudne to mnie czasami wk***** ; )

- zas co do samych cwiczen - rob tradycyjne brzuszki, przy czym rob sklony dziennie 8 serii po 10,11,12,13,14,15,16,17 sklonów - zachowując warunek ze: plecy podczas serii niedotykają podłogi, dwa, twoje ciało unosi sie i odpada podczas cwiczen jedynie 20 stopni ... ( cialo w sensie od kosci ogonowej do czubka glowy ) ...

- druga dosc skuteczna metoda - najlepiej wykonywac ja po cwiczeniach opisanych powyzej . to złapac sie jakiejsc belki na suficie i podnosic nogi do "poziomu:" tutaj starczy 10 serii po 5 podnoszen... na to wszystko wystarczy ok 30 min dziennie, jeden dzien w tygodni zrobic przerwe od cwiczen. to tyle ; )

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ale przez zime udało mi się przytyć 4 KG z czego jestem bardzo dumny i zadowolony  :lol:

Przytyc czy przybrac na masie? :)

 

Mozesz jeszcze sprobowac sauny [3x7-10minut] dla osiagniecia szybkiego efektu. Niektorzy polecaja jeszcze l-karnityne jednak nigdy nie probowalem wiec nie wiem, czesc osob bardzo sobie chwali czesc mowi ze nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]przy czym rob sklony dziennie 8 serii po 10,11,12,13,14,15,16,17 sklonów [...]

Eeee no co ty tyle seri :?: 8O Co ty chcesz spalać tłuszcz czy rozbudowywać mięsień . My na treningach mamy jedną serie ale średnio 160 i nie ma jak odpoczywać bo każdy liczy po 10 i cały czas się robi . Dzięki temu jest lepsza motywacja . Na pewno lepiej wchodzi robić do oporu niż na tyle swerii bo mięśnie nie mają kiedy odpocząć i są cały czas napinane . A po zrobieniu 160 naciśgasz brzych , naciągając tym samym jego mięśnie , i na drugi dzień nawet zakwasów nie masz.

 

Przytyc czy przybrac na masie?  :)  

A czy to nie jedno i to samo ?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...