Skocz do zawartości
fuxmen

SNAP zaczął liczyć

Rekomendowane odpowiedzi

No chłopaki jush coś cienko popierdujecie bez waszego mastera Snap-a...

Odrazu widać wielkie osłabienie.... maszyny GG i ToMby jush liczą więc =/- 3 dni i mówimy wam Papapa

Król wraca na swój tron.... :wink:

 

PS: Nie denerwujcie się zbytnio.... jush taka kolej rzeczy na tym świecie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie jest pomażyć co Ciacho ?? ech czasrm też chciałbym mieć takie chwile gdy mógłbym się oderwać od rzeczywistości :D heh ale nie martw się, spójrz w staty i weź prysznic :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy się albo chcesz dołączyć do Poland teamu :D albo do nas, albo zapomniałeś wziąć tego prysznica :twisted:

 

ehh ci ludzie to umieją rozśmieszyć po powrocie ze szkółki :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chłopaki ja nie marzę tylko mówię to co nastąpi za jakieś 3 dni.... See Ya! :wink:

 

Powiadasz ze wracacie na TRON? Nie wydaje mnie sie...KRECIK->przebudzenie doloze kilka setek od siebie i bedziesz mogl cmoknac TWEAK.PL w [gluteus maximus]la :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło czytać, że dobro Tweaka leży nie jednemu na sercu a klijeńci z Barwinka muszą pisać u nas bo tam wieje nudą i denatem o godzinie 19:15 od wczoraj pies z kulawą nogą nie zaszczycił postem forum.Barwkomp/seti/

Przecież to czarna rozpacz

Pozdrawiam All Users Proiect SETI :)

PS

Akurat na fulla (4x40W) zakica Gigi Dagostino - Lamour Toujour

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chłopaki ja nie marzę tylko mówię to co nastąpi za jakieś 3 dni.... See Ya! :wink:

 

Powiadasz ze wracacie na TRON? Nie wydaje mnie sie...KRECIK->przebudzenie doloze kilka setek od siebie i bedziesz mogl cmoknac TWEAK.PL w [gluteus maximus]la :)

Ale zebys sie przebudzil musielismy cie wyprzedzic??? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chłopaki ja nie marzę tylko mówię to co nastąpi za jakieś 3 dni.... See Ya! :wink:

 

Powiadasz ze wracacie na TRON? Nie wydaje mnie sie...KRECIK->przebudzenie doloze kilka setek od siebie i bedziesz mogl cmoknac TWEAK.PL w [gluteus maximus]la :)

Ale zebys sie przebudzil musielismy cie wyprzedzic??? :wink:

 

Wlasnie za duzo osob mnie wyprzedzilo :P nie podoba mnie sie to :) i musze popracowac nad tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to możecie coś ludzkiego kupić a tu na rubierzach UE od ŁukaBezszczęki to tylko harełki paśledniej jakości co kac po niej to przeżycie którego latami się nie zapomina.

8O 8O piles cos ??

jak tak to co ?? :lol:

nic nie kumam z tego

Kup na rynku w Białymstoku od Sowietów np Rasputina, Balshoi lub coś innego tego typu i obal to z kumplem butle mają 1 litr. i czekaj dnia następnego.

ŁukaBezszczęki= Łukaszenko

Rubierze UE=wschodnia granica kraju

harełka=wódka

kac=kociokwik stan na drugi dzień po upijnej nocy

Czy to aż takie nie z tego świata :)_

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...