Skocz do zawartości
viod

Forum strasznie sie kaszani

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh... ja nie rozumiem tego szumu wokol tej bublowatej przegladarki... nawet mi nazwa wyleciala z glowy... firekloc czy cos. przeciez to chala :/

Ok, ale teraz na serio :]

Wiem ze firefox ma dobra kampanie reklamowa, ale ta przegladarka wcale nie jest taka dobra. Nie dorasta do piet Operze, ktora jest wygodniejsza, szybsza i bardziej user friendly.

btw, firefox jest troche lepszy od IE o ktorym az boje sie wspominac, bo mi bedzie hanba i srom na wieki!

P.S. Nie jestem powiazany z Opera inc. w rzaden sposob, poprostu jestem poirytowany zaistniala sytuacja i tym, ze ludzie ubustwiaja firefoxa nie znajac opery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to offtopic, ale musialem powiedziec ze mozilla ma dobra kampanie reklamowa. i na tym koncza sie jej zalety. Opera jest bardziej user friendly, a stwierdzenie 'Opera jest bardziej user friendly? Ceikawe, bo to FF wygląda prawie identycznie jak IE' jest... smieszne. To ze IE wyglada prosto, ma duze przyciski zeby nawet ktos pierwszy raz uzywajacy IE mogl sie domyslec do czego sluza. Dla mnie prostota to nie jest synonim przyjaznosci uzytkownikowi. User Friendly jest opera, majaca mouse gestures(wbudowane, a nie jako jakis plugin). Jest uzyteczna, ma wbudowane wiele przydatnych rzeczy(i jest przyjazna, nie zmusza nikogo do uzywania jej mail klienta, rss feed readera, klienta irc i wiele innych. prawde mowiac to jak sie nie kozysta z tych funkcji, to nawet usuwa z menu opcje z nimi zwiazane. dlaczego? bo jest przyjazna uzytkownikowi.)

Dobra, koniec offtoppica, moze ktos zalozy temat w ktorym bedzie sie odbywac dyskusja na temat wyzszosci opery nad mozillom i tym bardziej IE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale marudzisz, po Twojej opowieści przychodzi mi do głowy jedna myśl - ty tych przeglądarek nie używałeś tylko Ci ktoś opowiedział takie bajki, albo przeczytałeś takie informacje w najnowszym komputer świat...

sam używałem operki pół roku i to świetna przegląradka, teraz mam firefoxa i jest jeszcze lepsza, po za gestykulacją default nie brakuje tu niczego innego, to właśnie firefox jest szybszy i do niczego innego jak surfowania mnie nie zmusza, nie wiem kto natłukł Ci do głowy z tym klientem ftp irc i inne :blink:

a wracają do tematu to problem z otwieraniem forum znikł B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja też dorzuce swoje 3 grosze

IE - no comment - wystarczająco dużo powiedziano na ten temat

Opera - fajny kombajn, nie do końca darmowy, zajedużo róznych opcji i ustawień, nawet ostatnio pogrzebałem trochę i znalazłem interesujące opcje

Firefox (zaznaczam, że używam) - mały, fajny, darmowy z mnóstwem dodatków. Co jest jego największą zaletą, chcesz coś mieć - instalujesz, nie chcesz nie istalujesz, tak powinno być!

a nie jak w winxp że najpierw wtrynia Ci się wszystko a potem żeby przystosowac system i wywalić śmieci poświęcasz 8 czy 9 godzin (tak wiem - jestem zboczony ;) )

dziękuję za uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale marudzisz, po Twojej opowieści przychodzi mi do głowy jedna myśl - ty tych przeglądarek nie używałeś tylko Ci ktoś opowiedział takie bajki, albo przeczytałeś takie informacje w najnowszym komputer świat...

1319709[/snapback]

Mhm... :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale marudzisz, po Twojej opowieści przychodzi mi do głowy jedna myśl - ty tych przeglądarek nie używałeś tylko Ci ktoś opowiedział takie bajki, albo przeczytałeś takie informacje w najnowszym komputer świat...

1319709[/snapback]

ie uzywalem, kazdy jakos zaczynal swoja przygode z internetem - ja niestety wlasnie tak.

potem przerzucilem sie na opere, i w miedzy czasie, sprobowalem firefoxa - niestety nie przekonal mnie - jest niewygodny i wolny(wolniejszy od opery)

komputer swiat? to jest to co tutaj sie na bannerze pokazuje? to nowa firma robiaca laptopy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja stwierdzam, że panowie administratorzy lub moderatorzy mają mały bajzel, w styczniu dostałem bana na 5 DNI!!!! a te 5 dni zmieniło sie w 3 MIESIĄCE:( i dopiero dziś odblokowano mi pisanie postów, oczywiście nie od tak, musiałem sie zgłosić do administratora (respect), nie powiem jaki ma nick ale był bardzo miły, dziex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakiego bana dostałeś (bo są dwa rodzaje.. ;) )

Pernamentny czy też czasowy razem z %...

Zapewne dostałes ów pierwszy (chociaż nikt nie daje takich banów na 5 dni) - więc trzeba było się przypomnieć

Gdybyś dostał ten drugi z % to zawieszenie konta powinno samo przeminąć (z wiatrem... ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem ze uzywam opery i FF razem ;) Ztym ze stosunek 9:1 w domu a w szkole odwrotnie (sam sobie pobieram bo ie ni zdzierze ;). Lubie FF bo ma fajna obluge RSS i pare fajnych plugow i mam fajny skin (w sumie to na obu mam praktycznie identyczny ;) ) ale brakuje mi w nim skalowaia takiego jak w operze oraz "wsteczowanie" jest o wiele wolniejsze... Pozatym opera ma sterowanie glosem :P A tak oglnie to moze zrobic cos takiego ja na tym forump i by bylo widać kto jest czarna owca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stwierdzam ze FF tylko i wylacznie ... uzywalem dlugo IE , Opery troche krocej ale to dopiero w FF podpasowal mi wyglad :lol: .... poza tym jest cala masa pluginow do niego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos powie czemu jak daje na forum ikonke "Go To Last Unread" ta mala taka pom-biała to w 90% tematów ładuja sie one z błędem...

gdy nie przeglądam watków przy pomocy tej ikonki wszystko jest OK.

Przegladarka IE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Zależy jakiego bana dostałeś (bo są dwa rodzaje.. ;) )

Pernamentny czy też czasowy razem z %...

Zapewne dostałes ów pierwszy (chociaż nikt nie daje takich banów na 5 dni) - więc trzeba było się przypomnieć

Gdybyś dostał ten drugi z % to zawieszenie konta powinno samo przeminąć (z wiatrem... ;] )

1329084[/snapback]

Sam dałeś mi tego bana i to z 10%, ale sam nie minął :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Grzechu_1990, chyba nie oczekujesz przeprosin?

 

Niestety stało sie jak sie stało, nic już nie poradzisz. Sprawa wyjasniona i nie ma sensu dalej o tym rozprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie chce przeprosin ale chce żeby kto inny na tym nie ucierpiał.

Zauważyłem że jest bug związany z liczeniem postów (10 największych gaduł dziś), polega on na tym, że napisałem ileś tam postów, wylogowuje sie, wracam po jakimś czasie (tego samego dnia) i nie ma mnie na tej liście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...