Skocz do zawartości
Slayer

__

Jakie metody antykoncepcji stosujecie  

  1. 1. Jakie metody antykoncepcji stosujecie

    • prezerwatywa
      41
    • tabletki antykoncepcyjne
      35
    • kalendarzyk
      0
    • silna wola :)
      5
    • wszystko naraz ;P
      10
    • nie uprawiam sexu :(
      39
    • inna metoda- jaka?
      3


Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie moderator bron chlopie te mlode istoty ktore wchodza na to forum przed zgorszeniem i rozpusta jaka popelniaja niektore osobniki, ta demoralizacja mlodego pokolenia musi sie skonczyc zadamy my czyli kolko radia maryja o zamkniecie tego szatanskiego tematu nawet nie wiecie jakie zgorszenie w moim umysle dokonalo przeczytanie kilku odpowiedzi byscie sie wstydzili ciekawe co wasze mati i rodzina na to pewnie teraz sie modla o wasze dusze zeby ogien piekelny tylko was musnol a nie spalil do kosciola spowiadac sie :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie moderator bron chlopie te mlode istoty ktore wchodza na to forum przed zgorszeniem i rozpusta jaka popelniaja niektore osobniki, ta demoralizacja mlodego pokolenia musi sie skonczyc zadamy my czyli kolko radia maryja o zamkniecie tego szatanskiego tematu nawet nie wiecie jakie zgorszenie w moim umysle dokonalo przeczytanie kilku odpowiedzi byscie sie wstydzili ciekawe co wasze mati i rodzina na to pewnie teraz sie modla o wasze dusze zeby ogien piekelny tylko was musnol a nie spalil do kosciola spowiadac sie :D:D:D

 

ale z koleji one są najcieńsze, z prążkami zaj... cisnęły ;) Smakowe( oprócz walorów smakowych :P) ujdą, ale to zwykły lateks.

 

:

mam pytanko slayer jadles czy komus loda obrabiales hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekaj napisales szklanka wody czy szklanka wódy bo wiesz to pierwsze nie wiem po co jest ale wiem ze po tym drugim to juz zadna antykoncepcja nie dziala :D:D:D he co gorsza po tym drugim to sie nawet nie mysli o antykoncepcji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekaj napisales szklanka wody czy szklanka wódy  bo wiesz  to pierwsze nie wiem po co jest ..

mało latek masz to nie wiesz :)

 

szklanka wody... zamiast :lol:

Tak, zwlaszcza jak lodowata i do niej wlozyc "interes" :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sfx- "pisząc walory smakowe" miałem na myśli urozmaicanie smakowe dla tych co lubią urozmaicać stosunek sexulany - a lubią mieć na języku także smak świerzych pomarańczy, truskawek czy innych :)

Czyzbys lubowal sie w obcmokiwaniu prezerwatyw smakowych ?? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i odrazu dla wyjaśnienia- mowa o stosunku opartym o założenia klasyczne ( bez względu na pozycję) ;)

 

"slayer a uzywales arouserow?? takie czarne opakowanie z ferrari"

No 3 razy użyłem ( za 1 razem coś nie wyszło- strasznie obcisłe są :)) Niby niezłe, ale trochę krępujące są ;)

 

A i używałem też Durexów z maścią przedłużającą stosunek - to, że nie pękły to dobrze, ale ta niby maść to bzdura- nic nie daje  :roll: 

I żeby nie było, że 2 minuty i koniec :P Jak na razie wyszło mi najdłużej ponad 2 godziny z przerwą łączną na ok. 15 minut, wiec źle nie jest  :D

Durex-y sucks - faktycznie pęlają, Unimil ujdą, a dla prawdziwych "harcore-owców" polecam Life Style - zielone, są nie do rozwalenia :lol:

Na szczęście w pewnym wieku dorasta się do pigułek (thanks God). Piguła RoXX :D

 

Temat uważam za dość przydatny - niedługo na statystykę będę robił analizę jakiejś grupy społecznej przy wyszczególnionej danej cesze :D Ciekawe co moja Pani dr powie :twisted: :lol: PLÓM :Plóm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sfx- "pisząc walory smakowe" miałem na myśli urozmaicanie smakowe dla tych co lubią urozmaicać stosunek sexulany - a lubią mieć na języku także smak świerzych pomarańczy, truskawek czy innych :)

Czyzbys lubowal sie w obcmokiwaniu prezerwatyw smakowych ?? 8O

Wiesz REED moze Slayer jest takim malym fetyszysta :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no t o sie rozkrecilo wicie na jezyk podczas oralu tez mozna zkladac bo kto wie wkoncu wiruzy i zarazki kazda droga moga sie dostac a nie daj boze jak sie ugryziesz niechcacy w jezyk i zaczniesz sie zabawiac z dziewczyna ktora robiaC SOBIE DOBZE RECZNEI ZROBILA SOBIE KUKU TY nieswiadomy polizesz i juz pan hiv na ciebie czeka wiec pamietajcie gumka tez na jezyk hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...