Skocz do zawartości
Lisek

Bar Zaścianek :)

Rekomendowane odpowiedzi

Robi wrażenie.

Zauważyłem jednak kilka literówek w opisie na stronie głównej.

Brak polskich znaków diakrytycznych w niektórych wyrazach.

Detale:

Chełm - miasto w województwie lubelskim, do 1998 r. stolica województwa chełmskiego, o ponad tysiącletniej tradycji, leży na Wyżynie Lubelskiej, nad rzeką Uherką - lewym dopływem Bugu, na zboczach wyniosłego kredowego pagóra. Usytuowanie miasta na prastarym szlaku handlowym biegnącym z Warszawy przez Lublin, do Kowla i dalej do Kijowa, już w przeszłoci zadecydowało o jego rozwoju. Współczenie dodatkowym walorem staje się jego przygraniczne położenie niedaleko przyszłej granicy Unii Europejskiej.

Zaścianek jest kawiarenka w straropolskim stylu, pociaga swoim unikalnym urokiem i miła obługa. Znajduje się w 100 letniej drewnianej chacie sprowadzonej z pobliskiej wsi. W środku panuje przytulny nastrój. Przed budynkiem znajduje się plac zabaw dla dzieci, a nie dalej jak 10 minut drogi las.

 

Zamiast wyrażenia 100 letniej użyłbym też raczej wyrażenia stuletniej. Dla zachowania jednolitej formy. Wcześniej w tekście pojawia się wyraz tysiącletniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisano wcześniej fajne fotki.

Ale przydao by się jakieś z pory wiosennej (w dzień ,zielona trawka itp. pozatym z wnętrza)

Wnętrze będzie, wiosna też będzie. Tylko coś niebardzo mogę się zebrać żeby pójść i cyknać nowe fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie stanie jak powiem ze mi sie nie podoba ? :> ....

 

a serio to fotki mi sie podobaja...

co do stronki... to jakos cos mi nie pasuje ( chyba top strony ) ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super ten bar w zimie wyglada tylko cos mały ise wydaje ;/

 

co do stronki to mi sie akurat podoba , kolorki klymatyczne czciona tez moze byc IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz bedzie ze sie czepiam na sile. ale nie podoba mi sie to ze w firefoxie w 1024x768 musze zjezdzac scroolem w dol strony zeby na nia wijsc i kliknac "zajrzyj do nas"

1304216[/snapback]

Kto w tych czasach używa jeszcze tak archaicznej rozdzielczości :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. będzie sie że sie czepiam ale u mnie w mieście jeste bar o tej samej nazwie czyli ZAŚCIANEK i funkcjonuje on jeszcze od czasów PRLu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto w tych czasach używa jeszcze tak archaicznej rozdzielczości :-P

1304218[/snapback]

Ja :P

Dobra. Ale do rzeczy.

Fajna strona. Nie wiem jak wyglądała poprzednia wersja, ale ta mi się podoba. Fajne zdjęcia. I nieźle dobrane kolory, chociaż siedzę teraz na uczelni i trag mnie szlafia, bo mam trochę wypalony monitor przez co mi się niewygodnie czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra troche sie powymadrzam jak moge ;)

Ogolnie zalozenia dobre, ale :

1. czcionka w menu i paru ozdobnikach fajna ale nieczytelna , moze uzyjesz np co w stylu aliasowanego Timesa (albo podobna tylko troszke bardziej fikusna).

2. jak juz mowimy o czcionkach to ogolnie za maly kontrast miedzy i czcionkami w bitmapach na cssach a tlem, kiepsko sie czyta

3. pseudobutton "strona głowna" troche ni w piec ni w 10 dalbym po prawej trzymajac sie ogolnego ukladu strony.

4. foty w galerii nierowno przyciete ;)

 

Zeby nie tylko krytykowac, ale cos zaproponowac ;)Dołączona grafika

 

 

Oczywiscie ta czcionka do zmiany, ale chodzilo mi o jej wyrazistosc no i kolor w stosunku do tla - ta sam uwaga do zwyklego tekstu co by sie lepiej czytalo

 

6. Dobrym zabiegiem jest roznicowanie niektorych najwazniejszych wyrazow w tekscie boldem, bardzo dobrze to wyglada

 

Tyle ;)

Edytowane przez manfred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...