Skocz do zawartości
kobyszcze

Breed

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie widziałem demka,dopiero przed chwilą zassałem i zobacze co to jest warte..a pamiętam,że kiedyś czytałem w cd-action same zachwyty na temat tej giery, jaki to nie miał być fpp..a tu taka mizeria..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyłeś...chyba jednak dam sobie spokój z tą gierą.

A ja nie,dam grze szanse.Bede ja moze dzis mial to sie podziele opiniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podziel sie wrazeniami jak juz będziesz miał,to zadecyduje czy kupować.. :D

Przed chwilka to zainstalowalem a poniewaz chwilowo nie mam czasu i musze gdzies wyjsc to za wiele nie sprawdzilem le z tego co widzialem to powiem ze to zupelnie co innego niz to co widzielismy w demie - 2 rozne gry ale to nie zmienia faktu ze jest przecietna,tzn obiekty mogly by miec nieco lepsza jakos textur choc jedynie co widzialem to wszystko pod noktowizorem bo jakos nie moglem go wylaczyc zadnym guzikiem :) nie wiem moze trzeba jakis przy3mac :),woda jest oshaderowana ale to standrd w grach,chociash jej powierzchnia jest nieco za kwadratowa :)Co dalej ?? Mozna zmieniac kamere na 3cia osobe (tez standard) i trzeba przechodzic przez tutorial.Mozna wchodzic do pojazdow (rownierz standard).Co do plynnosci to na moim sprzecie wszystko wymiata w max detalach z AAx4 i anizo X4 wiec to przynajmniej jest dobre.Podsumowujac,gra typu Halo,nic specjalnego ale zagrac bez watpienia warto,pozatym pamietajcie ze widzialem jedynie poczatek,pozniej gra moze zachwycic bo screeny przy instalacji nawet imponuja, a narazie jest takim szaraczkiem w moich oczach.Co wiecej?? Musze zagrac dluzej i wtedy Wam powiem wiecej szczegolow, ale to dopiero jak wroce.Poki co - macie pewien obraz.PS - multiplayera jeszcze nie sprawdzilem ale z tego co pisza zapowiada sie niezle,ale jaki on jest - wszystko zobaczymy w najblizszej przyszlosci :) :wink: pozdro 4 all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wrocilem i zagralem chwilke i teraz moge powiedziec wiecej.To o czym pisalem to w sumie byl tylko tutorial wiec sie tym nie sugerujcie.Przeszedlem do 2 levelu i tak o: grafa jest bardzo ladna ale niestety zaczelo tez przycinac wiec trza wylaczyc AA na sprzetach mojego pokroju :) ale ogolnie jest dobrze.Fajne jest dowodzenie kolesiami ale troszke za duzo tych "efów" :) Jednak teraz moge polecic ta gre bardziej niz w moemencie zanim nie wyszedlem z domu :) Ogolnie z 8/10 moge jej wystawic.Wiecej powiem jak dojde dalej ale narazie sugerujcie sie tym postem a mniej tym wyzej :) Pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.ale i tak ta gra jest dla mnie jako przykrywka bo zalatwiam sobie cos na czym mi od dawna zalezy - knights of the temple bo lubie klimaty z tych gier,choc w breeda i tak bede gral,ale mniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podziel sie wrazeniami jak juz będziesz miał,to zadecyduje czy kupować.. :D

noktowizorem bo jakos nie moglem go wylaczyc zadnym guzikiem :)

Zapomniałeś dodać, że ten noktowizor jest tylko domyślnie włączony w turtorialu

 

nie wiem moze trzeba jakis przy3mac :),woda jest oshaderowana ale to standrd w grach,chociash jej powierzchnia jest nieco za kwadratowa :)Co dalej ?? Mozna zmieniac kamere na 3cia osobe (tez standard) i trzeba przechodzic przez tutorial

Nie prawda, nie trzeba. Nie przechodziłem i można bez tego zacząć gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...