Skocz do zawartości
syfur

egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bardzo lubię chodzić w garniturze. Ubieram się w niego kiedy tylko mogę.

 

--

Odpowiedzi będą wieczorem na www.gazeta.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh 16/20 z testowych zkąd wiem ??? wszystkie odp z testu napisalem sobie na ręku :) heh bez rozprawki mam 26ptk :) mam nadzieje, że ocenią mi rozprawke na 14 ptk :) wtedy będę miał 40 ptk :):):) i będzie lolowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh 16/20 z  testowych zkąd wiem ??? wszystkie odp z testu napisalem sobie na ręku :) heh bez rozprawki mam 26ptk :) mam nadzieje, że ocenią mi rozprawke na 14 ptk :) wtedy będę miał 40 ptk :):):) i będzie lolowo :)

Wiesz nic nie sugeruje jeśli naprawde napisałeś to dobrze to dostaniesz te 14 pt. ale ja zawsze biore pod uwage najgorszą opcje wiec licz jakieś 10 ptk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w zadaniach zamkniętych w 7 i 8 błąd niby chociaż osoba która to wypełnila tez mogła sie pomylić ... :twisted: w Otwartych zadaniach strace góra 2 punkty. Zobaczymy ile dostane za rozprawkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nic nie sugeruje jeśli naprawde napisałeś to dobrze to dostaniesz te 14 pt. ale ja zawsze biore pod uwage najgorszą opcje wiec licz jakieś 10 ptk :)

Wiem niestety może być i tak :) Na szczęście jutro mat-przy licze na jakieś 45-50 ptk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie znalazłem nieoficjalne odpowiedzi do jutrzejszego testu :

 

cdbbcdcbaddcbabbdccabdcad

 

Nie wiem jak 1'sze 4 zadania będą się sprawdzać no to bośko dawaj ile wlezie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiesz nic nie sugeruje jeśli naprawde napisałeś to dobrze to dostaniesz te 14 pt. ale ja zawsze biore pod uwage najgorszą opcje wiec licz jakieś 10 ptk :)

Wiem niestety może być i tak :) Na szczęście jutro mat-przy licze na jakieś 45-50 ptk :)

jaki skromny :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam to tutaj sami magistrzy nowi :D Ja mam 16/20 z otwartych i gdzieś z 14pkt z zamkniętych, może ciut wiuęcej. Gdzieś tak 30-33pkt  :?

No nie ? Wkurza mnie fakt ,że wszyscy na próbnym chura łatwe łatwe no to jak wszędzie mówią, że łatwe to dowalili na egzaminie temat , który IMHO nadaje się raczej dla kobiet. Jakby dali tematy sportowe i rozprawka byłaby na temat "dlaczego warto grać fair play" to przypuszczam, że większość mężczyzn napisałaby na minimum te 40 ptk. ale tak patrze i wszyscy kozaczą :P

 

BTW: jestem pewien, że jutro większość napisze "aaaa proste było". Ja zawsze noga byłem z matmy więc dla mnie te testy matematyczno przyrodnicze nie byłby czymś co tygryski lubią najbardziej dlatego liczyłem na humana no ale cóż ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jaki spasik dzisiaj był teścik :) Rozprawka marzenie, dosłownie jak przeczytałem temat to był taki loozzz :) Najlepsze jest to, że udało mi się "sprawdzić" (ach te zdloności omijania plomb :) ) temat 15 min przed testem więc z kumplami sobie ogadaliśmy, reszta była w miare też fajna :) Kilku nie jestem pewien (np. to z tym wiekiem :) ), cały test skończyłem pisać minutę przed końcem, w sumie jako ostatni na sali, ale dostałem wenę na rozprawce i co zrobić :) A najlepszy był koleś, który po 40min zaczął się słomką bawić bo już nie wiedział co pisać :lol: Z poza szkoły przyszedł koleś z podstawówki - tyle, że to był znajomy dla naszej klasy bo byliśmy z nim w 6 klasie na wycieczce :) Dobra więcej nie pisze bo jeszcze mi unieważnią :lol:

PS. A nam dawali za darmo soczki -> Najlepsi byli ci którzy nimi handlowali :lol:

PPS.Też bym się spooznił na test, ale wuefista jechał samochodem i mnie podrzucił (spox kolo)

 

Update: Test był w sumie podobny do próbnego (może rozprawka łatwiejsza), ale w sumie tego nie idzie sprawdzić bo każde Wojewodztwo miało inny próbny, a ja widzę, że jestem jedyny chyba z Wlkp. :) Na próbnym mieliśmy rozprawkę "Błogosławiony Trud" - temat przewodni PRACA

 

Update2: 19 pkt. z zamkniętych, -2/3pkt z otwartych :/ do tego trzeba doliczyć rozprawkę i zaproszenie/ więc myślę, że będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CePeK ja tez z wlkp :) 16/20pkt :) ale ne wiem jak reszta :/ nei zczailem tej tabelki cholera :/ i tych 4 czegos tam wymienic :/ licze tak na ok.35pkt:/ a jutro? eh trza bedzie sie postarac tylko niech bedize latweeeeeeeeeee!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie egzamin z matmy jeden wielki LOL:) Zrobiłem to dziadostwo w pół godziny sprawdzilem z 5 razy przepisalem odpowiedzi i poszedłem 40 minut przed koncem bo mi sie nudził :twisted: Oby więcej było takich egzaminów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem w 40 minut ale niestety nie wszystko.W sumie za zadania które zrobiłem mogę dostać max. 36 punktów, więc liczę na jakieś 30. Wczorajszy był dla mnie znacznie łatwiejszy humanistyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu jaka prościzna :D zadania z maty i fizy prosciutkie . A jaką daliście odpowiedz z tym zadaniem z polietylenem ,z tymi glonami w jeziorze i z tym jajkiem co się ścina ??

z polietylenem dałem odp: to z po3trójnym wiązaniem i źle mam :)

z tymi glonami to że przez nawozy z pól a jajko ścina się przez alkochol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO trudne było dzisiaj.

 

--

Ja dałem takie odpowiedzi:

1.Ankietowali 300 osób.

2.Kąt wynosi 72 stopnie.

3.Zaznaczony kawałek to erozja jakastam [przeciwnie do transportu].

4.Żarówka może pracować 27h.

5.Zakwasy są spowodowane oddychaniem beztlenowym.

6.Na obrazku są kijanka i skrzek.

7.Rożnią się skrzelami i płetwą.

8.Najdokładniejsza mapa jest w skali 1:5 000.

9.Alkohol ścina nieodwracalnie.

10.Glony to nawozy.

11.Monomer to eten, C2H4.

Reszty nie pamiętam :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...