Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

waga sie liczy przy kazdej mocy ( i momenice obrotowym) neizaleznie czy masz 100KM czy 1000KM.

to tylko gra i do tego arkadowa wiec niespodziewam sie realizmu.

 

PEACE i czekamy z neiceirpliwoscia az ukaze sie ona w sklepach a tym czasem zostaje NFSU 1 i street w zyciu realnym ( gdzie sie walczy o kazdy kg , KM i Nm:) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy trailerek;

http://www.gamershell.com/download_6890.shtml

 

prezentuje ogólnie możliwość grafiki, która co by ty nie mówić - nie różni się zbytnio od tej z części pierwszej + trochę wstawek z replayów

ogólnie słabo 

8)

Ale nie powinny (teoretycznie) dzieki temu wzrosnac wymagania. A grafa i tak mi sie podoba :mrgreen: Zreszta po kilki chwilach czlowiek nie na grafe zwracal uwage tylko na speed :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe NFS U 1 to jest chyba najbardziej dresiarska gra ;/ ahhh te wielkie rury ala rynny, spojlery z F1 zderzaki z lokomotywy i naklejki NOS POWER, Greddy,BREMBO,FERODO, te wszystkie przezroczyste światła grrrr jak ja tego nie lubie....hehehe a pod maską tego golfa czy czegoś tam(nie mówie ze w USA czy gdzies) silnik 75hp 1,4D :lol: jak juz sa te naklejki typu riegier tuning to powinnien byc tuning a nie spojler na spojlerze i lakier zebra....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą to na płytce z Burnoutem 3 [PS2] jest grywalne demko NFSU2 :D Chwilkę potestowałem i powiem szczerze że granie w to na PS2 mnie nie bawi. Jeśli już grać w NFSU to tylko na PC bo na PS2 wygląda to strasznie biednie przy wcale nie zadowalającej płynności animacji :?

ok, idę szarpać w Burnout'a :twisted:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...