Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dostepne autka to...

Acura RSX , Dodge Neon , Ford Focus ZX3 , Honda Civic Si Coupe , Honda S2000 , Hyundai Tiburon GT , Mazda RX7 , Mazda Miata MX5 , Mitsubishi Eclipse GSX , Acura Integra Type R , Mitsubishi Lancer ES , Nissan 240SX S14 , Nissan 350Z , Nissan Sentra SE-R Spec V , Nissan Skyline GT-R R34 , Peugeot 206 S16 , Subaru Impreza , Toyota Supra , Toyota Celica GT-S , Volkswagen Golf GTi , Audi TT , Cadillac Escalade , '05 Ford Mustang GT , Infiniti G35 Coupe , Lincoln Navigator , Lexus IS 300 , Mazda RX-8 , Mitsubishi 3000GT , Opel/Vauxhall Corsa , '04 Pontiac GTO , Toyota Trueno AE86(Corolla) , HUMMER H2

... Oczywiscie nie oficjalnie , ale słychac o nich co nieco ...

Zawsze to jakaś informacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wyglada okladka sierpniowego cd-action  :twisted:  

 

Dołączona grafika

cd-action jest dla takich smutnych amatorow (takich naprawde amatorow :wink: ), ale prawda jest taka, ze cda powstaje wlasnie dla takich ludzi, amator dla amatora :roll: . a ten smuggler to zalosny typek, ktory jedzie po kolesiach ktorzy nie maja szansy mu odpowiedziec... a jak przychodzi do wymiany zdan to banuje bo gubi sie w swoich zalosnych wypowiedziach. dlatego cda sux 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych ale u mnie ani przez mozille, ani przez flashgeta ani nawet przez IE nie chce ssac ;] sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych ale u mnie ani przez mozille, ani przez flashgeta ani nawet przez IE nie chce ssac ;] sorry

podobnie - nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiadomo czasem czy zanjdzie się w grze jakies BMW, najlepiej serii 3. Skoro jest lexus is300 to powinno być też BMW 330i. Z tego co wiem to trójki też są bardzo popularne jeśli chodzi o tuning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...