Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oba sa szpetne, to auto wyglada jak nieco szybsza taksowka

http://srrru.no-ip.org/hans/Skyline.jpg[ /img]

Nissan Skyline GT-R 34 V-Spec II RULEZ!

i jego silnik tez rulez  8)  

http://srrru.no-ip.org/hans/skylineengine.jpg[ /img]

taa, tyle ze ten skyline z Subaru nie ma szans wygrać na jezdzie miedzy pachołkami, nawroty,łuki itp... .takie 2 turba to pewnie dziuuuurrraaaaa ogromna.....900hp i miszcz prostej :lol: :lol: :lol: :lol:

Mama cie nie nauczyla cytowac bez zdjec ?? :evil:

 

A tak pozatym to skyline z exvitermini (1400ps) wciagnie kazde subaru nosem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modlin?

Tak

 

W tą sobote były mistrzostwa Polski w sprincie na 1/4 mili na warszawskim lotnisku Bemowo. Był ktoś?? Ja niestety nie miałem przy sobie aparatu, a fajne furki były :twisted: Jak ktoś był z aparatem to niech wrzuci fotki:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta wygladaja bardzo ladnie. Otoczenie wyglada bedznadziejnie, tak samo jak w 1.

 

Textury nadal w low res, co sie od razu rzuca w oczy ( nie wiem w czym oni maja problem zeby wszystko otextrutowac po 1024x1024 jak tych textur jest kilka...

 

Nio i ta syfna swiecaca sie z [gluteus maximus] droga. Qfa te drogi sa wykladane lustrami czy co. Asfalt sie nie blyszczy a juz tym bardziej nie odbija wszystkiego dookola , to jest zalosne

 

Najwazniejsze zeby gierka miala moc, a motyw rozbudowy / ciaglego ulepszania w polaczenia z samochodami to gwarant sukcesu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego ty sie spodziewales,jak NFSU1 tnie na kazdym kompie to sobie wyobraz jakby ciela gra,ktora by miala takie paramettry.poporstu jeszcze oni nie umieja optymalizowac

Na moim nie tnie w 1024 HIGh 4xAA 16xAF 8) A to tylko zwykly dureń 1,8 i R9550 (nie kręcone) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Oba sa szpetne, to auto wyglada jak nieco szybsza taksowka

Buahaha lol.

Nissan Skyline GT-R 34 V-Spec II RULEZ!

i jego silnik tez rulez  8)

Och Skajlajn baryła, szafa, autobus, traktor....nie chodzi mi o osiągi tylko wygląd ;P

 

A w grze będzie jakaś zapyziała ( Impreza) :|

Źle ją zrobili (na zdjęciu nie wygląda ładnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oba sa szpetne, to auto wyglada jak nieco szybsza taksowka

http://srrru.no-ip.org/hans/Skyline.jpg[ /img]

Nissan Skyline GT-R 34 V-Spec II RULEZ!

i jego silnik tez rulez  8)  

http://srrru.no-ip.org/hans/skylineengine.jpg[ /img]

taa, tyle ze ten skyline z Subaru nie ma szans wygrać na jezdzie miedzy pachołkami, nawroty,łuki itp... .takie 2 turba to pewnie dziuuuurrraaaaa ogromna.....900hp i miszcz prostej :lol: :lol: :lol: :lol:

Mama cie nie nauczyla cytowac bez zdjec ?? :evil:

 

A tak pozatym to skyline z exvitermini (1400ps) wciagnie kazde subaru nosem :twisted:

na prostej, owszem i wciągnie taką furą to się nie da jezdzic :lol: w mieście..takie auta to tylka na modlin itp. a ja mówie o normalnej jezdzie i jezdzie miedzy pachołkami,tak jak np. KJS-y...mimo tego ze skyline ma o wiele wiecej mocy od subiego to i tak nie ma szans z nim wygrac na kjs czy innym rajdzie...a co to za filozofia na prostej jezdzic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Zalezy pod co dana fura jest zrobiona. Taki skyline rownie dobrze moglby w drifcie czy innych konkurencjach startowac (ksj) gdyby byl pod to przygotowany. izi

Dobrze przygotowany czyli odchudzenie tyłka (czytaj ścięcie tych nadkoli i innych badziewi :P)

A na prostej no każxy głupek umie docisnąć :P

Ps. Już widze Skyline na drifcie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

dla mnie w NFSU ma dwie podstawowe wady, jeśli chodzi o grafikę:

1. brak bump-mappingu (na drodze przynajmniej mógłby być!)

2. niskiej rozdzielczości tekstury

 

jeśli chodzi o gameplay - mogłaby być możliwośc uszkdozenia autka - teraz tylko w drafcie można zaliczyć totaled. do tego powtórki! ja chcę powtóki!

 

miło by było móc sobie wrzucić na podkład jazdy własną muzyczkę - teraz muszę w tle puszczać WinAmpa, bo muza w grze mnie zaczęła po kilkunastu rajdach wkurzać.

 

z tego, co wiem, to nic z tych rzeczy nie będzie poprawione w 2-ce.

 

fajnie, że będzie dostępne całe miasto - tylko jestem cholernie ciekaw, jak to zostanie zrealizowane w praktyce.

NFSU to arcade - więc model prowadzenia pojazdu mi bardzo odpowiada - kojarzy mi się z serią Lotus ;)

 

czekam na dwójeczkę - mam nadzieję, że nie zdziwię się wymaganiami sprzętowymi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Już widze Skyline na drifcie  :lol:

LOL bys sie zdziwil jak to auto potrafi jezdzic w drifcie! poszukaj w necie filmikow to bedziesz odwolywal to co napisales:) pozdr

eee myśle ze ten nissan co był na zdjęciach z tym silnikiem to w zyciu by nie zadrifował tak jak subi...juz widze jak to chodzi, zanim te 2 turbospręzarki z TIR-a się napędza pewno trzeba wkręcic silnik na 5K rpm a gdy juz sie go wkreci to masz cały moment no i jak chcesz driftowac gdy masz moment obrotowy silnika w bardzo małym zakresie obrotów? za duże Turbo to tez nie dobrze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

no TEN konkretyn pewnie nie, ale widzialem filmiki na ktorym robili drifta na skyline prosto z fabryki (0 tuningu)

:P

Pooglądaj se filmówki jak Impreza dogina, baryła się schowa :P

A i tak w driftach Nissan Silvia wymiata :wink:

http://www.car-videos.com/videos/impreza.asp

Tu jest sporo filmówek ale serek do bani idzie 5kb/s :P

Dołączona grafika

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na prostej, owszem i wciągnie taką furą to się nie da jezdzic :lol: w mieście..takie auta to tylka na modlin itp. a ja mówie o normalnej jezdzie i jezdzie miedzy pachołkami,tak jak np. KJS-y...mimo tego ze skyline ma o wiele wiecej mocy od subiego to i tak nie ma szans z nim wygrac na kjs czy innym rajdzie...a co to za filozofia na prostej jezdzic??

Skyline bez modyfikacji ma zblizone osiagi do fabrycznego Subaru, a jezdzenie miedzy pacholkami mnie wogole nie interesuje, mozliwe ze nie ma szans wygrac z subaryna w jakis konkurencjach, wole go bo ma prezencje i potencjal, do ulicznego warczenia wystarczy na zadne szutrowe rajdy sie przeciez nie wybieram rozmawiamy w koncu o NFS: Underground 2 a nie Colin McRae Rally iles tam. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wy, ale ja najbardziej bym chcial by w U2 byl widok ze srodka:)czyli ukochana kierownica, obrotomierz, predkosciomierz itd:) no ale chyba EA tym razem rowniez pojdzie na latwizne i pominie ten "szczegol"...:/ (nie wiem bo nie chce mi sie czytac na stronach o nfs jakie zmiany beda w U2:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wy, ale ja najbardziej bym chcial by w U2 byl widok ze srodka:)czyli ukochana kierownica, obrotomierz, predkosciomierz itd:) no ale chyba EA tym razem rowniez pojdzie na latwizne i pominie ten "szczegol"...:/ (nie wiem bo nie chce mi sie czytac na stronach o nfs jakie zmiany beda w U2:))

tez chcialbym kierownice i rowniez sie zgadzam ze ea zapomnie o tym fakcie :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa, tyle ze ten skyline z Subaru nie ma szans wygrać na jezdzie miedzy pachołkami, nawroty,łuki itp... .takie 2 turba to pewnie dziuuuurrraaaaa ogromna.....900hp i miszcz prostej :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Zapominasz, że profesjonalne samochody do wyścigów, jak i wozy WRC mają podtrzymanie turbiny. Więc nie ma żadnej dziury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie minusem samym w sobie dla gry jset juz fakt ze pochodzi z konsoli. Od razu nastawiam sie na komercyjne gowno dla mas...

 

Wiem ze to moze niedobre podejscie ale niestety czesto sie sprawdza.

 

Z konsolowo - pc towych gier na razie podobala mi sie GTA3 i VC , ale niestety znowusz z powodu ograniczen konsoli mocno skopana.

 

Z real modem fajnie sie nadal gra w gta 3, odpalone na 1600x1200 z aax4 daje miod jakosci autek, skoda octavia i kilka innych modeli sa jak prawdziwe :) Nio i ani jednego pikselka sie nie dopatrzymy.

 

Gorzej z texturami, jeszcze troche, jeszcze tylko kilka lat i gierik wreszcie zaczna wygladac tak jak powinny, high polygon count, mega wielkie textury, technologie oswietlenia i efektow.. Juz niedlugo! warto zyc aby to zobaczyc :)

 

Duzo fajniej by bylo gdyby gry robili NAJPIERW na PC a potem sie bawili w jakies nedzne konwersje na konsole...

 

Wtedy gry nie tracilyby uroku a konsolowcom zostawalyby resztki ( to tez jest w sumie nie fair ;/ )

 

A no i bardzo mnie irytuje jak widze ze gra na konsole ( przeciez oni se nie zmienia grafy, proca... ) haczy... NO bez jaj, po to ktos kupil to gowno zeby mu wszystko hulalo...

 

konsole to lipa jakich malo o LIPAAA /o/

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...