Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to lepszym rozwiazaniem byloby reczne modyfikowanie silnika, a nie jak tutaj "performance kit 1". Chodzi o cos podobnego do gry "street rod" czy cos takiego... Mamy liste silnikow, turbin, sprzaczek, wtryskow, nosow, paskow, chlodnic, srubek, wydechow, tlumikow, mocowan itp. i wybieramy z niej te co chcemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada wypasnie, ale widac jak to sie przylozyli do tuningu. Audio Layout 1/2/3 :( blee, marnie dosc. Pierwsza czesc byla milutka, a ta zla tez nie bedzie :] Mam przynajmniej taka nadzieje - przyjdzie nam pewnie na nia poczekac jezcze "troszke"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMOOMGFUCKINLOL 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

Dołączona grafika

HOLY FUCKIN SHIT!

Taa Holy Fu*kin Shit... tylko jak to ma sie masy tego auta a co za tym idzie do jego przyspieszenia. A chyba w nielegalnych wyscigach wygrywa ten ktory jako pierwsz przejedzie linie mety. Wiem wiem czepiem sie, ale wolalbym mniej kolorowa grafike a wiecej realizmu.

 

Jesli dali by mozliwosc "manualnej" zmiany czesci, strojenia na hamowni chociaz w malej czesci to mogli by zgarnac nowych graczy. Najlepszy dowod to Nitto, gra we flashu a miala tylu zwolennikow... Szkoda ze EA zawsze stawia na fajerwerki.

 

Oby poprawili chociaz troche model jazdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak rozbudują miasta, bo podobno ma być coś jak w Midnight Club 2, w takim sęsie że będzie można jeździć po mieście i szukać gości z którymi się chcesz ścigać :)

Słyszałem też że trzeba(można) będzie szukać sklepów z częściami, ale...

Poczekamy zobaczymy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...