Skocz do zawartości
Gość

Statystyki 28-04-2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzis nie jest tak ciekawie.. widac ze entuzjazm w liczeniu opadl zarowno u nas jak i u Barwkomp'a. No ale coz, miejmy nadzieje ze to tylko chwilowo i jak tylko sie matury skoncza wszystko wroci do normy ;)

 

Dzisiejsze statsy:

 

Ranking

 

Ranking wg aktywnosci

 

Statystyki ogólne Tweak

 

Ranking teamów w Polsce

 

Tweak vs Barwkomp

 

Rywalizacje:

 

The B Team vs Fido, Chaos & co.

A[tlon] TEAM & ARAGORN vs Bydgoszcz Team

A[tlon] TEAM & ARAGORN vs masash&przyjaciele

Olsztyn AMD Team vs uff...AR

 

 

Wykres konkursowy:

Dołączona grafika

 

krisq75 to ma byc wykres ostateczny, czy jeszcze w ostatni dzien miesiaca mam zrobic?

Mi sie wydaje, ze juz sie chyba nie zmienia pozycje, ale decyzja nalezy do Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie odnosnie konkursu. do finalowej 10 lapia sie te druzyny, kotre najwiecej przeliczyly w ostatnim tygodniu konkursowym czy od poczatku miecha??

 

THX. za rywalizacje ;]

 

Znow jestesmy druzyna, ktora najwyzej awansowala ;] to juz chyba ostatni raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

................

krisq75 to ma byc wykres ostateczny, czy jeszcze w ostatni dzien miesiaca mam zrobic?

Mi sie wydaje, ze juz sie chyba nie zmienia pozycje, ale decyzja nalezy do Ciebie :)

No właśnie z tym może być problem, chyba że chłopaki sie spreza i zrobią jakies fajne logo na koszulke, badz wymysla inna nagrode, oczywiscie w ramach rosadku finansowego. Link do tematu Jeżeli nie zostanie coś postanowione w sprawie nagrody to przesuniemy jeszcze troche termin zakonczenia konkursu :roll: .

 

 

......

a ja mam pytanie odnosnie konkursu. do finalowej 10 lapia sie te druzyny, kotre najwiecej przeliczyly w ostatnim tygodniu konkursowym czy od poczatku miecha??

..........

Liczone jest od poczatku miesiaca:) a wiec jak ktos ma mozliwosc nadrobic to smialo:)

 

 

Odpowiadam za Krisq75 (jest moim bratem) poniewaz jest w trasie.... i nie wiadomo do konca kiedy wroci:)

 

Pozdrowienia dla wszystkich liczacych od Bdygoszcz Team !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu ostanio raz?

Odpowiedz masz w dziale "o serwisie i o forum"
spoko Jonathan .. wczoraj sobie juz doczytalem a pozatym rozmawialem z VIP'em .. juz wiem o co biega ...

 

a co do konkursu to kiedy losowanie ? :)

 

p.s: Fido tu pisze posta od godziny chyba ma 30 stron textu BEWARE!! :) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie odnosnie konkursu. do finalowej 10 lapia sie te druzyny, kotre najwiecej przeliczyly w ostatnim tygodniu konkursowym czy od poczatku miecha??

Konkurs trwa miesiac, wiec chyba powinno sie brac ilosc przeliczonych WU przez caly miesiac?

na ostatnim wykresie jestem juz z nowa nazwa a teraz nie.. 

moze fido zapomniel.. nie lubi mnie..dyskryminacja..: )

Tak.. bardzo Cie nie lubie, skasowalem na zawsze ;)

mnei tez nie ma choc przeliczylem sporo, bardzo sporo :/ zobaczymy na oficjalne stanowisko Fida ;]

No wiec tak.. chodzi o to, ze w zeszlym tygodniu (i wczesniej) byly dawane wyniki czastkowe (tygodniowe), majace na celu przedstawic potencjalnych kandydatow do losowania. Teraz zrobilem wykres na podstawie danych od poczatku miesiaca. Jednak mechanizm dziala tak, ze jak ktos dolaczyl/zmienil nazwe w okresie pomiarowym (w tym wypadku caly miech) to nie jest brany pod uwage.

Dlaczego?

Ano dlatego, zeby zapobiec czitowaniu ;) Zalozmy, ze ktos bardzo chcialby sie dostac, ale za malo policzyl. Ma jednak wystarczajaco duzo jednostek zeby sie znalezc na liscie, wiec na jeden dzien odchodzi od teamu, potem dochodzi znowu (albo po prostu zmienia nazwe), co powoduje ze w tym wypadku zostalby zakwalifikowany, bo nie mam zadnych jego poprzednich danych (automat nie wie kto zmienia nazwe na jaka, bo niby skad ma to wiedziec... ja sam nie zawsze wiem kto na co sie przemianowal a co dopiero on :) ), wiec jako przyrost jest brana calkowita ilosc WU (w tabeli te osoby maja wpisane NEW), a wiadomo ze jest to niepoprawny wynik.

Z drugiej jednak strony widze, ze teraz ma to pewne skutki uboczne, bo w ciagu calego miesiaca jednak pare subteamow zmienilo nazwe i to ich dyskryminuje, ale co zrobic? Macie jakis pomysl, jak to rozwiazac, zeby byl wilk syty i owca cala?

 

Swoja droga chyba musze wymyslec jakis algorytm, ktory bedzie dzialal dobrze dla przypadkow zmiany nazwy. Zrobie sobie tabele w bazie, w ktorej beda trzymane poprzednia i aktualna nazwa i do tego recznie dodawal. Musze jeszcze tylko przespac sie z tym problemem i pomyslec jakie zapytanie do bazy skonstruowac, coby to wszystko dzialalo :)

 

No właśnie z tym może być problem, chyba że chłopaki sie spreza i zrobią jakies fajne logo na koszulke, badz wymysla inna nagrode, oczywiscie w ramach rosadku finansowego. Link do tematu Jeżeli nie zostanie coś postanowione w sprawie nagrody to przesuniemy jeszcze troche termin zakonczenia konkursu  :roll:

Nie ma problema... Rzeknijcie tylko slowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

......

a ja mam pytanie odnosnie konkursu. do finalowej 10 lapia sie te druzyny, kotre najwiecej przeliczyly w ostatnim tygodniu konkursowym czy od poczatku miecha??

..........

Liczone jest od poczatku miesiaca:) a wiec jak ktos ma mozliwosc nadrobic to smialo:)

 

to tak czy owak powinienem byc na wykresie na pozycji 14, bo licze od ok 2 tygodni a n akoncie mam 345WU. zreszta. poczekam na FIDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FiDO jesli mozna to mnie 'zdejmij' z wykresu konkursowego.

Tak samo jak w poprzedniej edycji i tutaj dam szanse innym kolegom z teamu.

 

ps.

qrde nadal sie nie moge nadziwic jak te statsy Ci slicznie wyszly :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FiDO: swietna robota. dzieki za wykres Olsztyn AMD Team vs uff...AR.

nie wiem czy chlopaki z tego teamu cie prosili czy nie, ale fajnie ze zrobiles. takie wykresy sa bardzo mobilizujace :)

osobiscie prosilem Chaosa, zeby przekazal dla Fido siedzacego obok ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak Niemiec pisze :)

 

FiDO jesli mozna to mnie 'zdejmij' z wykresu konkursowego.

Ok... "zdjalem" Cie ;)

 

qrde nadal sie nie moge nadziwic jak te statsy Ci slicznie wyszly :D

Staralem sie jak moglem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wrocilem. To bedzie odpowiedz, ktora mam nadzieje rozwieje wszelkie watpliwosci dotyczace konkursu.

A wiec jury w mej osobie (he he he) postanawia co nastepuje!

1 Fido prosze abys usunal z wykresu Bydgoszcz Team, uwazam, ze nasza obecnosc bylaby niesprawiedliwa nie mowie tu nawet o mozliwosci wygrania przez nas nagrody ale nawet o to ze zajmujemy miejsce innej ekipie nie dajac jej szans na wygranie.

2 Fido losowanie odbedzie sie po wykonaniu przez Ciebie ostatecznego wykresu uwzgledniajacego moje sugestie.

3 Caly czas nie mam logo SETI@TWEAK.PL wiec nie moge zrobic koszulek tak wiec zmienie nagrode na inna.

4 Propozycje na nagrode, macie podzielcie sie ze mna!!!

5 Konkurs trwal od 1 kwietnia i konczy sie w momencie zapodania przez Fida ostatecznego wykresu.

 

To by bylo na tyle mysle ze rozwialo to wszelkie watpliwosci.

Pozdrawiam Serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BYDGOSZCZ TEAM  

THE BEST IN TWEAK.PL

:P :P :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D :D

no wiesz :) z TEAMów to najlepsze sa gregi :)

a zaraz potem ja z Fidem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wrocilem. To bedzie odpowiedz, ktora mam nadzieje rozwieje wszelkie watpliwosci dotyczace konkursu.

A wiec jury w mej osobie (he he he) postanawia co nastepuje!

1 Fido prosze abys usunal z wykresu Bydgoszcz Team, uwazam, ze  nasza obecnosc bylaby niesprawiedliwa nie mowie tu nawet o mozliwosci wygrania przez nas nagrody ale nawet o to ze zajmujemy miejsce innej ekipie nie dajac jej szans na wygranie.

2 Fido losowanie odbedzie sie po wykonaniu przez Ciebie ostatecznego wykresu uwzgledniajacego moje sugestie.

3 Caly czas nie mam logo SETI@TWEAK.PL wiec nie moge zrobic koszulek tak wiec zmienie nagrode  na inna.

4 Propozycje na nagrode, macie podzielcie sie ze mna!!!

5 Konkurs trwal od 1 kwietnia i konczy sie w momencie zapodania przez Fida ostatecznego wykresu.

 

To by bylo na tyle mysle ze rozwialo to wszelkie watpliwosci.

Pozdrawiam Serdecznie.

a po zakończeniu konkursu krisq75 zaczyna sie 2 edycja mojego konkursu o film dvd więc prosze fida o kontynuowanie wykresu konkursowego od 1 maja :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...