Skocz do zawartości
Gość

Shrek 2 - The Game

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie skonczylem....fakt przejscie zajelo mi 1 dzien tylko (gdybym siedzial "ciurkiem" to z 4 godziny), ale gra naprawde fajna...grafa ok, a przedewszystkim gadki OSLA wymiataja!!! naprawde czsami az smialem sie do bolo....ogolonie polecam (jednak nie oczkujcie zbyt wiele, gra jest raczej dla dzieci i jest bardzo prosta)...ale i my mozemy czsaem poczuc sie jak dzieci no nie??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

To i ja sie wypowiem. Gralem chwilke u kumpla i powiem szczerze iz nie podoba mi sie ta gra. Jak dla mnie zbyt dziecinna. Wole przygody Harrego Pottera w grze :)

ehhh...napisalem ze jest dla dzieci przeciez...ale ogol gry sprawia iz gra sie przyjemnie (no i jak powiedzialem teksty OSLA sa best na swiecie)....a po drugie w czym harry potter jest bardziej "dorosly" niz shrek 2??? imho sa te gry na takim samym poziomie "dziecinnosci"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest żałosna,jedyne co ją ratuję to Eddie Murphy w roli osła.

Przeciez mieli tyle czasu na zrobienie porządnej gierki a wyszedł taki gniot.EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

HHHH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak przejść tą wróżke? Bo ne wiem... trzeba mieć eliksiry? Bo ja nie kupowałam żadnego :D Chciałam mieć dużo osiołkowych pienążków i teraz nie wiem...bo wiem że jak sie z miecza trzaśnie w tą pigułe co ona żuca to przysypia na moment ale nie wiem co dalej... :mrgreen:

Z gory dziex za pomoc :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szit przez duże T.

Grafa denna posatnie poruzaja sie.... strasznie gra sie w to nudno.

5 lat temu robili niebo lepsze platformery.

Pogralem godzine... i juz wiecej nie pogram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

A jak przejść tą wróżke? Bo ne wiem... trzeba mieć eliksiry? Bo ja nie kupowałam żadnego :D Chciałam mieć dużo osiołkowych pienążków i teraz nie wiem...bo wiem że jak sie z miecza trzaśnie w tą pigułe co ona żuca to przysypia na moment ale nie wiem co dalej...  :mrgreen:

Z gory dziex za pomoc  :mrgreen:

wrozka jest prosta do pokonania....najpierw odbijasz te kulki co ona wyrzuca...w czasie gdy "traci przytomnosc" podchodzisz do tej michy z owocami na srodku i rzucasz nimi w nia...po parunastu razach unieszkodliwisz ja...no a potem THE END

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa dzieki :D A już miałam nie grać :P hehehe (bo mi sie nie chciało kombinować a tu jeszcze referaty do szkoły itp. więc stwierdziłam że nie mam na to czasu ale skoro mi powiedziałeś to napewno sobie dokończe tą jakże wspaniałą grę :D )

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szit przez duże T.

Grafa denna posatnie poruzaja sie.... strasznie gra sie w to nudno.

5 lat temu robili niebo lepsze platformery. 

Pogralem godzine... i juz wiecej nie pogram...

niby engine ut2k3 taki ladny i w ogole a jednak dalo sie go z....c :mrgreen: i tak jak napisal burro postacie poruszaja sie fatalnie, a szkoda bo gdyby nie to no i sam engine moze by cos z tego bylo =[ jak ktos lubi takie kolorowe 3d gierki dla dzieci :mrgreen: to polecam "kangurek kao 2" :D gierka zrobiona przez "naszych" kolorowa, ladna i w ogole, gra sie tez nie najgorzej ;) a napewno lepiej niz w shreka no i wymagania ma znacznie mniejsze :P jest to skrzyzowanie crash bandicoota i croca tak bym to mniej wiecej okreslil. szkoda ze tak malo jest tego typu gier na pieca bo od czasu do czasu fajnie jest w cos takiego zagrac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem jestem w ostatniej planszy w zamku i jest ta babcia z magiczną pałeczką :P I nie moge jej dosięgnąc i rozwalic co musze zrobic????Bardzo prosze o pomoc szukałem solucji ale nie moge znalesc :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak przejść tą wróżke? Bo ne wiem... trzeba mieć eliksiry? Bo ja nie kupowałam żadnego :D Chciałam mieć dużo osiołkowych pienążków i teraz nie wiem...bo wiem że jak sie z miecza trzaśnie w tą pigułe co ona żuca to przysypia na moment ale nie wiem co dalej...   :mrgreen:

Z gory dziex za pomoc  :mrgreen:

wrozka jest prosta do pokonania....najpierw odbijasz te kulki co ona wyrzuca...w czasie gdy "traci przytomnosc" podchodzisz do tej michy z owocami na srodku i rzucasz nimi w nia...po parunastu razach unieszkodliwisz ja...no a potem THE END

======================================

 

Kurcze.....mój synek robi tak jak napisaliscie, ale w żaden sposób nie może podbnieść tych smieci z talerza. Nic tylko macha tym mieczem i macha.

Czy to jest już koneic gry po pokonaniu tej babki ?

 

Dzięki w imieniu 8 letniego synka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za nic nie moge odkryć jak sie w tej głupiej grze używa eliksirów. Wzięłam sie za nią z nudów, jest całkiem sympatyczna i strasznie nudna (głupia też :) ) Może ktoś podpatrzył jak jakieś dziecko w to gra? Bo nie sądzę, zeby ktoś tutaj jeszcze w tą głupią grę grał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrzuć ta gra - nie kompromituj sie :wink:

BTW

fajny nowy emblemat (nie wiem czy nowy, ale ja go widze pierwszy raz), takze teraz dopiero zobaczylem ze jestes z krakowa... wiec jak ci sie az tak strasznie nudzi ze w takie szity grasz to zapraszam na jakies piffko :wink: (dżołk owkoz:wink:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...