Skocz do zawartości
berkut

Matury z biologii

Rekomendowane odpowiedzi

Hello

 

Jak wam poszly matury z biologii ? Mazowieckie tutaj

 

podsumuje to co bylo:

 

TRYWIALNE

 

Tak prostych tematow nie wymyslilbym nawet sam, pisalem temat o budowie i funkcjach ukladu krwionosnego

 

ocena - bedzie 5 albo 6, jakies pocieszenie po polskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocena - bedzie 5 albo 6, jakies pocieszenie po polskim

Offtopicznie i bezczelnie spytam - znakiem tego nie napiszesz już o zastosowaniu broni palnej w edukacji? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

extra temacik, ja w pomorskim mialem serdnio trudne tematy chociarz test byl naprawde trudny:< nawet w vademecum nie bylo odpowiedzi :( w sumie sie boje czy zdam no ale powinienem.. tu link do testu-

http://www.kuratorium.gda.pl/index.php?c=107&d=1614

napisz mi czy to by bylo latwe czy trudne dla ciebie..sczegolnie glupie 10+ 12b,c no i w sumie 15(nowotwór czego nigdy nie robilem..) eh mam nadzieje ze zdam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm z biologia jest roznie. Jak ja zdawalem

probna to tez myslelem ze byla banalna. 8 czy 9 stron na temat. Po czym wszyscy zdajacy w plecy. "Praca nie zwiazana z tematem" Temat pracy byl "Porownanie budowy wspolczesnych zwierzat i czlowieka" Banal co tu duzo mowic. Wszystko zalezy od oceniajacego. W ostatniej cgwili zmienilem na matme :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z probnej mialem 3'ke bo jest taki glupi przepis ze nie mozna sikac po tym jak ktos juz wyjdzie i o ssakach i ptakach to wlasciwie tylko napisalem ze sa (temat byl o sposobie rozmnazania sie zwierzat), ze ssaki rodza, karmia cyckiem i ze ptaki skladaja jaja... tym razem pisalem odrazu na czysto i nie bylo bata zeby mi ktos wyszedl za wczesnie

 

Offtopicznie i bezczelnie spytam - znakiem tego nie napiszesz już o zastosowaniu broni palnej w edukacji? :>

hmm, odstrzelilbym kilku idiotow ale nie mozna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już za stary żeby się wypowiadać o maturach .. ale ten test jest prymitywnie prosty ....nawet nie trzeba było umieć tylko myśleć .... zresztą jak ja pisałem mat. z biologii to było analogicznie (tzn też nie doczytałem ekologii z któej był test, ale się dawało wymyśleć )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...