Skocz do zawartości
adamlog

OGROMNY PROBLEM Z BARTONEM 2500+ ;(((

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

problem jest nastepujacy - wlaczam kompa wszytsko jest OK, dziala normalnie i full stabilnie. Po ok godzinie użycie procka wzrasta do 100% :!: :!: :evil: :evil: :evil: Mimo ze nic nie robie :!: :!: :!:

Nie wiem co jest. Myslalem ze moze to miec zwiazek z temperaturka ale jednak nie.

Dzieje sie tak nawet na nie podkreconym

 

Procesor - AMD BARTON (seria jak w podpisie) 11tydzien 2004roku.

reszta sprzetu jak w podpisie

 

PROSZE O POMOC :!: :!: :!: :!: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no jak zadna to skad wiez ze uzycie proca jest 100%?

 

w Menadzerze Zadan pisze co ile zajmuje .. wiec co zajmuej najwiecej .. podaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektóre programy powodują takie coś ,u kumpla MBM powodował że uzycie procka pokazywało 100% chociaż menadżer zadań na ten program ani na żaden inny nie wskazywał ,co więcej pokazywało 100% ale komp działał normalnie(zero zmulenia ,wsio ok) tak że jesli tobie działa normalnie to poprostu olej wskazania ,dodam jeszcze że po odinstalowaniu MBM odczyty wróciły do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak problem jest dalej od 80-90% zabiera aplikacja svchost.exe reszta to procesy bierzace - explorer itd. jak zakoncze ten proces to wszystko wraca do normy. nie wiem tylko dlaczego tak sie dzieje :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz jakich progsow uzywasz ?? wszystkie !! co masz w tray ??? podaj wszystko co instalujesz i z czego korzystasz pod czas pracy kompa i przed tym jak robi sie cpu used 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak problem jest dalej od 80-90% zabiera aplikacja svchost.exe reszta to procesy bierzace - explorer itd. jak zakoncze ten proces to wszystko wraca do normy. nie wiem tylko dlaczego tak sie dzieje :x

wirus, miałem to samo...

tego miałem dokładnie -> http://www.kaspersky.pl/about.html?s=news_...at=4&newsid=470

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

problem jest nastepujacy - wlaczam kompa wszytsko jest OK, dziala normalnie i full stabilnie. Po ok godzinie użycie procka wzrasta do 100%  :!:  :!:  :evil:  :evil:  :evil: Mimo ze nic nie robie  :!:  :!:  :!: 

Nie wiem co jest. Myslalem ze moze to miec zwiazek z temperaturka ale jednak nie.

Dzieje sie tak nawet na nie podkreconym

 

Procesor - AMD BARTON (seria jak w podpisie) 11tydzien 2004roku.

reszta sprzetu jak w podpisie

 

PROSZE O POMOC  :!:  :!:  :!:  :!:  :cry:

zapuść program antywirusowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...