Skocz do zawartości
Radek-GiereQ

"Plus MEga" potrezbuje informacji

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

Niedawno dostalem telefon z karta plusa simplus zdaje siem no ja w zyciu i w rodziwnie niemiałem stycznosci z tym operatorem, no i tam jest takie menu plus mega fajna sprawa ale niewiem czy za to się płaci jakoś za otrzymanie wiadomości czy lokalizacji sklepów itp. proszę o odpowiedź :)))) wiem ze to gupie ale na stronie plusa niestety nic nieznalazłem a strona simplusa jest tak zarąbista ze nic znaleźć niemoge niewspomne o oczopląsie tła.....

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie plusa niestety nic nieznalazłem a strona simplusa jest tak zarąbista ze nic znaleźć niemoge niewspomne o oczopląsie tła.....

 

Pozdrawiam

I to wlasnie wybitnie swiadczy o klasie operatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety..... ja sam niewybrałem plusa ale skoro jest to niech bedzie niemam kaszu na heyah czy coś alternatywnego ale uwazam ze wykupi ich jakiś deutshe telekom bo jak tak dalej pójdzie to nikt u nich nic niezamówi... wogule byłem strasznie zdegustowany kupując kartę, a klientka do mnie ze mają wspaniały abonament ja na to odpowiedziałem ze niezamiezam zmieniac wogle prepaidy a ona mi dalej wciska mówi na siłe dopiero jak odeszedłęm od stanowiska to sie zamkneła, normalnie jak kura na grzędzie ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo rzetelnie pobierają oplaty...  :lol:

widze ze nie miales do czynienia z innymi operatorami;

To slabo widzisz. Mam na bieżąco u wszystkich trzech a telefony mam poczawszy od pierwszych centertela i co z tego takich glupot jak od plusa w zyciu nie slyszalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...