Skocz do zawartości
Dawka

Niezadawalający wynik w 3d Mark'u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja konfiguracja sprzętowa to:

 

||MSI 6163 || Pentium II 350mhz || Riva TNT2 M64 32mb (Palit) || 192 SDRAM || Fujitsu 8GB || Mint Soundcard || Obudowa: Tracer || Seasonic 250W || Flatron EZ T710BH

 

Postanowiłem zrobić sobie test w 3DMark'u 2001 SE i mój wynik to 220 pkt :( Czy to przypadkiem nie za mało ?? :( Mi sie zdaje że powinno być ok. 350 pkt. Powiedzcie czy to jest zły czy dobry wynik,z góry dziękuje!

 

ps: nic nie jest podkręcane...all na standardzie :)

 

Do moderatorów: Jeżeli umiescilem topic w złym dziale to go przenieście, bo nie mogłem się zdecydowac gdzie go napisac...z góry sorka jak zaśmiecam forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym co mam w podpisie to mam 700pkt :D

Czemu tak mało?

Wlasnie czekam na Radka i ta M64 to jest taka przelotka :D Jak dostane Radka to moze sie nia pobawie :D Ten wynik to o3wiscie na default jest .

 

Taki maly OT : Pieknie wyglada 3dmark 2001SE na takim sprzecie , szczegolnie jak Ci przy czwartym tescie wywali NOT HARDWARE SUPPORT :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma nazywa sie jakos podobnie do zakladu miesnego , wiec to raczej jakas okrojona wersja jest strasznie , musze wrzucic jakiegos riva tunera albo PWRstripa bo w sterach nawet nie ma zakladki do podkrecania :D

 

Tym twoim wynikiem pobudziles mnie do dzialania :D Bo chociaz i tak na tej grafie nie gram , bo mi sie pasjans nawet przycina to z ciekawosci ja pomecze dzisiaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja konfiguracja sprzętowa to:

 

||MSI 6163 || Pentium II 350mhz || Riva TNT2 M64 32mb (Palit) || 192 SDRAM || Fujitsu 8GB || Mint Soundcard || Obudowa: Tracer || Seasonic 250W || Flatron EZ T710BH

 

Postanowiłem zrobić sobie test w 3DMark'u 2001 SE i mój wynik to 220 pkt :( Czy to przypadkiem nie za mało ?? :( Mi sie zdaje że powinno być ok. 350 pkt. Powiedzcie czy to jest zły czy dobry wynik,z góry dziękuje!

 

ps: nic nie jest podkręcane...all na standardzie :)

 

Do moderatorów: Jeżeli umiescilem topic w złym dziale to go przenieście, bo nie mogłem się zdecydowac gdzie go napisac...z góry sorka jak zaśmiecam forum :)

wynik w normie a sprzet hu...owy istad taka nedza w marku :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor troszke słaby a w 3d marku jest ona bardzo ważny np. na moim configu na 2.0 ghz mam ~ 4000 pkt a jak podkrece na 2.2 ghz to od razu widac różnice ~ 4400 - 4500 . Nie śmiać się z mojej celinki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor troszke słaby a w 3d marku jest ona bardzo ważny np. na moim configu na 2.0 ghz mam ~ 4000 pkt a jak podkrece na 2.2 ghz to od razu widac różnice ~ 4400 - 4500 . Nie śmiać się z mojej celinki :]

ale u neigo to wogole riva jest !!! to jest karta pod 3dmarka ale w wersji 99 !! na marku 2000 sa nawet ciecia !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wynik na 3DMark2000 ust. 1024-768 32 bit D3DSoftware T&L 3256 Pkt.

Czy to wystarczy ?????

Które stery Nvidii są najlepsze do GF4 MX 440 DDR 64  ?

wynik nędza ;) ale karta tez nie swieza :] na duronie 1200 i gef 2mx400 mialem 4500pkt , kombinuj ze sterami !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeatFighter taka jest prawda że komp i tak jest jush bardzo stary, a co za tym idzie powinien jush isc na emeryture :wink:

Ale co ty chcesz od mojego sprzetu ? Chyba Ci sie nicki prypaly , bo ja na moj konfig nie narzekam , tym bardziej , ze najpozniej jutro bedzie u mnie R9800Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że taki wynik 3256 miałem na p!!! 866 z tym samym sprzętem ana celinie 1.7 to samo ? Przynajmniej w 3 Dmarku bo w grach jest różnica na plus = zwariować można ~~~~~~~~

ten celek ma podobna wydajnoscdo tego pentium 3 ci powiem :lol: przynajmniej w marku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wynik na 3DMark2000 ust. 1024-768 32 bit D3DSoftware T&L 3256 Pkt.

Czy to wystarczy ?????

Które stery Nvidii są najlepsze do GF4 MX 440 DDR 64  ?

wynik żałosny, ja na swoim sprzęcie miałem koło 10k :roll:

a sterów do mojego mx to uzywam w wersji 43.45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...