Skocz do zawartości
MeHow

Problem z pewnym śmiesznym forum...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem do jakiego działu to dać, więc padło na oślą łączkę...

Przeglądam sobie czasami takie śmieszne forum:

http://www.przestworzadws.netlook.pl

 

lecz od pewnego czasu wyskakuje mi taki monit przy wchodzeniu na w/w adres:

 

message_die() was called multiple times. This isn't supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?

 

O co biega? Inni mogą wchodzić normalnie, a ja nie :( , próbowałem przez różne proxy, bez proxy i dalej to samo. Jedynie przy użyciu cloacka mogę przeglądać forum, lecz takie coś mnie nie bawi, bo nie mogę pisać :/

 

Jakieś pomysły na rozwiązanie problemu? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho... już sobie poguglałem :/ http://phpbb.pl/forum/viewtopic.php?t=4415

 

tzn. dostałem śmiesznego banana na to forum :/ . Teraz jakieś pomysły jak to obejść? Zmiana na inne proxy np. w3cache.icm.edu.pl nic nie daje :/ .

 

Głupi admin zapodał mi bana za to, że wykazałem mu jego oszustwo: na gg przeprowadził ze mną rozmowę, która pod adresem: http://paranoya.org/~mehow/gg2.gif , a potem dowód nr2 http://paranoya.org/~mehow/gg3.jpg . Koleś widząc, że troszeczkę mu udowodniłem pokasował tematy i mnie zbanował O_o. Teraz jakieś pomysły jak to ominąć? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe koleś ma jakiś uraz z dzieciństwa teraz wydaje mu się że jest władcą i panem on jest administratorem on założył najlepsze forum i to on jest najważniejszy najwspanialszy naj naj, wszyscy maja się mu podpożadkowywać bo jak nie to ban, co za idiota, jak to forum jeszcze istnieje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytajac te logi z gy gy powiem tylko tyle: jak smiecie narzekac na administracje tego forum ? :lol: (chodzi mi o tweak ;] )

przeciez my przy takim dyktatorze to potulne baranki :P

kto ze mna na gg rozmawial to wie o czym mowa ;]

 

nie ma co koles sadzi ze forum zalozyl i jest bogiem ...

 

tak naprawde to powinien sam sobie zafundowac Dołączona grafika

 

 

EDIT:

a tak pozatym - wrocisz , wkleisz loga a on usunie go z calym tematem ... chyba nie warte zachodu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to może panowie :> zarejestrujmy się wszyscy i wklejajmy tego loga? :> linki podałem powyżej...

 

no tak... tamta administracja to naprawdę IQ = 3,2 :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahahahaha :> :> :> no mówię, że ten gościu jest dziwny ;] ma swoje własne forum ;] ;] ;] a niech ktoś spróbuje zapostować te linki, to wyleci zanim zobaczy swój post. Powaga..., natomiast koleś śmiał mnie nazwać kłamcą, a nie dał szansy obrony, a właściwie nie podał dowodów mojej winy.

 

Dziwny typ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoooL.. Przeczytalem post tego admina i byla w nim zawarta tresc "PS. Dostałem kilkaset maili o treści "DOPOKI MNIE NIE ODBANUJESZ BEDZIESZ DOSTAWAL PO 1000 MAILI DZIENNIE". Może to da Wam pewne pojęcie o tej osobie i jak bardzo można ufać jej (w cudzysłowiu) "informacjom".

 

Pozdrawiam

Ygrek" Lool.. Widze ze MeHow sie mści :P Moze ktos jeszcze powysyla tej lamce spam :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, właśnie dostałem BANA na tym forum za publiczne, kulturalne ogłoszenie praktyk Pana Admina. Żadnego odzewu, info czy czegoś podobnego. Skasowano konto...

 

Mam nadzieję, że ten po.... bufon kiedyś dostanie nauczkę za narcyzm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

looool :> tam jest niezla buahaka :> , ale nie ma co... administrator miazdzy... napiszesz cos nie po jego mysli i od razu kasuje twoj topic :> z reszta sprobojcie sami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest Laure Sinclair ;] a nie zuzinka lol lol lol, a zaraz się trzeba będzie zająć tamtym adminkiem, że publicznie udostępnia takie informacje lol lol lol.

 

I jedna rzecz ;] no myślałem, że po moim nicku się domyślisz jak mam na imię lol...

 

nie zapomnij wyedytować posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...