Skocz do zawartości
wadim

GF 3 titanium i 512 RAM POMOCY!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska mam ogromyny problem dziś dokupiłem Ramu miałem 256 (266), ale w 3dmarkt miałem 6300 pkt postanowiłem dokupić RADmu jeszcze 256 ale pozyczyłem od kolegi przed kupnem elixira 256 (333) noi po tescie okazało sie ze mam 6125 punktów no przeciez monza soie załmamać. Czego to jest wina moze trzeba cos przestawić w karcie w biosie juz nie wiem, bo na gf 3 titanium Palit DAyton tylko tyle punktów?? czy wiecej z tej karty nie wycisne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było gf3 64 bitowego, poustawiales wszystko dobrze? może na asynchro Ci się zmieniło? Ten asrock lubi sobie sam pamięci przestawiać, nie mam wiecej pomysłów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj z jedna koscia 512. mialem podobny problem u siebie. tlumaczylem to sobie jako bledy dostepu ale jaka jest prawda to nie wiem;) nie powinienes miec problemu z zamiana 2 kostek na jedna sporo osob z nforce szuka takiej mozliwosci do duala;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nawet jakby nie o RAM chodziło mam cos mało na tej Karcie gf 3 titanium 200, czy to moze płyta zanizać no chyba raczej nie bo nowa i 8 X agp a gf ma tylko 4X.

Boje sie kupic gf 4 titanium zebym nie miał wyniku 7000pkt bo to juz by była porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojutrze po nowego gf 4 titanium pjade jak przekroczy 8000 to bede szczęsliwy :)

8000 ?? z palcem w d... u mnei na 2100+ jak mailem bylo cos kolo 11 000 po oc

a ja nie jestem taki pewnien mam tego gf 3 tiatnium i zobacz jaka bieda 6300 pkt. Aż sie wkurzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sgj, ja mam 44.03 i za wiele to one nie dają. Niecałe 9k na XP 2800+

:| 8700pkt robilem na 2100+ na gef3ti200 @ a nawet 9200pkt mialem najwiekszy wynik ale go nei udokumentowalem markiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wycisnalem ze swojego 9k na 2,0+ i 512 ramu

Co do opisanej sytuacji to po pierwsze moze sobie win98 nie dawac rady z tym ( u mnie spadl wynik w 98 jak zamienilem jedna kosc kingstona 333 na 2 gosciu spec tecka tez 333 (256) przy identycznych timingach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest lux mam 9000 dojdzie nowy prcocek i ram bedzie 10000

ja na takim procu jak masz ty i 256MB ramu robilem 10 700 pkt :D masz zle skonfigurowaneego kompa :D podkrec karte ! stery 44.03 do marka 2001 ! USTAW PORZADNIE TIMINGI W BIOSIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą płytkę co ty i na radosławie 8500 bez problemu 10k w 3dmarku2001 wyciągam.  

Po prostu ustaw pamięci z auto na 133.

mam tak ustawione od początku, mam 9400 pkt cały czas widać procesor ma bardzo duze znaczenie, a moze jeszcze cos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...