Skocz do zawartości
ŻuRu

Uptime

Rekomendowane odpowiedzi

Paranoik: mam dziwne przeczucie ze twoje wypowiedzi sa absolutnie prawdziwe, a jednoczesnie nie maja zbyt wielkiej wartosci poznawczej..... :) wybacz zboczenie poniekad zawodowe... :)

 

szkoda tylko ze niewielu ludzi to stosuje, a raczej chlubia sie stawianiem windowsa dwa razy tydzien.... starata czasu..... nie pobija wtedy rekordu uptime'u

 

a swoja droga to bawilem sie kiedys programikiem neo trace pro, ktory od zwyklego traceroute'a ma jedna wielka roznice - wyswietla na mapce trase pakietu! i tak sobie pingowalem rozne rzeczy, w tym miejscu pytanie po co to pisze? otoz tak sobie przypomnialem ten fakt i dochodze do wniosku ze takie jakies serwery np. onetu to moga miec uptime'u np. pol roku no i nie ma co wyskakiwac..... albo jakis komputer wojskowy z systemem zarzadzania bronia jadrowa ktory ma zabezpieczenie postaci ze jak sie wylaczy to zdetonuje caly amerykanski arsenal atomowy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... jeszcze seti liczymy ;]

To czemu nie liczysz dla Tweaka? :)

ja prime'a :D i lubie zeby muza w nocy leciala to sie sasiedzi w akademiku wkur!@#ja

Ta? To przyjedz do nas do akademca.. za sciana mamy takich kolesi, ktorych zbyt dlugo bys nie wku....ial (szersi niz wyzszi ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...