Skocz do zawartości
Luc312

Radeon 9550 Cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

ej czegos tu nie zrozumialem czy na twojej karcie pamięci są przykryte radiatorem z procesora na karcie????? przeciez ktos inny mowil ze tak nie jest.... czy to zalezy ze mam farta jak kupuje grafe????? dziwne.....

No u mnie elegancko radiator się styka z pamięciami :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze mamy tu kilku niedowiarkow. Ale zastanowcie sie ludzie po co mialbym klamac !!. Ale chcecie screeny no to macie. Tylko niech nie slysze glosow typu - a skad mamy wiedziec ze jest wszystko na Very High, czy tez nic edytowal np Paintem. Odpowiedz jest prosta nic mi to nie daje. A teraz patrzcie jezlei nie wierzycie. Testy robione na dzisiejszych swiezyc sterach DNA CAT 4.7 Beta.

 

Srednia ilosc klatek po grze 2 minuty na tej mapie (chodzenie po dzungli i walka) - WYNIK

 

Klatki podczas jednej ze scen - na wyspie z helikopterem podczas walki - WYNIK

 

I jeszcze raz powtarzam. Screeny pochodza z ustawien detali na VERY HIGH i rozdzielczosci 1024x768x32 bits. Jezeli mi nadal nie wierzycie jakims cudem to podajcie jakis sposob na pokazanie wam prawdy !!

Przykro mi ale to nie jest very high a jeśli nie jest lighting quality v.h. to nie ma p.s.2.0.Nie chcę niczego tej karcie ujmować ale spójrzcie prawdzie w oczy.Moim zdaniem to nieopłacalny wydatek.

Sapphire Radeon 9800 Pro 128MB /256-bit/ TV-out DVI-out

gwarancja: 24 miesiace

cena netto: 819 zł cena brutto: 999 zł

 

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale to nie jest very high a jeśli nie jest lighting quality v.h. to nie ma p.s.2.0.Nie chcę niczego tej karcie ujmować ale spójrzcie prawdzie w oczy.Moim zdaniem to nieopłacalny wydatek.

Sapphire Radeon 9800 Pro 128MB /256-bit/ TV-out DVI-out

gwarancja: 24 miesiace

cena netto: 819 zł cena brutto: 999 zł

Gdzie wyczytałeś że lighting nie jest na maxa?

I po co podałeś cenę tego R9800pro? Co mam <span style="color:red;">[ciach!]</span>a dołożyć drugie 500zł i go kupić? <span style="color:red;">[ciach!]</span>a myśl czasem bo już mi recę opadają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to miałem na myśli.Zdziwiła mnie ta cena. :o

Temat jakości obrazu w farcry był wałkowany na tym forum kilkakrotnie.I wiem jak gra wygląda na ustawieniach v.h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego R9600 PRO http://www.jes.com.pl/promocje_o.php?produ...IGABYTE&id=1166

To będzie lepsze rozwiązanie jeśli ktoś ma pieniądze, żeby dołożyć kilkadziesiąt złotych, a nie ma na tyle żeby kupić r9600 pro z lepszymi pamięciami.

Aha w komputroniku mają taka samą, ale cena chyba jest jakaś stara bo 599 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, jestem tu całkiem nowy i proszę o wyrozumiałość, nie bądźcie bezlitośni :) Zakupiłem kartę o której między innymi tu piszecie - szafir 9550 128 RAM. 128-bit. Mam trochę zabytkową płytę główną DFI AK75EC i procka Athlon XP 1,4. Instalacja karty bez problemu, system ją wykrył, ale po zainstalowaniu omeg 2.5.51 gdy wszedłem do RadLinkera i chciałem pobawić się zegarami przeżyłem mały szok. Rdzeń i owszem, 250 ale pamiątki pokazuje tylko 200!!! Dodatkowo w biosie mam ustawione AGP x4 a we właściwościach pokazuje, że jest wyłączone. Próbowałem różnych sterowników, od tych z płyty do karty poprzez najnowsze ze stronki ATI, omegi itd. ciągle to samo... Częstotliwość pamięci nadal 200 i AGP wyłączone.... A 3dMark2001 pokazuje 6680 na domyślnych... jestem załamany. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot taka mała ciekawostka.

Po wgraniu biosa od 9600 do 9550 od HIS`a mamy pełne funkcjonalne i prawdziwe 9600.

W jednym kompie mam HIS9600VIVo 128/128 3D2001 - 9176

W drugim mam HIS9550 128/128 z biosem od 9600VIVo 3D2001 - 9201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dabek

Teraz ci wierze na słowo i na screeny. Wyniki są bardzo dobre. R9550 Rulez 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co myślicie o tym radku 9600 pro gigabyte'a ?? Opłaca się brać??

R9600PRO za 525zł, jak masz kase to bierz i sie nie zastanawiaj bo w tej cenie to zajefista karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że pamięci tylko 3,3 ale nie można mieć wszystkiego w takiej cenie. Ciekawe ile się podkręci??

za 525 zł ten gigabyte 9600pro to najlepszy wybór , jesli ktos ma te dodatkowe 60żł to warto dopłacic , na jednym z serwisów podkrecili tego gigabyte'a z 400/600 do 510/680 , pamieci ma samsungi 3.3ns .

 

jest to lepsza karta od tego 9550xt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej czegos tu nie zrozumialem czy na twojej karcie pamięci są przykryte radiatorem z procesora na karcie????? przeciez ktos inny mowil ze tak nie jest.... czy to zalezy ze mam farta jak kupuje grafe????? dziwne.....

Pamięci z przodu są chłodzone przez ten duży radiator. Ja tylko wcześniej pisałem że miałem jakoś tak dziwnie że do jednej kostki pamięci mi nie dotykła tylko odstawał na "gróbość włosa" po prostu wada fabryczna. ale już sobie z tym poradziłem. ale wszystkie inne Radki 9550XT mają prawidłowo dociśnięte chłodzenie do pamięci (tych z przodu) na te z tyłu można założyć własne radiatorki i na 590Mhz lecą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie mogę zmienić ustawień nakładki ? wszystki suwaki są nieaktywne :/ a w filmach ciemno jak w du.pie

 

Niewiem czy to się nadaje do tego topica ale to wkońcu na Radku 9550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam radeona 9600pro od gigabyta i leci jak w podpisie pozdro warto brac za 520zl

no kurde, na 9600pro to chyba sie skusze, roznica bedzie w porownaniu do mojego ti4200 a i cena do przezycia zwlaszcza, ze za swojego jeszcze troche dostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...