Skocz do zawartości
25601

Za duża płyta główna

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zakupiłem nową płytę główną lecz problem jest taki ze jest ona jak dla mojej obudowy za mała. Czyli DVD musze trzymać na samej górze bo na dolnej półce chaczy o płytę główną. Tak samo jest z chłodzeniem wcześniej to nie było żadnych problemów bo wiatrak i radiator był mikroskopijny 8) lecz teraz dla mojego DURONA 1600 zakupiłem największy wiatrak jaki był w sklepie i jak montuj zasilacz to zasłania mi połowę wiatraka. Dlatego teraz trzymam zasilacz poza obudową ale za ładnie to nie wygląda. Jedynym plusem jest to ze mam dobre chłodzenie. Więc pytanie jest takie jak to rozwiązac czy są jakies miejsze zasilacze czy jest inny sposób na rozwiązanie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilki maja raczej zblizone wymiary, choc sa wersje slim, ale nie ma sensu sie w to bawic (nic albo niewiele to da) - mialem taki sam problem (duza plyta solteka + sredniej wielkosci obudowa, zasilacz tuz "nad" procesorem, w pozycji pionowej, zamiast poziomej) i poprostu... kupilem nowa, wieksza obudowe ;).

 

w moim przypadku padlo na jedna z obudow modecom`a, dlugosc 475 mm i jest wszystko git :) (krotszej nie ma sensu brac pod uwage).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem podobnie. Kupilem plytke glowna jak w podpisie i wtyki na tasmy ide nie pozwalaly mi na umieszczenie w budzie kieszeni na hdd, dvd i nagrywaki. Zmienilem obudowe - jak to ktos wyzej napisal to najsensowniejsze rozwiazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duża płyta główna

Ostatnio zakupiłem nową płytę główną lecz problem jest taki ze jest ona jak dla mojej obudowy za mała.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności.  

Albert Einstein

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym przyciol troche plyte glowna :lol:

Najlepiej brzeszczotem Dołączona grafika

 

A tak na serio kup porządną obudowę, albo krótszy napęd np. LiteOn, Toshiba robią takie, że mieszczą się bez problemu.

LG jest juz dość długi w wyniku czego opierał mi się o Abita NF7-S, który jak wiadomo nie jest płytą o małym wymiarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...