Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

Oranje rozwalą wysoko Łotwę i wkońcu ktoś im pokaże miejsce w szeregu. A na Niemców to już wogóle nie liczę. Tam nie ma kto strzelać.

 

A Advocaat musi odejść :D:D:D

 

Musi zagrac Podolski :!: Dla mnie najlepszy napastnik w barwach RFN :twisted:

 

A Advocat faktycznie nie popisal sie. Holendrom brakuje mentalnosci zwyciezcow :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T R A G E D I A :cry: :cry: :cry:

 

Moja Holandia dostala od Knedlikow :( Zapowiadalo sie tak pieknie. Wszystko spartaczyl Dick Advocat - swoja fatalna decyzja przyczynil sie do porazki :!: Jak mozna zdejmowac z plyty zawodnika, ktory wnosi najwiecej w akcjach ofensywnych zespolu, nie mowiac o wspanialych akcjach uskrzydlajacych - nie mam slow :(

 

W kazdym razie WARTO bylo spedzic te 120minut przed TV - piekny mecz (juz go sciagam do kolekcji mouch ulubionych :wink: ).

 

Badz co badz uwazam, zez Czesi pokazali wielka klase (mimo wypaczonego spotkania przez arbitra) - Respect :D Od dzis sa moimi faworytami do zwyciestwa w tym turnieju - pokazuja, ze sa druzyna i potrafia walczyc o kazdy metr - podoba mi sie taka postawa.

 

O sedziowaniu nie bede moze sie wypowiadal szczegolnie, bo malo brakowalo, a moj pilot TV poszybowal przez otwarte okno balkonowe :evil: UEFA powinna wkroczyc z nowymi przepisami dot. sedziowania :!:

 

Sytuacja w grupie sie skomplikowala....i dobrze :wink: - bedzie na co popatrzec :wink:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Lece sie upic z rozpaczy.....a potem regame w PES3 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Holandia zremisuje z Lotwa a Niemcy fuksem zremisuja z Czechami  :lol:  Co zrobicie z pilotem TV gdyby tak sie stalo?  :roll:

wcale sie nie zdziwie jak pepicki daja [gluteus maximus] niemcom...

A ja jak Holendrzy Łotwie :)

Chyba mnie nie zrozumiales

Po prostu pepicki odpuszcza mecz i fuksem i niezasluzenie niemcy wejda :/

Aha, no niezrozumieliśmy sie. Takiej sytuacji bym nie chcial. Uważam że Holendrom należy sie awans razem z Czechami, a Szwedom razem z Włochami 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no niezrozumieliśmy sie. Takiej sytuacji bym nie chcial. Uważam że Holendrom należy sie awans razem z Czechami, a Szwedom razem z Włochami  8)

Dunczycy imho tez fajnie (jak zawsze) graja i tez chce ich awansu. Ale szkoda Wlochow i Szwedow. Ciezki wybor :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no niezrozumieliśmy sie. Takiej sytuacji bym nie chcial. Uważam że Holendrom należy sie awans razem z Czechami, a Szwedom razem z Włochami  8)

Dunczycy imho tez fajnie (jak zawsze) graja i tez chce ich awansu. Ale szkoda Wlochow i Szwedow. Ciezki wybor :|

Moje marzenie - HISZPANIA mistrzem, a po drodze gniota pepickow :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no niezrozumieliśmy sie. Takiej sytuacji bym nie chcial. Uważam że Holendrom należy sie awans razem z Czechami, a Szwedom razem z Włochami  8)

Dunczycy imho tez fajnie (jak zawsze) graja i tez chce ich awansu. Ale szkoda Wlochow i Szwedow. Ciezki wybor :|

Moje marzenie - HISZPANIA mistrzem, a po drodze gniota pepickow :twisted:

Oj Hiszpania to ma teraz ciężką sytuacje. Myśle że grecja wygra z rosją, a portugalczycy łatwo sie nie dadzą... Chociaz... wszystko sie moze zdazyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo mowic.Trzymajcie kciuki za Holendrow zeby wyszli z grupy.Po dzisiejszym meczu moze byc to trudne zadanie.Jezli tylko Czesi dadza rade Niemcom to jest OK,bo pomaranczowi z Lotyszami napewno sobie poradza.Czesi jak juz wczesniej napisalem beda czarnym koniem tych zawodow.Jako pierwsza druzyna ma zapewnione wyjscie z grupy dzieki 6 puktom jakie zdobyli.Niemcy jesli wyjda z grupy sie rozegraja i moga zajsc daleko chociaz narazie wielkiej gry nie prezentuja.Ale z nimi tak zawsze jest.Na ostatnich mistrzostwach swiata w grupie nie rzadzili i nikt sie po nich wiele nie spodziewal a pokazali sie w finale i zajeli drugie miejsce.Ich pilka jest niezla ale nudna.Dzisiejszy mecz Czechow z Holendrami to jeden z najlepszych meczy tych mistrzostw do tej pory.Ale nie najlepszy.To co wczoraj pokazali Wlosi to bylo prawdziwe cudo.Nigdy nie widzialem zeby jakas druzyna tak grala.Nie bylo mocnych na zawodnikow Milanu wczoraj.Jeden blad poplenil szkoleniowiec wloski.Sciagnal z boiska Gattuso.To byl najlepszy zawodnik meczu.Od tego momentu Wlosi stracili swoja finezje i polot.Te ich szybie zmiany pozycji byly oszalamiajace.Na dobre im wychodzi gra bez tej "beksy" Tottiego.Niech tylko wyjda z grupy i nie traca formy.Trzymam za nich kciuki.Co do kolejnej kolejki to mysle ze bedzie kolejny wielki mecz tych zawodow.Portugalia:Hiszpania.Co tu duzo mowic.Mecz nieprzewidywalny.Czekamy na konfrontacje tych dwoch "gospodarzy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech Lotwa pokona Holadnie, Niemcy nie ograja Czechow i w finale zagraja Lotysze z Grekami :mrgreen: To bylby final  :P  W pierwszej polowie zero strzalow i 10 zoltych kartek dla kazdej z druzyn ;)

Całkiem niezła perspektywa :lol:

 

Dziś pokibicuje Grecji i Hiszpani... niech Portugalia odpada ! :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...