Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze ci się wydaje... 3:1 po meczu... jak ten Rooney ma zjeb... :wink: ryjek... : Nie lubie Anglików (Wrrr, Grrr)

 

No i szkoda Chorwatów, ale walczą Szwajcarzy ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda :/

Jakie jutro są mecze? Bo właśnie nie wiem czy iść na komers :P

 

OT on:

Konfig: OPTERON 848, ASUS SK8N PRO, RADEON X800XT PE, 2X1024 RAM CORSAIR 500MHZ,2XWD RAPTOR 74GB RAID, ANTEC TRUE POWER 550W, CHIFTEC AX-01-SL-DU,SB AUDIGY 2 ZS PLATINIUM PRO,GIGABYTE 3D COOLER ULTRA GT[b] i......FarCry mi sie zacina!!!![/b]

Żartujesz ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda :/  

Jakie jutro są mecze? Bo właśnie nie wiem czy iść na komers :P

 

OT on:  

Konfig: OPTERON 848, ASUS SK8N PRO, RADEON X800XT PE, 2X1024 RAM CORSAIR 500MHZ,2XWD RAPTOR 74GB RAID, ANTEC TRUE POWER 550W, CHIFTEC AX-01-SL-DU,SB AUDIGY 2 ZS PLATINIUM PRO,GIGABYTE 3D COOLER ULTRA GT[b] i......FarCry mi sie zacina!!!![/b]

Żartujesz ? :)

A jak myslisz??? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpakulec zaliczył kilka wpadek (a przynajmniej dwie) - gadał jakieś bzdury :lol:

Ale trzeba przyznać, że "łysy" to super-sędzia. Do niczego nie można było się przyczepić. Znakomity jest, naprawdę. Heh, chociaż z drugiej strony, obie drużyny miały juz tyle żółtych kartek, że postanowiły nie faulować - bo mecz był czyściutki pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Grecji juz mozemy powiedziec papa :lol:

I Portugalii tez....

 

Szpakulec zaliczył kilka wpadek (a przynajmniej dwie) - gadał jakieś bzdury :lol:

Nie bede tlumaczyl slow James'a :lol:

 

Dla mnie Anglicy sa faworytami i to oni wygraja Euro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszej połowy:  

 

Włochy - Bułgaria - 1  

Szwecja - Dania - 1  

Szczerze to bym na pierwszą raczej iksy dał, ale ja i tak w 90% wtapiam.

 

Ale szczerze to chciałbym zeby sie tak mecze skończyły!

Forza ITALIA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez ten wynik, jest tak samo mozliwy jak kazdy inny (no prawie)

więc ja niewidze problemu, ale przewiduje burze o tym ze mecze się ustawia itd. itp.

Mimo że kibicuje Włochom to jednak grali oni dwa mecze jakie wyniki w nich osiągnęli kazdy wie więc pretensje moga mieć tylko do siebie.

Nierozumiem też tego całego lamentu dotyczącego Czechów.

Przecież to chyba norma że pozwala się odpocząć /i coby kontuzji niezachaczyli/ podstawowym zawodnikom, tym bardziej że oni mają już nietylko zapewniony awans ale nawet pierwsze miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafie zrozumiec dlaczego Szwecja:Dania musi sie skonczyc remisem minimum 2:2 aby wlosi nie weszli nawet gdyby wygrali z bulgarami 10:0

Przeciez gdyby szwecja z dania zagrali na remis 2:2 to obie druzyny mialyby 2 remisy i jedna wygrana. To samo wlosi - 2 remisy i 1 wygrana. W bezposrednich spotkaniach wlosi nie odbiegaja ani od szwedow ani od dunczykow, a na dodatek mieliby zadatek strzelonych bramek 11 (abstra<span style="color:red;">[ciach!]</span>ac, ze walneliby 10 bulgarom).

Niech mi to ktos wytlumaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda...

 

Kaeres: 3 druzyny maja po 5 punktow wiec robisz tabelke z tych trzech druzyn. Odliczasz mecze tych druzyn z bulgaria i liczysz tylko te ktore rozegrali miedzy sobą. Tutaj italia przegrywa... Bramkami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...