Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też uważam mecz Dania- Szwecja za drukarnie Teraz jeszcze bardziej nienawidze Szwedów :evil:

Moj faworyt odpadł czyli Włosi i teraz jest mi obojetne kto wygra Jedynie oby te szwdzkie mordy szybko odpadły -na to tylko liczę :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Zmieńmy nastrój panowie :)

 

Kto słyszał oficjalny humn Euro 2004 ? ;]

Nelly Furtado - Forca - całkiem niezła melodia, wykonawczyni też niezła :)

Jaki mecz w TV pokazują ? Czechy-Niemcy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holandia - Łotwa 4-0

Niemcy - Czechy 2-1

 

Wynik był na odwrót, ale to co Czesi wyprawiają to już zakrawa o pomste do nieba :(

Co ty słonko mówisz ? Wynik BYŁ na odwrót ? :)

Jeszcze nie zaczęli grać :P

 

 

Moje typy:

Holadnia - Łotwa - 2:3

Niemcy - Czechy - 1-1

 

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holandia - Łotwa 4-0

Niemcy - Czechy 2-1

 

Wynik był na odwrót, ale to co Czesi wyprawiają to już zakrawa o pomste do nieba :(

Co ty słonko mówisz ? Wynik BYŁ na odwrót ? :)

Jeszcze nie zaczęli grać :P

 

 

Moje typy:

Holadnia - Łotwa - 2:3

Niemcy - Czechy - 1-1

 

:evil:

Broń Boże!!!! Holandia nie może przegrać :>, Oranje do boju :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holandia - Łotwa 4-0

Niemcy - Czechy 2-1

 

Wynik był na odwrót, ale to co Czesi wyprawiają to już zakrawa o pomste do nieba :(

Co ty słonko mówisz ? Wynik BYŁ na odwrót ? :)

Jeszcze nie zaczęli grać :P

 

 

Moje typy:

Holadnia - Łotwa - 2:3

Niemcy - Czechy - 1-1

 

:evil:

Był w sensie pierwotnie tak typowałem. Ale jak zobaczłem skład Czechów to zmieniłem zdanie... złotko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesi ich odprowadzą Niemców do Brzezinki dziś :)

Holandia - ładnie :P

Bardzo się ciesze z tego powodu... zapowiada się szczęśliwy wieczór (bynajmniej dla mnie :P)

 

esesmany
szwdzkie mordy
szwaby...

Czy na forum pojawia się rasizm ? :evil: Eee ... to przez te emocje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... moje marzenia się spełniają :)

Niemcy OUT ! pięknie, wkońcu ktoś skopał tyłki tym... no wiecie :wink:

 

Idem spaćku... jutro wielki mecz (jak większość na tych mistrzostwach)

Acha... chciałbym zwrócić jeszcze uwage na strzelców:

Rooney

Nisterloy

Baros - będzie ciekawa walka o tytuł "króla strzelców"

 

Pewnie nikt na forum nie zauwazyl reki czecha w polu karnym

Ręka ? Jaka ręka ? :P A może brazylijską ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... moje marzenia się spełniają :)  

Niemcy OUT ! pięknie, wkońcu ktoś skopał tyłki tym... no wiecie :wink:

 

Idem spaćku... jutro wielki mecz (jak większość na tych mistrzostwach)

Acha... chciałbym zwrócić jeszcze uwage na strzelców:

Rooney

Nisterloy

Baros - będzie ciekawa walka o tytuł "króla strzelców"  

 

Pewnie nikt na forum nie zauwazyl reki czecha w polu karnym

Ręka ? Jaka ręka ? :P A może brazylijską ...

Oczywiście ze była ręka i jeszcze była akcja jak bramkarz Czeski odepchnął Niemca bez piłki- dla mnie drugi karny ale sędzia to brat Stevie Wondera no to jak miał widzieć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam ze jestem kibicem deutsche Nationalmannschaf od mundialu 1990 w Italii. Dlaczego? Bo to byl pierwszy mundial ktory ogladalem w miare ze swiezym umyslem tzn cos kumalem. Niemcy mi wtedy zaimponowali i od tej pory zawsze na turniejach im kibicowalem. Odpadli teraz , po mimo wielu swietnych okazji do strzelenia gola, chyba zasluzenie. Napewno zasluzenie. Szkoda :( Ale nie bede rozpaczal jak wielu tutaj fanow pilki noznej jak ich druzyna np: Wlochy, Hiszpania i inne wylecialy z turnieju. Oczywiscie byl karny dla Niemiec no ale sedzia mlody niedoswiadczony .. nie wazne, na tym turnieju poprostu sedzia to tzw 3 zespol i nie ma co na niego liczyc.

Niemcom potrzebni sa nie 11 Zidanow ale... jeszcze 10 Ballackow.

Podolski gral za krotko, to jego debiut w kadrze. Anglicy nie boja sie postawic na mlodziez a Rudi ma jakies opory, choc fakt ze wielu reprezentatow Niemeic w spotkaniach na Euro nie przekroczylo 25 lat. Kuranyi tez mlody -22 lata.

 

Teraz kciuki trzymam za Danie , zawsze lubilem ich ogladac , tylko w 1992 napsuli mi krwi pokonali Niemcow w finale.

Czechow tez cenie , fajnie graja, no ale graja z Dania :(

Po cichu licze na Szwedow, oni na nas zawsze nawet za Gorksiego mieli sposob ( za Gorskie wygralismy tylko 1:0 i to wszystko).

 

Nie lubie i nigdy nie bylem kibicem reprezentacji Holandii. Wiec moze Szwedzi ich odesla do domu ;) Ostatnio tez na nerwach graja mi Francuzi , kiedys ich podziwialem, teraz na tym turnieju trafili na najslabsza grupe wedlug mnie i jada na fuksie i graja jeszcze wolniej niz Niemcy w pierwszej polwie z Czechami. Fakt pilkarzy maja genialnych ale wiekszosc po 30 lub w jej okolicach. Kibicuje kazdej reprezentacji ktora gra z Francja, nawet jakby to miala byc Holandia (wyjatek ;) )

 

Sie rozpisalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piknie pepiki graja !! szmity do domu ihhihi z ta smieszna ekipa a napastnici (same naturalizowane) a zwlaszcza kórany ;] to normalnie zero niczego , ale za to oranje awansowali !!!!!!

 

BTW szpaku rox " efenberger .."itp = ROTFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te mistrzostwa. Z głównych faworytów zostały jeszcze w zasadzie tylko: Francja, Holandia, Anglia i Portugalia.

Ja osobiście jestem pod wrażeniem gry Czechów. W ćwierćfinale grają z Danią, która nie powinna zrobić problemu. W półfinale najpewniej trafią na Francję, a jeśli im się uda to już pewnie zostaną mistrzami. Kibicuję im, ponieważ pokazują ciekawy styl, który czasami jest może nieco chaotyczny, ale bardzo skuteczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie... pomódlcie się razem ze mną, aby Portugalia awansowała - postawiłem 50 zł i jeżeli nie wygram to będe miał nieźle przewalone wakacje :

 

Go Go Portugal ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawy meczyk dziś. Na nikogo nie stawiam, emocje mi się udzielą w czasie meczu- poprostu niech wygra lepszy

 

Oby sędzia nie zawalił meczu, bo coraz częściej to się zdarza, a to nieraz wkurza bardziej niż kiksy zawodników albo super komentarze Szpaka lub Mielcarskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię Pepiczków, ale teraz uratowali Holandię więc mogę im raz jeden pogratulować. W sumie nie zagrali jakoś olśniewająco, to raczej Szkopy mizernie. Przyznam jednak,że ich gra imponuje ( choć z Holandią mieli wieeeele szczęścia :wink: )

 

ORANJE, ORANJE, ORANJE i jeszcze raz ORANJE

 

Dziś szykuje sie gratka - Anglia vs. Portugalia. IMHO z taką grą jak na razie Portugalia może marzyć tylko, że pokona Anglię. Stawiam 3:1 na Synów Albionu.

Pro^^/Lolex, niestety, ale wakacje chyba nie będą udane.... :wink:

 

Pytanie za słodkiego lizaczka: Gdzie po EURO zagra Arjen Robben :D Czy Roman Abramowicz wyciągnie swą upaćkaną w lewym szmalu dłoń i po tego gracza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... od kilkunastu lat gospodarz przechodził conajmniej do półfinału:

 

1. Francja 98 - Francja wygrywa

2. Holandia i Belgia 2000 - Holandia do półfinału

3. Korea i Japonia 2002 - Korea do półfinału.... itd :)

 

Będą udane ! Muszą być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...