Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

ehh drugi raz im sie fukslo :/ za trzecim razem dostana Gwarantuje to wam :)

FUKSŁO SIE IM?!

HAHAHA, to własnie Anglia miala fuksa! Powinni już wcześniej przegrac!

 

Portugalia góra!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh drugi raz im sie fukslo :/ za trzecim razem dostana Gwarantuje to wam :)

FUKSŁO SIE IM?!

HAHAHA, to własnie Anglia miala fuksa! Powinni już wcześniej przegrac!

 

Portugalia góra!!!

Gdzie miala fuksa ? Przypomnij mi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG boshe co za mecz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gol costy majstersztyk strzał z karnego rikadro to samo a beckham :lol: ... mecz jak finał !!!!!!!!!!!!!! no zajefajny mam nadzieje ze kazdy z pozostałych meczow dostarczy choc 50% emocji co ten no bomba .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra miśqi... musze tu coś wystukać, ale najpierw się musze opanować :)

 

[...] minęło 5 minut [...]

 

Pewnie wszyscy się ze mną zgodzą, że był to doskonały, wręcz perfekcyjny mecz. Było w nim wszystko, niepowtarzalne i cudowne bramki, doskonałe zagrania, pojedynki indywidualne (Ch Ronaldo - A.Cole), parady bramkarzy, gole bramkarzy :wink: No chyba żadne słowa nie opiszą tego co dział się dziś w Portugali...

 

A dotego napięcie w moim domu potęgował fakt, że postawiłem 100 zł na awans Portugali ... za pieniądze rodziców, które przeznaczone były na oboż wakacyjny... Tylko ja wiem, jakie to emocje :) Co ja przeżyłem...

 

Kocham ten sport !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh drugi raz im sie fukslo :/ za trzecim razem dostana Gwarantuje to wam :)

FUKSŁO SIE IM?!

HAHAHA, to własnie Anglia miala fuksa! Powinni już wcześniej przegrac!

 

Portugalia góra!!!

Gdzie miala fuksa ? Przypomnij mi ...

No Portugalia miała sporo sytuacji, z których Anglicy tylko fartem wyszli cało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Portugalia miała sporo sytuacji, z których Anglicy tylko fartem wyszli cało.

To samo ja moge powiedziec. Gdzie byl faul na tym bramkarzu portugalskim ... ?

Ok teraz mam wielka ndzieje ze portugalia dostanie w polfinale od Holendrow Do boju POMARANCZOWI !! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David James - kto to? BO NA PEWNO NIE BRAMKARZ  :!:  :!:  :!:  

bramka na 1:1 - do wybrony

bramka na 2:1 dla Portugalii - cholernie trudne, ale mozliwe do wybrony...

pewnie, pewnie co za beznadziejny bramkarz kazdy inny by to wybronil z palcem w..... nosie a szczegulnie ten 2 strzal kompletna szmata. Jestes fajny i trzymam z toba :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David James - kto to? BO NA PEWNO NIE BRAMKARZ  :!:  :!:  :!:  

bramka na 1:1 - do wybrony

bramka na 2:1 dla Portugalii - cholernie trudne, ale mozliwe do wybrony...

pewnie, pewnie co za beznadziejny bramkarz kazdy inny by to wybronil z palcem w..... nosie a szczegulnie ten 2 strzal kompletna szmata. Jestes fajny i trzymam z toba :|
:lol: widze, ze juz nie mozna miec wlasnego zdania... brama na 1:1 byla do wybrony, zreszta przez cale mistrzostwa james udowadnial, ze bramkarz z niego mizerny (model pewno tez... a moze jednak nie :lol: )

drugi strzal swietny - bez watpienia... jednak i to mozna bylo wybronic... przy duzym szczesciu i lepszej "skocznosci" byloby i tak trudno, ale istniala nadzieja, ale nie - james - dryblas bez umiejetnosci stoi na bramce to i bramy leca jak szalone... nie wiem czy nawet cienias seaman nie byl od niego lepszy...

no chyba, ze uwazasz ten gol na 1:1 za mistrzostwo swiata - ihmo ja tak nie uwazam - ot solidny strzal do wylapania... james cienkim bramkarzem jest i nic nie zmieni mojego zdania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: widze, ze juz nie mozna miec wlasnego zdania... brama na 1:1 byla do wybrony, zreszta przez cale mistrzostwa james udowadnial, ze bramkarz z niego mizerny (model pewno tez... a moze jednak nie  :lol: )

drugi strzal swietny - bez watpienia... jednak i to mozna bylo wybronic... przy duzym szczesciu i lepszej "skocznosci" byloby i tak trudno, ale istniala nadzieja, ale nie - james - dryblas bez umiejetnosci stoi na bramce to i bramy leca jak szalone... nie wiem czy nawet cienias seaman nie byl od niego lepszy...

no chyba, ze uwazasz ten gol na 1:1 za mistrzostwo swiata - ihmo ja tak nie uwazam - ot solidny strzal do wylapania... james cienkim bramkarzem jest i nic nie zmieni mojego zdania

jasne ze mozna miec swoje zdanie, ale to co teraz prezentujesz jest troche zalosne. przegrala druzyna ktorej kibicowales [tak sie domyslam] i teraz starasz sie szukac dziury w calym zaczynajac od bramkarza. imo bramkarz albo broni albo nie, nie ma czegos takiego ze to bylo do wybronienia a to nie, jakby mogl to by obronil w koncu to jest tylko czlowiek. ale widze ze ty powinienes byc trenerem anglii i bys dobral jakiegos bramkarza o dobrej "skocznosci" ktory by napewno wszystko wybronil, a jak nie wszystko to napewno te "szmaty" ktore puscil james. co do karnych to nie ma sensu sie wypowiadac. powiem tylko ze to byla ogromna presja i tam wszystko sie moglo stac no i sie stalo - anglia przegrala - FACE IT :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...