Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie to kibicuję Czechom i teraz Grekom, dzięki którym podkładka everglide'a i IE3.0 wpadly w moje lapki ;] ;] ;]

Postawiłeś kase na greków ? :) Odwazny jestes. Ile stawiałeś ?

Ja postawiłem duuużo kasy na Francje - no i przegrałem, a z tego powodu, że pieniążki, które zainwestowałem były przeznaczone na obóz wakacyjny, zmuszony zostałem do sprzedarzy mojej miłości - IE 3.0 + EverGlide panu MeHow'owi :) - swoją drogą mojemu dobremu koledze :wink:

 

Oranie !! Pięknie !! :) To mi się podoba, jeszcze Czesi i finał .... Portugalia-Czechy, albo Grecja Czechy :P

 

Na najfajniej by było jakby finał był Grecja-Dania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie troche sobie nastrzelili slupkow i poprzeczek. Mi sie w sumie mecz podobal choc wynik koncowy nie specjalnie.

 

Przesledzcie sobie historie:

MS 1974, 1978, 1990 oraz Euro 1988, 1992

 

Wiem upierdliwy jestem ale zasze jak Niemcy grali z Holandia na turniejach to zawsze bez wyjatku ktoras z nich grala w finale.

 

Ale bede trzymal kciuki za Portugalie (choc ich jakos specjalnie nie lubie) Dzisiaj Pomaranczowi zakonczyli pewny etep historii z karnymi, moze i ta regula (holandia-niemcy) sie zakonczy na polfnale. :P Choc w przypadku Niemiec mogla by trwac wiecznie ;)

 

i czemu Makay nie gra od poczatku? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie widowiskowo. To jest jakis stereotyp ;)

Z Niemcami widowiskowo nie zagrali, ten ze Szwedami takze nie, na mudnialu 2002 wogole nie grali a potem wszystkie mecze od tegoz turnieju do meczu z Czechami byly beznadziejne (lacznie z towarzystkimi ktore przegrywali) albo mecz towarzystki z Francja gdzie oddali jeden strzal chyba celny pod koniec spotkania. Nie mowie tu jush o beznadziejnych potyczak z Belgia i Irlandia na przelomie kwietnia i czerwca :P

No chyba ze wszyscy nadal maja w pamieci Holendrow z przed lat.

Bo teraz poprostu wszyscy maja klapki na oczach i zawsze jak powiedzmy teraz by im nie wyszlo tzn nie zagrali ladnie to nawet komentator mowi ze powinni zagrac jak w poprzednim meczu bo bylo ladnie i efektownie? To ja pytam ktorym? Chyba ten cztery lata temu na Euro 2000 z Serbia :mrgreen:

Ludzie czasem zaogolniaja troche. Podobnie z Niemca i teksty Szpakowskiego ze to druzyna turniejowa (co prawda) i ze na ostatnim mundialu zaczeli wolno i niemrawo ale potem bylo coraz lepiej, co jest zaprzeczeniem faktow gdyz jak pamietamy RFN zaczelo od pogromu Arabow a potem remis z Iralandia i znowu zwyciestwo 2:0 z Kamerunem. Potem jush tylko jedna bramka przechodzilii... ledwo.

 

 

Chlodna kalkulacja ;) No ale jest tylu fanow Pomaranczowych ze oni nie rozumem a sercem :)

 

Pytanie konkursowe:

Ktore miejsce zajela Holadnia na mundialu w latach 1982 i 1986 i 2002 ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oranje! Oranje!

 

:]]] kibicowałem zgodnie z przepisami Dołączona grafikaDołączona grafika a jeśli chodzi o "kibicowanie" [to o którym myśle:] Dołączona grafika to podczas tych mistrzostw to wypiłem tylko jedno piwko :] i to na pierwszym meczu euro :]]] a tak to zero alkoholu Dołączona grafika

 

a jeśli chodzi o sam meczyk :] to bardzo sie ciesze że pomarańczki wygrały Dołączona grafika, jak widziałem akcje szwedów to normalnie zamierałem Dołączona grafika i jeszcze ta poprzeczka Larsona i to wybicie Stam'a którym trafił w swojego obrońce to normalnie miałem dość Dołączona grafikaDołączona grafika a jak były karne, to myślałem że se kciuki połamie bo tak mocno je trzymałem :]]] i się udało!!! pomarańczki wygrały!!! :]

 

teraz tylko portugalia, może być ciężko, ale zobaczymy Dołączona grafika :]]]

 

Oranje! Oranje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie, nie nawidze Ibrahimovica , ale w tym meczu dal mi wiele radosci- nie strzelajac karnego :lol: :lol: :lol:

A polfinal portugalia-holandia zapowiada sie ciekawie

Kumpel mi mowil ze podobno na tym meczu bylo widac flage Legii- ja nie zauwazylem 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj, oj, oj... Ale mi się podoba styl Czeskiej piłki ! 1 połowa była do kitu, ale druga rewelacja! Moim zdaniem, najlepszym piłkarzem czeskim jest Nedved. Nie zgadzam sie z tym, że piłkarzem meczu był Barosz (jakkolwiek się to pisze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grecy beda mieli Big Problem :mrgreen:

 

Ale kibicowanie akurat w tym spotkaniu (Grecja - Czechy) Czechom bedzie jakby pozbawione emocji. Bo wynik wlasciwie z gory wiadomy. A poniewaz jestem nastawiony neutralnie do obu druzyn to bede trzymal kciuki za Grekow (choc fakt graja nieefektownie ale sporo plynow zostawiaja na boisku :D ) chocby po to zeby miec jakies emocje :mrgreen:

 

W spotkaniu Portugalia - Holandia to wszyscy wiedza jak "lubie" Pomaranczowy kolor. Bede kibicowal gospodarzom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Legia <span style="color:red;">[ciach!]</span>a <span style="color:red;">[ciach!]</span>a, legia <span style="color:red;">[ciach!]</span>a jest, legie trzeba <span style="color:red;">[ciach!]</span>lic , tak jest, tak jest, tak jest"

LECH MISTRZEM JEST , LECH POZNAN PANY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pychu WYJDŹ!

 

Tak, to prawda. Czesi są doskonałym zespołem. Mają wszystkie atuty aby zostać mistrzem, choć Grecy mogą narobić sporo problemów... a w takiej sytuacji... Grecja-Portugalia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe Panu Pycho podziekujemy za jego wypowiedz na temat euro 2004.

 

Co do mnie to Czechy i Grecja sa jedynymi druzynami ktore zasluguja na mistrza.

Portugalczykom jestem wdzieczny ze dokopali Angolom ktorych nie znosze.

Kibicowac bede Portugali. Holandia nie zasluguje na final. Nic nie pokazali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonathan: ale wielu ma klapki na oczach i widzi piekna gre Holendrow :)

 

 

Najwieksza frajda to trzymanie kciukow chyba teraz za Grekow. Jak im sie uda to normalnie Big Sensacja, a ze mistrz Europy nie ma gwarantowanego miejsca w kolejnym Euro to .... to dopiero mogly by byc mistrzostwa (w Szwajcarii i Austrii) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo portugalia albo czechy :] to bede mistrzowie ME 2004 :] cholernie podoba mi sie gra czechow na tych mistrzostwach ^^ (mysle ze nietylko mi ;P )

Nie, Nie, Nie!! :) ;), prawidłowo powinno być albo Holandia albo Czechy :P, ale byłoby śmiesznie gdyby Grecja wygrałą z Czechami :), w zasadzie to jest możliwe :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie liczyl na wygrana Grecji i tak daleko doszli. Niech sie ciesza z tego co maja.

Natomiast mecz Portugalia-Holandia jest niewiadoma dla mnie- nawet nie wiem komu kibicowac :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, jeśli wygra Portugalia i Czechy, to finał będzie przepiękny... tak przepiękny, że nawet na siusiu nie odejdę od telewizora. Boję się jednakże, że w przypadku takiego zakończenia wszystko odbędzie się w rzutach karnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rcube jak możesz nie kibicować Holandii, oni tak widowiskowo grają :].

 

Ps: Hanu i metal chyba mocniej "kibicowali" ode mnie bo jeszcze się nie wypowiedzieli ;].

 

Pozdro.

Spoko, spoko, już jestem, to tylko brak netu w niedzielę.... :wink:

 

Powiem krótko - jestem bardzo zadowolony z meczyku Holandia - Szwecja. Przeszli dalej moi ulubieńcy, choć nie powiem, że bez odrobiny fartu ( mam na myśli słupek i poprzeczkę Szwedów). Grali mocno niedokładnie, ale raczej poprawnie taktycznie. No i pięknie.... :wink:

 

Coraz bardziej zaczynam doceniać Czechów. Nie lubię tego zespołu, ale chylę czoła za dyscyplinę, waleczność i świetne zrozumienie formacji. Piękny futbol, w tym momencie murowany kandydat na mistrza jeśli Holandia ( Portugalii już nie liczę :wink: ) nie poprawi skutecznosci swoich akcji. Finał będzie arcyciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...