Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

I dzis dalsze emocje :) Ciekawie zapowiada sie ten meczyk

W Portugali chyba maly konflikt na linii Scolari - Figo, ale mimo to stawiam na nich

Moze znowu dojdzie do rzutow karnych 8O :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto sie spodziewa emocji w finale Czechy-Holandia to ma klapki na telewizorze. Beda szachy. Nie ma szans na powtorzenie emocji z meczu grupowego.

Lepiej by bylo gdyby zagrala w finale druzyna ogolnie mocna (Holandia lub Portugalia) z druzyna "slaba", niedoceniana czyli Grecja. Bo taki mecz bedzie bardziej emocjonujacy niz spotkania dwoch ekip o zblizonym poziomie co zazwyczaj ostatnio oznacza szachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Figo jest nietykalny w Portugalii. Czy w meczu ma 100 strat, czy 5 bramek za kazdym razem tak samo zachwalany. To jest Bog w tej druzynie. A prawde mowiac facetowi brakuje tylko brody zeby powiedziec ze ma 40 lat. Te jego zwody to nawet widz w TV moze przewidziec. I oczywiscie fochy gwiazdy. Kapcie i ciepla herbata, a nie na boisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Figo jest nietykalny w Portugalii. Czy w meczu ma 100 strat, czy 5 bramek za kazdym razem tak samo zachwalany. To jest Bog w tej druzynie. A prawde mowiac facetowi brakuje tylko brody zeby powiedziec ze ma 40 lat. Te jego zwody to nawet widz w TV moze przewidziec. I oczywiscie fochy gwiazdy. Kapcie i ciepla herbata, a nie na boisko.

fakt Figo to juz nieto samo co chociazby 2,3 lata temu ale jak dla mnie i tak jest to jeden z najlepszych graczy w portugalskiej druzynie :D

 

 

wlasnie sie zaczyna... powiem tylko tyle :] patrzcie i placzcie jak portugalia skopie [gluteus maximus] holendrom ;P :P :P :P

 

 

 

(obym sie nie pomylil......)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:] :] :] :] ach pieknie dzisiaj gra portugalia :D najbardziej zaluje tego ze Figo niestrzelil gola (wtedy co pilka od slupka sie odbila) bylaby naprawde cudowna bramka :D

BTW Figo chyba juz po pierwszej polowie zaprzeczyl temu co napisal Kaeres :) :) ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż, tak jak myślałem :] pomarańczki przewaliły :[[[ Dołączona grafika należało się to portugali Dołączona grafika która poprostu dzisiaj była lepsza i to o wiele :] heh, myśle że następny trener "pomarańczek" troche zmieni taktyke i będzie grał bardziej offensywnie, bo mnie wkurza to co advoocat robił Dołączona grafika eeeh

 

no to teraz czechy na mistrza? Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no &$&$^#$*& jak vanhoojdonk walnoł w mur z wolnego w doliczonym czasie to myslalem ze telewizor qfa przez okno wyleci $%^#&$#^$$#^U$& , manicz ładnie przywalił ale cały czas byłem za oranje .. przelamali pech jesli chodzi o karne ale nie przełamali sie jesli chodzi o odpadanie w polfinałach BTW praca sedziego IMO pozostawiała wieledo zyczeni a ale jestem wqrzony !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę bluźnić, ale tylko to mi się z żalu ciśnie na usta :cry: Tak mocno kibicowałem Holandii....wierzyłem....kciuki ściskałem....a tu taki afront :evil:

Jak dla mnie Holandia odpadła przez własnego trenera. To co wyprawiał ze składem Advocaat to się kupy nie trzyma. Mecz ze Szwecją jasno mu pokazał, że z jednym napastnikiem to można na wróble polować. Dlaczego od początku nie grał Makaay? Co biedny Van Nistelrooy mial robić? Czemu nie zagrał Kluivert? Co w tym turnieju pokazał Van der Meyde?

 

Dziś drugiego półfinału nie oglądam. Leję na to.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciach ciach ciach Holandia ciach ciach ciach :lol:

zawalili mi kupon na 200PLN :evil:

obstawiłem pierwszą połowę dla Portugalii, a spotkanie dla Holandii. O ile pierwsza połowa się sprawdziła o tyle spotkanie nie za bardzo :? :evil:

już drugi raz przez pomarańczowych nie wchodzi mi kupon (Szwecja-Holandia - stawiałem na Szwecję) :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos liczyl na to, ze holandia bedzie w finale, to gratuluje :lol: Jesli ktos nie widzial tego, ze z grupy wyszli fartem, mecz ze Szwecja ... karne ... Slabi byli w tym roku i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos liczyl na to, ze holandia bedzie w finale, to gratuluje :lol: Jesli ktos nie widzial tego, ze z grupy wyszli fartem, mecz ze Szwecja ... karne ... Slabi byli w tym roku i tyle...

To byl ich najlepszy wystep od okolo 6 lat, jesli mnie pamiec nie myli.

Zreszta jeszcze mecz o 3 miejsce ich czeka z Grecja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byl ich najlepszy wystep od okolo 6 lat, jesli mnie pamiec nie myli.

Zreszta jeszcze mecz o 3 miejsce ich czeka z Grecja :)

Kogo najlepszy wystep od 6 lat? Holendrow? 4 lata temu w cwiercfinale rozpykali wysoko Serbie (5:1 lub 6:1 nie pamietam :P)

 

A na Euro nie gra sie o 3 miejsce :P Nie ma malego finalu i dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...